Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara: „Zimbabvės vaikams galime paaukoti, o saviems ne?“

Aleksandras Ivanauskas-Fara
„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr. / Aleksandras Ivanauskas-Fara
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau šį sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – grandiozinis paramos koncertas „Tyra vaikystės siela“, kuriame spindės ir padėti likimo nuskriaustiems vaikams kvies ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės. Kilnaus renginio vedėjais tapo Inga Valinskienė, Dalia Michelevičiūtė ir Marius Jampolskis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Zimbabvės vaikams galime paaukoti, o saviems ne? Gerumo per daug nebūna!“, – tikina paramos koncerte pasirodysiantis populiarios grupės „Rondo“ lyderis, Božolė choro generolas Aleksandras Ivanauskas-Fara. Žinomas vyras įsitikinęs – tokių labdaros koncertų turėtų būti dar daugiau, nes jie suteikia apčiuopiamą naudą vaikams. Gerumo akcijos ir ją vainikuosiančio koncerto metu surinktos lėšos bus panaudotos vaikų dienos centrui „Užuovėja“ įrengti.

„Visi kartu mes galime padovanoti vaikams namus. Juk daug neprarasime, jei kokį vieną rytą neišgersime puodelio kavos, o tuos 2 litus paaukosime šventam tikslui“, – tikina A. Ivanauskas-Fara.

„Rondo“ lyderis neslepia – kiekvieną kartą pamačius likimo nuskriaustus vaikučius jam suspaudžia širdį ir taip norisi, nors truputį prašviesinti jų gyvenimą. „Gera matyti, kai vaikučiai šypsosi, juokiasi, o jų akys spindi iš džiaugsmo. Visi galime pasistengti ir kartu padaryti taip, kad tokių akimirkų būtų kuo daugiau“, – sako žinomas atlikėjas.

Paramos koncerte „Tyra vaikystės siela“ savo dainomis vaikus ir žiūrovus džiugins garsiausios šalies žvaigždės: Mia, Rytis Cicinas, Ovidijus Vyšniauskas, Vytautas Matuzas, Virgis Stakėnas, „Rondo“ su Božolė choru ir daug kitų.

Aukoti galite jau dabar trumpaisiais numeriais: 1416 – auka 2 Lt., 1417 – auka 5 Lt., arba per koncertą, kurį sekmadienį 19.00 val. „Lietuvos ryto“ televizija tiesiogiai transliuos iš Kauno sporto halės. Daugiau paaukoti galima į Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus sąskaitą LT 697044060003153102  arba portale www.aukok.lt. Šiuo metu jau yra paaukota beveik 12 tūkst. litų, be to organizacija „Callcredit Operations“ kartu su rėmėjais planuoja įrengti du kambarius, kuriuose vaikai galės tobulėti ir turiningai leisti laisvalaikį.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką