Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Roberto Kalinkino namuose siaučia 4 šunys: tarp jų – ir puikiai prie gaujos pritapęs trikojis Brokas

Robertas Kalinkinas su savo šunimis
Robertas Kalinkinas su savo šunimis
Šaltinis: 15min
0
A A

Roberto Kalinkino gyvenime – nuolatinis veiksmas. Mažametis sūnus Markas, kalnai darbų, o grįžus namo dar ir visas pulkas šunų. Šiuo metu Kalinkinų namuose siaučia 4 augintiniai, kurie, pasak jo, prie šeimos prisijungė natūraliai. Ir šis skaičius Roberto visai negąsdina – mielai priimtų ir daugiau, jei kažkuriam reiktų pagalbos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Susipažinkite su Kalinkinų šunimis: 5-erių Spurga, 7-erių Gilė, 10-ies Brokas – nors ir jam trūksta vienos kojos, bet, pasak Roberto, gyvenimo jam tai visai neapsunkinagyvenimo. O mažiausias – kelių mėnesių Zefyras. „Kai važiavome jo pasiimti, jis buvo atiduodamas su dar trimis broliais. Buvau nusprendęs, kad pasiimsiu visus – jie mažiukai ir šis skaičius mums su žmona netrukdė. Bet kol atvažiavome, liko tik vienas, kitus išgraibstė. Tai pagalvojome, kad ir gerai, vadinasi, mums vieno dabar užteks“, – šypsojosi Robertas.

Visi šeimos auginami šunys – mišrūnai, į namus atkeliavę iš prieglaudų ar skelbimų. Vienintelę Gilę jiedu su žmona Agne nusipirko iš turguje prekiaujančios močiutės, tačiau irgi su tikslu išgelbėti ir suteikti jai šiltus namus.

Ne vienas turbūt pagalvotų, kad 4 šunys namuose – tikrai per daug. Tačiau Kalinkinai turi nuosavą namą ir kiemą, tad čia laisvai galėtų gyventi dar tiek pat, ir šeima sako tam visai nesipriešintų.

„Šiaip mūsų namuose tikras zoologijos sodos: turim žuvyčių, iguaną, neseniai pas mus gyveno ir katė, didelė papūga. Prieš šiuo šunis su mumis gyveno dar šeši. Aišku, retkarčiais pavargstame nuo bardako, tačiau tai, ką gauname iš gyvūnų mainais – šilumą, džiaugsmą ir ugdomą sūnaus atsakomybės jausmą – yra kur kas svarbiau“, – 15min pasakojo R.Kalinkinas.

VIDEO: Žvaigždės augintinis: Robertas Kalinkinas ir keturi jo šunys

Dar viena priežastis, kodėl gyvūnų namuose tiek daug – didžiąją dienos dalį Robertas ir Agnė praleidžia darbe, tad visa šunų kompanija smagiai laiką leidžia drauge.

O ir visi gyvūnai – puikūs 3-ejų sūnaus Marko draugai: „Nors gimus jam iš pradžių kiek prisibijojome ir kurį laiką neleidome šunims kartu miegoti lovoje, galiausiai supratome, kad be reikalo jaudinomės – sūnų visi puikiai priėmė. Iki šiol pietų miego Markas eina su Gile, naktį pasirenka Spurgą, be kurios jis niekada neužmiega. O šiuo metu favoritas yra Zefyras.“

Robertas sako, kad limito, kiek gyvūnų augs jų namuose – nėra. Tačiau priglaudžia tik pamestinukus – su žmona Agne yra prieš gyvūnų verslą. Jiedu sako nesuprantantys, kaip vitrinose gali būti pardavinėjami šunys.

„O dar labiau man gaila žmonių, kurie renkasi pirkti vitrinoje esantį gyvūną ne iš gailesčio, o tik dėl to, kad jis yra parduodamas. Vietoj to galėtų išsirinkti draugą kitur. Man atrodo, kad yra daug geresnių alternatyvų, kaip galima išsaugoti gyvybę ir padėti gyvūnui“, – 15min kalbėjo Robertas Kalinkinas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką