Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 19d. 21:44

Rolandas Skaisgirys 50-metį šventė aukštai danguje: pasveikinti atvyko ir žmona Vaida su sūnumi Atu

Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Rolandas Skaisgirys su žmona Vaida ir sūnumi Atu
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Rolandas Skaisgirys su žmona Vaida ir sūnumi Atu

50-ies metų jubiliejų švenčiantis prodiuseris ir buvęs krepšininkas Rolandas Skaisgirys artimiausius draugus, kartu pasidžiaugti ir atšvęsti šią solidžią sukaktį, sukvietė į aukščiausiai Vilniuje įsikūrusį barą. Nepaisant kalbų apie santuokoje iškilusius nesklandumus vyro pasveikinti atvyko ir žmona Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu.

„Esu apstulbęs, kad tiek turiu draugų, artimų žmonių ir kolegų. Smagu juos čia visus matyti“, – sakė jubiliatas R.Skaisgirys.

R.Skaisgirys niekad nesigyrė savo pasiekimais, tačiau tikrai turi kuo didžiuotis.Baigęs krepšininko karjerą, Rolandas pasuko į televizijos prodiuserių verslą: jo įkurta įmonė „Videometra“ gyvuoja jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį, Rolandui yra tekę būti viskuo: direktoriumi, kūrybiniu darbuotoju, ir net vairuotoju.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka

Į laidų prodiuserio 50 metų jubiliejų buvo sukviesta daug visuomenėje gerai žinomų vardų. Jubiliatą sveikino ir žmona Vaida su sūnumi Atu. 15min ji sakė, kad linkėjimus Rolandui perdavė asmeniškai.

Apie viešumoje sklandančias kalbas dėl judviejų skyrybų ji nesiryžo kalbėti: „Jau keletą metų viešai nediskutuojame, kalbame tik tarp mūsų.“

Pasak Vaidos, gimtadienis – graži proga ir šventė, tad svarbu ne tik pasveikinti, bet ir būti kartu.

„Kai tu esi vaikas, tau atrodo, kad paauglystė yra labai daug. Kai būni paauglys, tada galvoji, kad studentai „seniai“. Bet tai pamažu keičiasi ir kai ateini į ta brandos periodą, viskas tampa tavo dabartimi ir realybe – toks yra gyvenimas“, – apie vyro jubiliejų kalbėjo Vaida.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka

R.Skaisgirio gimtadienio vakarėlyje taip pat pasirodė aktorė Inga Norkutė, Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Inga ir Arūnas Valinskai, Jogaila Morkūnas su žmona Indre, prodiuseris Lauras Lučiūnas, Audrius Siaurusevičius su žmona Ingrida, aktorius Jonas Braškys, prodiuseris Martynas Tyla su žmona Neringa su ir daugelis kitų.

Tačiau kaip gimtadienis be dovanų?

Šį kartą Rolandas pasirinko labai netikėtą sprendimą, ir vietoj dovanų paprašė šventės svečių prisidėti prie labai įdomaus projekto: rašytojo J.Selindžerio protėviai yra kildinami iš Lietuvos, Sintautų krašto, todėl Rolandas užsimojo savo gimtajam kraštui apie tai priminti, ir įamžinti šį faktą. Sintautuose turėtų iškilti paminklas rašytojui su vienos jo žinomiausių knygų – „Rugiuose prie bedugnės“ potekste.

Vakarėlio metu, iš kitapus ekrano, jubiliatą sveikino draugai ir bičiuliai. Susirinkę svečiai išgirdo legendinių istorijų, vykusių R.Skaisgirio bute senamiestyje. Pats šventės kaltininkas sako, kad kada nors šį butą pavers tikru muziejumi, su daiktais, menančiais nutrūktgalviškas šėliones, rimtus pokalbius prie vyno taurės, ir dar daug kurioziškų nutikimų.

Susirinkę gimtadienio svečiai taip pat turėjo progą pirmieji išvysti naują R.Skaisgirio prodiusuotą kino juostą „Pasmerkti. Kauno romanas“. Šis kino filmas paremtas tikrais įvykiais ir savyje nešantis labai aiškią žinią – atsakomybės galią gyvenime. Filmo režisierius R.Rudokas subūrė labai išraiškingą gerai žinomų ir jaunų aktorių grupę, kuri iki menkiausių smulkmenų išpildė visus režisieriaus reikalavimus.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gimtadienio akimirka

Pats jubiliatas šiandien buvo ne itin šnekus, tačiau paklaustas, koks jo manymu yra didžiausias per gyvenimą pasiektas taškas, Rolandas nedvejodamas atsakė, kad tai yra jo sūnus.

Pasiteiravus, ko sau palinkėtų, R.Skaisgirys buvo kuklus – „Sveikatos. Ir dar daug daug beprotiškų idėjų.“

15min primena, kad R.Skaisgirys ilgai nebendravo su žiniasklaida. Po prieš ketverius metus kilusio partijos „Tvarka ir teisingumas“ skandalo – byla tik šiemet pasiekė teismą – bei garsiai aptarinėjamų skyrybų su žmona Vaida Skaisgire, vyras ilgam buvo atsiribojęs tylos siena.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50-metį minintis Rolandas Skaisgirys ryžosi atviram interviu: „Išgyventi košmarą padėjo sūnus“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką