TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Romoje vidury gatvės naktį uždainavusią Bertą Timinskaitę nutildė apsauginis

Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr. / Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką tik iš Romos, Italijos, grįžusi dainininkė Berta Timinskaitė skuba savo įspūdžiais pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais. Vos kelias dienas atostogoms skyrusi atlikėja tikina, kad nors šios buvo ir trumpos, tačiau efektingos, o skambus jos balsas ir miesto gatvėse garsiai trauktos dainos merginai tik per plauką nelėmė nemalonumų su vietos policija.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Išvyką į Romą B.Timinskaitei buvo visai neplanuota – lėktuvo bilietus ji pasakoja nusipirkusi ekspromtu ir iki pat paskutinės akimirkos nežinojo, ar iš tiesų ras laiko atostogoms ir galės išvykti. „Darbai, koncertai, planai... Visgi pasakiau sau, kad reikia, ir išskridome“, – Žmonės.lt pasakoja B.Timinskaitė pabrėždama, kad buvo pats laikas „pravėdinti galvą“.

Romoje dainininkė apsilankė pirmą kartą. „Kadangi ten niekad nebuvau, viskas man atrodė neatrasta. Nesitikėjau, kad viskas atrodys taip didingai – Roma tarsi muziejus po atviru dangumi“, – sako B.Timinskaitė. Nors šiuo metu Romoje daug šilčiau nei Lietuvoje – oro temperatūra siekia +14 laipsnių – turistauti jai karts nuo karto trukdė lietus.

Italijon ji patraukė drauge su aštuoniais draugais. Didelė kompanija įsikūrė hostelyje. „Norėjome susipažinti su kuo daugiau žmonių“, – argumentuoja dainininkė.

Laiką B.Timinskaitė leido aktyviai: „Miegodavome po tris valandas. Dienomis lakstėme po Romą, maudėmės lietuje iki tiek, kad drabužius reikėjo gręžti. Vakarais šokome, dainavome ir bendravome su skirtingų tautybių žmonėmis!“

Tačiau vien linksmybėmis ji kelionės metu nesiribojo – rado laiko ir dvasingesniems dalykams: „Visiems žmonėms būna nemalonių dalykų – bėdų, sveikatos problemų... Labai norėjau pasimelsti Vatikane. Gal ir nepopuliaru, tačiau manau, kad žmogui reikia kažkuo tikėti.“

Asmeninio albumo nuotr./Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka

Vos per keturias dienas B.Timinskaitė spėjo aplankyti ir Vatikaną, ir koliziejų, forumą, panteoną, pirmuosius popiežiaus rūmus, daugybę bažnyčių.

Argi gali lakštingala negiedoti? Taip ir B.Timinskaitė kelionės metu be dainų neapsiėjo – pasakoja dainavusi visur ir visada, o vieną tokį savo ir draugų pasirodymą net nufilmavo. „Dainavome ir lėktuve, ir hostelio vonios kambaryje, ir gatvėje“, – šypsosi.

Asmeninio albumo nuotr./Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Bertos Timinskaitės atostogų Romoje akimirka

Tačiau kartą tokie padainavimai jai vos neužtraukė nemalonumų – netoliese buvęs apsauginis, išgirdęs jos dainas, ėmė grasinti policijos pareigūnais: „Vos negavau baudos ir išvengiau policijos, kai dainavau prie hostelio klubo. Bene 20-ties žmonių kompanija turėjo paeiti už kampo tam, kad galėtų manęs pasiklausyti.“ Pasirodo, mergina serenadas po gyvenamųjų namų langais traukė 4 valandą ryto.

Vis dėlto vokalinės B.Timinskaitės galimybės buvo įvertintos: „Jei hostelyje būčiau gyvenusi ilgiau, būčiau turėjusi galimybę nemokėti už pragyvenimą ir pati pasirodyti tame klube!“

 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką