Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 15:38

Rusijos spauda šaiposi iš D.Kazlausko rusų kalbos

Serialo „Širdžių ėdikės“ scena
LNK nuotr. / Serialo „Širdžių ėdikės“ scena

Naujame LNK seriale „Širdžių ėdikės“ amerikiečio Džono vaidmenį atliekantis Dainius Kazlauskas turėjo progą vėl pasijusti mokiniu. Jis pradėjo mokytis... rusų kalbos, - rašo Rusijos spauda. Žurnalistai pastebi, kad iš Vilniaus atvažiavęs aktorius smagiai painioja rusiškus žodžius.

Vienos serialo scenos filmavimo metu aktorė paprašė truputį papudruoti dekoltė zoną. Dainius Kazlauskas čia pat pakomentavo: „Na, brangioji, tau jau pamindžiojo krūtis, ar galima pradėti?“

Visai neseniai Rusijos žurnalistai aprašė juokingą situaciją, kai Dainius tvirtino, kad vaikus atneša... gervės.

„Galbūt jums – ir gervės, – nesiginčijo jo partnerė Lena Ksenofontova, seriale „Širdžių ėdikės“ vaidinanti tariamą Džono seserį, – bet štai mums, rusams, vaikus atneša gandrai“.

Serialo „sesuo“ entuziastingai ėmėsi lavinti savo „brolį“ ir, pasak jos, Dainius jau darė pažangą, rečiau klysdavo, teisingiau linksniavo.

Tačiau aktorių asistentė įsitikinusi, kad Dainius specialiai painiojo žodžius – kad kolegoms filmavimo aikštelėje būtų smagiau.

Lietuvių aktorius Dainius Kazlauskas netrukus pasirodys naujame Rusijos seriale „Širdžių ėdikės“, kuriame vaidina amerikietį, Rusijoje ieškantį savo šeimos. Tačiau naivus milijonierius patenka į aferą: apsukri rusė nusprendžia įsisavinti amerikiečio milijonus ir, nusamdžiusi aktorius, vaidina tariamą jo šeimą.

Serialas „Širdžių ėdikės“ – su Dainiumi Kazlausku nuo pirmadienio per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką