Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rosita Paulauskaitė: visą gyvenimą buvau vadinama lesbiete (papildyta balandžio 17 d.)

Rosita Paulauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Rosita Paulauskaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Sėkmingai į sceną grįžusi grupės „Junior“ lyderė Rosita Paulauskaitė prieš kelias savaites metė darbą rinkodaros srityje ir atsidavė dviem savo meilėms – netrukus dvejų metukų sulauksiančiai dukrytei Lukrecijai ir muzikai. Žurnalui „Privatu!“ atlikėja tvirtina, kad dėl grįžimo į sceną nebijo būti apdrabstyta purvais. Ji neva jau priprato, jog yra vadinama seksualinių mažumų atstove.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Rosita Paulauskaitė.
Gimimo data, vieta: 1979 04 17, Šilutė. 30 m.
Šeiminė padėtis: išsiskyrusi.
Šeima: turi dukrytę Lukreciją, kuriai gegužę sueis dveji.

Rosita, kaip galėtum įvertinti grupės „Junior“ sugrįžimą į sceną? Esi patenkinta?

Manau, kad mums tikrai pavyko. Juk net tada, kai dar nelipome į sceną, niekur nesirodėme, mumis domėjosi. Neseniai dainai „Mes nutrauksime tylą“ sukūrėme vaizdo klipą, kurį atsisakė rodyti kai kurios televizijos. Aš dėl to labai džiaugiuosi, nes esame pastebėti (šypteli).

Viganto Ovadnevo nuotr./Rosita Paulauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Rosita Paulauskaitė

Kokie dabar yra „juniorai“?

Esminis skirtumas – mes esame subrendę žmonės. Mums nestinga drąsos, turime savo nuomonę ir ją garsiai išsakome.

Kai kalbama apie Tave, dažnai esi  pavadinama skandaliste. Kaip visa tai vertini?

Nelabai suprantu, kur tie skandalai... Nei anksčiau, nei dabar prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai neliepė man kažką specialiai daryti. Turbūt visi labai skirtingai suvokiame žodį „skandalas“. Daugumai žmonių  mano išsakytos mintys skamba per aštriai, tačiau man jos visai nepikantiškos. Gal dėl to aplinkiniams atrodau skandalinga, arogantiška? Pati tokia nesijaučiu – tiesiog esu drąsi. Kadangi niekada nenorėjau būti pilkos masės dalis, tokia ir nesu.

Ar skaitai apie save komentarus internete?

Ne, niekada. Per pastarąsias kelias savaites tiek daug apie save sužinojau... Tačiau manęs tai nė kiek netrikdo ir nežeidžia. Aš tiesiog iš to pasijuokiu. Keista, kad atsiranda tokių žmonių, kurie dėl manęs gaišta savo laiką. Manau, komentarus internete rašo nelaimingi žmonės.

Pakalbėkime apie tą laiką, kai „Junior“ nebuvo scenoje. Kaip tada jauteisi?

Gedimino Žilinsko nuotr./Rosita Paulauskaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Rosita Paulauskaitė

Aš nesijaučiau gerai. Nėra ko slėpti: noriu stovėti scenoje, dainuoti. Labai daug energijos atiduodu publikai ir tiek pat gaunu atgal. Jaučiuosi nerealiai! Per tuos dešimt metų, kai nedainavau, buvo labai sunkių akimirkų...

Panirai į depresiją?

Gal tai buvo apatija, vidiniai ieškojimai?.. Kol nedainavau, troškau vieno – atsukti laiką atgal ir jį labiau įvertinti. Todėl dabar labai džiaugiuosi, kad turiu antrą galimybę. Manau, šį kartą sau asmeniškai pasiimsiu kur kas daugiau.

Turi dukrytę Lukreciją. Ar užtenka laiko jai ir asmeniniam gyvenimui?

Neseniai išėjau iš vienos įmonės, kurioje dirbau rinkodaros srityje. Pasakiau sau, kad daugiau niekada darbui neatiduosiu visos savęs, nes turiu dukrą. Lukrecijai skiriu labai daug laiko. Nemažai draugų sako, kad per daug ją lepinu. Tačiau negaliu kitaip elgtis: ji – mano vaikas (šypteli).

O Lukrecijos tėtis Romanas padeda auklėti dukrą?

Auklėti – ne, bet finansiškai taip.

Kai išsiskyrei su juo, draugiškai sutarėte, kad bendrai rūpinsitės dukros gerove?

Lukrecijos tėvo beveik niekada nebūna Lietuvoje. Jis fiziškai neturėtų galimybių.

Ar nebuvo nuoskaudos, kad Tau nepavyko sukurti laimingos šeimos?

Iš pradžių be galo sielojausi, buvo labai sunkių momentų. Neįsivaizduojate, kokia dabar esu laiminga, kad atsikračiau šitų santykių. Jie mane slėgė. Mano galva, mamą ir tėtį vaikas turi matyti laimingus. O mes esame laimingesni, kai nebūname drauge. Abu tai galime pasakyti.
Jei atvirai, mūsų santykiai buvo kančia. Iš pradžių viskas buvo puiku – meilė, jausmai. Bet paskui... Visiškai skirtingas pasaulio suvokimas tiesiog varė iš proto!

Gal galvoji apie naujus santykius?

Dar per anksti. Noriu pasidžiaugti gyvenimu. Tiesą pasakius, pirmą kartą išgirdau tiek daug komplimentų, sulaukiau vyrų dėmesio. Nežinau, kodėl. Gal man ant kaktos parašyta „laiminga moteris“ (juokiasi)? Negaliu pasakyti, ar man tai patinka, ar ne, nes niekada nebuvau patyrusi tokio jausmo.

Nejaugi?

Taip. Ilgą laiką buvau berniukiška paauglė. Yra žmonių, kurie, sutikę mane, neatpažįsta. Jie sako: „Geras, tu moteris!“ Iš tiesų buvau pasiutusi mergina: dėvėdavau apsmukusias kelnes, mušdavausi su bernais, žaisdavau kortomis laiptinėje...

Tavęs nevadindavo lesbiete?

Mane visą gyvenimą vadindavo lesbiete. Tai manęs neskaudina, vienodai šviečia. Tegul vadina! Turiu savo gyvenimą, pati žinau, kokia esu. Tokiems žmonėms aš atsakau su humoru: „Esu transvestitas, o mano šeši vaikai auga kaime.“ Jei kažkam įdomu, ar aš lesbietė, galiu patikinti – tikrai ne. Taip, aš turiu daug netradicinės orientacijos draugų, bet tai nieko nereiškia. Esu bendraujanti, todėl priimu bet kokį žmogų.

grupė "Junior" senais laikais
grupė "Junior" senais laikais

Galėjo patekti į Seimą!

Pastarosiomis dienomis R. Paulauskaitė itin aštriai pasisako apie gyvenimą Lietuvoje, šalies politinę situaciją. Gal dainininkė norėtų pasukti į politiką?
„Oi, ne, ne! Nenorėčiau dirbti Seime. Taip, per pastaruosius rinkimus man siūlė prisidėti prie Liberalų sąjūdžio narių. Aš neslėpiau savo simpatijų šiai partijai, tačiau į ją nestojau. Tiesa, buvau rinkimuose dalyvaujančiųjų sąrašuose, kažkur apačioje, bet nesitikėjau, jog papulsiu į Seimą. Dabar galvoju, kad mane kažkas iš aukščiau apsaugojo nuo šios mėsmalės“, – sako Rosita.

Įdomybės apie grupę „Junior“:

„Junior“ pasirodymų sąmata siekdavo iki 50 000 litų! 
Per visą „Junior“ gyvavimo istoriją išleisti penki albumai, kurių parduota beveik 200 000 kopijų.
Žymiausi „Junior“ hitai: „Jausmai“, „Meilė jūroje“, „Rudenio naktys“, „Būkime kartu“, „Saulės kraštas“. 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką