Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 18d. 19:29

Rolandas Skaisgirys užminė mįslę: ar jo serialas šnabžda apie laimingą santykių pabaigą?

Vaida ir Rolandas Skaisgiriai atvyko į Kijevą
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vaida ir Rolandas Skaisgiriai atvyko į Kijevą

Prodiuserio Rolando Skaisgirio kuriamo serialo apie neištikimą ir besiskiriančią porą veikėjų likimams pasisukus netikėta linkme, t.y. santykiuose iškėlus baltą vėliavą, pro akis nepraslydo ir paties kūrėjo santykiai. Šiuo metu su vis dar oficialia žmona Vaida Skaisgire atostogaujantis prodiuseris iškėlė klausimą – ar gali būti, kad seriale atvaizduota tikroji jų santykių istorija?

15min primena, kad dar gegužės mėnesį Vaida Skaisgirė savo feisbuke kreipėsi į buvusį sutuoktinį, teigdama, kad jis bandė su ja susidoroti, norėjo neleisti matytis su vaiku, prakalbo apie grasinimus.

Tąkart susisiekus su R.Skaisgiriu ir paklausus, ar V.Skaisgirės jam mesti kaltinimai yra tiesa, šis nuo konkretaus atsakymo išsisukinėjo, tačiau pabrėžė, kad į visus klausimus bus atsakyta gegužės pabaigoje pasirodysiančiame vaizdo įraše.

Minėtas kurtasis R.Skaisgirio miniserialas tuo metu pasakojo apie neištikimą veikėją Skaistę, o pagrindinis personažas Girius buvo vaizduojamas kaip vargšas vyras, užgožtas principingai įžūlios žmonos. Sudėjus šių veikėjų vardus galime įžvelgti paslėptą paralelę – Skaisgiris.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Rolandas Skaisgirys
Luko Balandžio / 15min nuotr./Rolandas Skaisgirys

Paskutinėje miniserialo serijoje veikėjai užmiršo visas praeities nesėkmes ir susitaikė. Neseniai skyrybų etapą išgyvenę Skaisgiriai taip pat nusprendė išvykti atostogų kartu į Mikono salą.

15min susisiekus su V.Skaisgire, ši tikino, kad serijų taip ir nepažiūrėjo, tačiau apie tai daug girdėjo. Vis dėlto, anot jos, R.Skaisgirio žodžių apie neva serialu įrodomą tiesą nereikėtų priimti tiesiogiai.

„Niekur nėra patvirtinta, kad jis yra sukurtas pagal tikrus faktus, o kad kažką kažkas inspiruoja fantazuoti ir kurti, tai valio“, – komentavo moteris.

Anot jos, kiekvienas protingas žmogus informaciją atsirenka kritiškai, tad tai turėtų daryti ir šio serialo žiūrovas. „Žinote, kaip yra su tais kūrėjais – jie dažnai net ir darydami biografijas nuklysta į šonus“, – į R.Skaisgirio teiginį apie neva biografinius faktus įrodantį serialą reagavo V.Skaisgirė.

Socialinių tinklų nuotr./Vaida Skaisgirė
Socialinių tinklų nuotr./Vaida Skaisgirė

Apie tai, jog dabar socialiniuose tinkluose yra reaguojama į jų atostogas kartu ir sutampantį serialo siužetą moteris tikino neturinti daug ką pasakyti.

„Negali atvaizduoti to, kas atsitinka realiu laiku. Čia vis tiek tikriausiai kurta anksčiau, nufilmuota anksčiau“, – V.Skaisgirė apeliavo į tai, kad serialo veiksmas greičiausiai sutaptų su tolimesne praeitimi.

Vis dėlto, toks kūrėjo R.Skaisgirio pasirinkimas kurti serialą konkrečiai apie jų porą jos nedžiugina. „Negalėčiau pasakyti, kad ploju atsistojus“, – užsiminė V.Skaisgirė.

Anot jos, su vyru dabar ji daugiau kalbasi apie kitus dalykus, nors diskusija apie serialą, tikėtina, nėra apeinama. Vaida drauge užsiminė apie galimai peržengtą vyro ribą.

„Kiekvienas pasirenka formą, kaip išreikšti savo emocijas, savijautą, ir viskam yra ribos. Čia galbūt jau mūsų tarpusavyje pokalbio tema, kas ribas peržengia, o kas ribų neperžengia“, – tikino moteris.

Tiesa, plačiau komentuoti poros santykius ir tą faktą, kad pastaraisiais mėnesiais garsiai skyręsi Skaisgiriai vėl kartu atostogauja, Vaida atsisakė.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:05
04:11
02:11
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką