Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Roma Mačiulytė apsimelavo prieš visą Lietuvą

Roma Mačiulytė
Asm. albumo nuotr. / Roma Mačiulytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Visai neseniai žurnale „Privatu! + TV gidas“ išsamiai išnagrinėjome skandalą, į kurį įsivėlė kolegos Roma Mačiulytė (52) ir Aidas Manikas (34). Būdami neblaivūs jie, kaip teigia Aidas, sugalvojo apsimesti meilužiais ir taip išreklamuoti savo duetą. „Mes lyg Ala Pugačiova ir Filipas Kirkorovas“, – paskambinęs žurnalistams kalbėjo Aidas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Istorijai iškilus į viešumą, Roma labai sielojosi tapusi gudraus ir niekingo kolegos plano auka. „Ką žmonės dabar apie mane galvoja? Kad šita iškrypusi boba su homiku miega! Pagalvokite, kiek aš turėčiau išgerti, kad sutikčiau leistis į tokią avantiūrą! Po šito įvykio šeima mane pasmerkė, praradau širdies draugą. Išgyvenu didžiulę gėdą prieš visą Lietuvą“, – rodos, nuoširdžiai kalbėjo Roma. Tiesa, A. Manikas tvirtina po šios istorijos nukentėjęs ne ką mažiau, mat nuo jo nusisuko nemažai draugų.

Ar Aidas neįsižeidė perskaitęs, kad jo bičiulė jį išvadino homiku ir melagiu? „Aišku, įsižeidžiau. Juk tiek metų dirbame kartu, o ji šitaip apdergė mane. Ji puikiai žino, kad abu esame atsakingi už tai, kas įvyko, nors kaltę prisiėmiau tik aš vienas. Tiesa, Roma pasakė, kad ji jūsų žurnalui manęs tokiais negražiais žodžiais nevadino, kad jūs čia patys išsigalvojote, bet kaip ji nepamąsto, kad pokalbis buvo įrašinėjamas, tad negarbinga jus šmeižti, o man į akis meluoti“, – sako Aidas.

Roma Mačiulytė ir Aidas Manikas
Roma Mačiulytė ir Aidas Manikas

Įdomiausia tai, kad Roma mums tvirtino išsižadanti draugystės su Aidu. „Daugiau vienoje scenoje su juo manęs niekada nebepamatysite!“ – griežtai tvirtino ji. – Ką žmonės pagalvotų, jei aš ir toliau su Aidu koncertuočiau? Kad visai su protu susipykau!“ Tačiau mus pasiekė informacija, kad Romos išdidumas greitai išgaravo, mat pora kartu jau surengė tris koncertus ir suplanuoti dar penki.

„Mes net nebuvome susipykę. Ir toliau koncertuojame kartu, žmonės atsistoję mums ploja. Visi, girdėję apie skandalą, mums linki stiprybės. Abu esame meniški, nuoširdūs žmonės ir tikrai būtų kvaila pyktis. Bet norėčiau, kad Roma būtų sąžininga sau ir nemeluotų aplinkiniams, jog su manimi nekoncertuoja. Roma neturėtų pamiršti, kiek esu padėjęs, kiek koncertų jai suorganizavęs...“ – sako Aidas.

Geluvos bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys patvirtino, kad Aidas ir Roma pas juos koncertavo: „Susirinko daugiau kaip penkiasdešimt žmonių, kurie už bilietą nepagailėjo 7 litų. Koncertu likome labai patenkinti, atlikėjai šiltai bendravo su publika. Roma net du kartus pakeitė sceninius drabužius!“

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką