Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 18d. 14:46

Rokas Bernatonis pasirodė populiariausiame iliuzionistų šou: pirmas lietuvis, kuriam tai pavyko

Būrys geriausių iliuzionisto Roko Bernatonio bičiulių ir kolegų, ketvirtadienio ryte 05:45 susirinko išskirtiniams pusryčiams – laidos, į kurią nebuvo patekęs dar nei vienas tautietis pasaulinei premjerai. O proga švęsti tikrai yra – Rokas Bernatonis, praėjęs didžiulę atranką, tapo pirmuoju lietuviu, pasirodžiusiu milijoninę auditoriją visame pasaulyje turinčiame realybės šou „Fool Us“ scenoje.

Norinčių patekti į „Fool Us“ šou – tūkstančiai

„Fool us“ – populiariausias pasaulyje iliuzionistų realybės šou, kuriame geriausi magai iš viso pasaulio atvyksta tam, kad savo triukais apgautų ir sužavėtų ne tik žiūrovus, bet ir pagrindinius magijos meno atstovus bei komisijos narius Penną ir Tellerį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvis iliuzionistas Rokas Bernatonis po dešimties metų pagerino Guinneso rekordą

„Tai kiekvieno mago svajonė. Patekti ant tos scenos, kur tave mato milijonai, o vertina geriausi magijos pasaulio autoritetai – kažkas nepaprasto“, – įspūdžiais dalinasi Rokas Bernatonis ir priduria, jog tai, kad jį rodė šiame šou – didžiulė pergalė: „Šiame šou pirmasis pasirodė mano geras draugas, tačiau net jam ir sudalyvavus – eteryje jo neparodė, todėl tai, kad mane ne tik pakvietė, bet ir parodė laidoje – milžiniška asmeninė pergalė ir didžiulis įvykis ir įvertinimas, mano, kaip iliuzionisto, karjeroje“.

Asmeninio albumo nuotr./Rokas Bernatonis
Asmeninio albumo nuotr./Rokas Bernatonis

Triukui atlikti į Ameriką vežėsi ir rentgeno aparatą

Nors Rokas laidoje dalyvavo dar vasaros pradžioje, tačiau iki šios dienos, kol laida buvo oficialiai paleista į eterį, niekas nežinojo, su kokiu triuku iliuzionistas pasirodė scenoje.

„Šios laidos konfidencialumo sąlygos ypač griežtos. Nei prieš pasirodymą nei po jo, užkulisiuose negali susitikti su laidos vedėjais Pennu ir Telleriu, kad jie nepamatytų nei pasiruošimo triukui, nei turimų daiktų ir neturėtų nei mažiausios užuominos apie tai, kaip ruošiamasi juos apgauti“, – patirtimi dalinasi Rokas, pasakodamas apie specialiai šiai laidai paruoštą triuką, kurio metu laidos vedėjos Alyson Hannigan pasirašyta korta atsidurdavo netikėčiausiose vietose, o triuko pabaigoje – jos pilve, ką žiūrovai galėjo matyti specialiai šiam šou Roko atsivežtame rentgeno aparate.

Asmeninio albumo nuotr./Rokas Bernatonis
Asmeninio albumo nuotr./Rokas Bernatonis

Apgauti magijos meistrus – ne taip paprasta

Nors realybės šou esmė yra apgauti magijos profesionalus Penną ir Tellerį, kad jie negalėtų tiksliai pasakyti, kaip buvo atliktas triukas, tačiau šį kartą, magijos profesionalai, naudodami „slaptus magijos terminus“, kad neatskleistų triuko paslapties žiūrovams, išaiškino Roko apgaulę. Ir visgi vaikinas dėl to nei kiek nenusiminė.

„Žinoma, važiavau ten, kad juos apgaučiau, tačiau triuką, kurį atlikau, prieš žiūrovus dariau pirmą kartą ir nebuvau tikras, kaip gerai jis pavyks. Vien patekti į šią sceną – didžiulė pergalė ir įvertinimas, tenkantis, toli gražu, ne kiekvienam pasaulio magui“.

Ir nors, pagal visas šou taisykles, susitikimas su žymiaisiais Pennu ir Telleriu nei prieš, nei po pasirodymo nėra leidžiamas, Rokas, kaip įspūdingiausią akimirką prisimena: „Visiškai nesitikėdamas užkulisiuose sutikau garsiuosius magus. Priėjęs Teller‘is paklausė, kiek man metų. Atsakiau, kad dvidešimt trys. O jis – „Wow, good job, man“. Pritariamai per petį paplekšnojo ir Pennas, o mano kūnu tuomet bėgiojo šiurpuliukai, – džiaugdamasis įspūdingu įvertinimu pasakoja Rokas. – Tada tai jaučiausi, kaip kokia mergaitė, kuri pamato Justiną Bieberį ir iš malonumo net nebežino, kur dėtis. Na tikrai, labai malonu“, – juokdamasis apie puikų įvertinimą iš profesionalų kalba Rokas.

Planuose – pergalė naujoje „Fool us“ laidoje bei asmeninė magijos laida televizijoje

R.Bernatonis vienu pasirodymu milijoninę auditoriją turinčioje laidoje apsiriboti tikrai nežada: „Kitais metais planuoju važiuoti dar kartą ir jau ne tik pasirodyti, bet ir užtikrintai apgauti magijos profesionalus Penną ir Tellerį“.

Asmeninio albumo nuotr./Roko Bernatonio pasirodymas laidoje „Fool Us“
Asmeninio albumo nuotr./Roko Bernatonio pasirodymas laidoje „Fool Us“

Iliuzionistas prasitaria, jog vienam geram bičiuliui, magijos čempionui gyvenančiam Kanadoje, žymiuosius magus jau pavyko apgauti, todėl vyks jo aplankyti ir tuo pačiu gaus puikių patarimų ir idėjų naujam pasirodymui.

Ir ties pasirodymais „Fool Us“ laidoje, Rokas sustoti net nežada, nes naujausiuose ir didžiausiuose jo planuose – dar vienas Gineso rekordas ir asmeninė laida apie magiją, skirta, žinoma, ne tik Lietuvos auditorijai.

VIDEO: Penn & Teller Fool Us Rokas Bernatonis

Rokas išduoda, jog pirmuosius jos epizodus, kurie bus transliuojami internete, Rokas, kartu su didžiule komanda, netrukus vyks filmuoti į Londoną.

„Tai bus naujausias mano projektas – laida, kurios metu atsitiktinius praeivius stebinsiu neįtikėtinais triukais ir bandysiu įrodyti, jog kiekvienas gali tapti savo gyvenimo magais ir daryti stebuklus“, – intriguoja žymus iliuzionistas ir pažada, kad didieji jo stebuklai dar tik prasideda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką