Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 24d. 10:40

Romanovas patarė Mikelkevičiūtei prieš einant į šokių aikštelę išgerti validolio

V.Romanova ir R.Mikelkevičiūtė
LNK nuotr. / V.Romanova ir R.Mikelkevičiūtė

Laidos „Nuo... iki...“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė per interviu su milijonieriumi Vladimiru Romanovu sulaukė netikėto pasiūlymo.

Laida pakvietė milijonierių pokalbio apie krepšinį ir kalbino apie jo priimtus sprendimus atleisti Kauno krepšinio komandos „Žalgiris“ vyriausiąjį strategą Darių Maskoliūną. Tačiau netikėtai interviu pakrypo kita linkme, kai laidos vedėja prasitarė nuo rudens dalyvausianti LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“.

„Nori pašokti? Apačioje esančioje salėje turiu visa, ko reikia: ir batelius, ir muziką“, – interviu metu laidos „Nuo... iki...“ vedėjai R.Mikelkevičiūtė netikėtai pasiūlė krepšinio komandos „Žalgiris“ savininkas, milijonierius V.Romanovas.

Šokių projekte naujajame LNK sezone rudenį dalyvausianti R.Mikelkevičiūtė pasiūlymo neatsisakė ir jau netrukus smagiai sukosi pagal Lotynų Amerikos ritmus. Netrukus V.Romanovas išbandyti jėgas laidų vedėjai pasiūlė ir žaidžiant krepšinį. „Žurnalistinė patirtis sakė, kad dažnai verta leistis į herojaus provokacijas, mat neformalioje aplinkoje gali dar kitaip atskleisti savo herojų, išgirsti netikėtų dalykų. Taip ir buvo“, – pasakoja R.Mikelkevičiūtė.

Vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, pastaruoju metu neišbrendantis iš skandalų dėl sezono įkarštyje atleistų krepšinio komandos „Žalgiris“ trenerių, išdavė vieną paslapčių, kaip susikoncentruoti ir atsipalaiduoti susidarius stresinei situacijai. Pavyzdžiui, žengiant į šokių aikštelę prieš visą Lietuvą. „Pusė validolio tabletės ir jausiesi rami, be jokių stresų. Šito mane išmokė sportininkai“, – paslaptimis dalijosi verslininkas ir pažadėjo būtinai ateiti palaikyti R.Mikelkevičiūtės per šokių projektą.

Kodėl buvo priimti visus Lietuvos krepšinio aistruolius užrūstinę sprendimai atleisti „Žalgirio“ trenerius, kokia ilgametės ir laimingos santuokos paslaptis, kokia didžiausia V.Romanovo aistra gyvenime – atsakymus į šiuos klausimus išgirsite pirmadienio laidoje „Nuo... iki...“ 19.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką