TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ruslanas Kirilkinas. Ar laikas susprogdins emocijų bombą? (papildyta sausio 27 d.)

Jarmo Skönas ir Ruslanas Kirilkinas
Gretos Skaraitienės nuotrauka / Jarmo Skönas ir Ruslanas Kirilkinas
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„Širdis kalatojasi, jaudulys kyla kiekvieną minutę laukiant, kol jis atvyks į Lietuvą. Nes šį žmogų pažįstu nuo iki, gerbiu ir myliu. Tai – didžiulis iššūkis... Du šiokie tokie profesionalai – su juo nedrįstu lygintis, žmonės, kurių širdys pilnos ambicijų, svajonių, praeityje išgyvenę tiek nuosmukių, pakilimų, stoja greta scenoje ir kvėpuoja vienu ritmu... Nežinau, kokia emocinė bomba tai turi būti“, – Ruslanas Kirilkinas (27) kalba apie būsimą startą LNK „Žvaigždžių duetuose“, kur pasirodys su vis dar teisėtu savo gyvenimo partneriu – suomių teatro režisieriumi Jarmo Skonu (29).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiomis dienomis Jarmo atvyks į Vilnių. Pirmieji įrašai televizijoje – jau netrukus. Jis jaudinasi ne mažiau nei Ruslanas: „Širdis virpa. Juk tas laidas žiūri daug žmonių. Išgyvenu dėl to, kaip mums seksis. Šiek tiek moku lietuviškai, bet – per mažai, kad jausčiausi laisvai. Suomijoje stengiuosi ką nors lietuviškai paskaityti, klausausi dainų. Jūsų kalba – tokia skambi, švelni, minkšta. Ji man – kaip muzika! O štai suomių – šiurkštesnė, kietesnė. Jie taria žodžius taip, kaip rašo. Televizijoje noriu dainuoti lietuviškai, šiek tiek angliškai ir, jei bus įmanoma, suomiškai.

„Duetai“ man – išbandymas, bet jį priimu su džiaugsmu. Noriu kuo geriau pasirodyti Lietuvos žiūrovams, nes Lietuva – šalis, kurioje liko mano širdis. Čia kaskart atvykstu tarsi į antrąją tėvynę, antruosius namus.“

Kaip nutiko, kad Suomijos kultūros pasaulio žmogus, Lietuvoje žinomas kaip garsiausio viešai homoseksualumą pripažinusio dainininko Ruslano Kirilkino gyvenimo draugas, atsidūrė populiariame televizijos šou? Jarmo šypsosi: „Žiūrėjau lietuviškus muzikos projektus „Muzikos akademija“, „Žvaigždžių duetai“, kuriuose dalyvavo Ruslanas. Tikriausiai jis kažkada mestelėjo mintį: kodėl nedalyvavus mums? Tada tai atrodė neįmanoma, net truputį juokinga. Juk buvau paniręs į darbus. Paskui pagalvojau: kodėl gi ne? Juk jei ko nors labai nori, randi laiko, jėgų. Taigi atvykstu! Kaip tik dabar mieste netoli Tamperės, kur gyvenu, režisuoju spektaklį. Tuo pat metu dirbti ir dainuoti Vilniuje bus sunku, bet moku gerai planuoti laiką. Tiesiog gyvenime padaugės kelionių.

Pasirengti įrašams mažoka laiko. Bet turime planą, tariamės. Kuris duete bosas? Esu profesionalus režisierius, galiu nemažai nuveikti šioje srityje, bet Ruslanas labiau įpratęs rodytis scenoje, dainuoti. Tikrai įsiklausysiu į jo žodžius ir leisiu vadovauti. Juk mano patirtis daugiau teatre, o kaip ką daryti televizijoje, mažai galiu pasakyti. Televizija ir teatras – skirtingi pasauliai.“

Kalbant apie mus, turiu pripažinti: kai eini per gyvenimo griovius, kalnus, patiri be galo daug sunkumų ir tą sunkiai iškovotą rezultatą vertini kur kas labiau nei lengvas pergales.

Ruslanas labiausiai vertina nuoširdų bendravimą akis į akį. Tačiau pastaruoju metu kaip niekada džiaugiasi šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis. „Rengiantis „Duetams“, skaipas, feisbukas ir visa kita tapo begaliniais padėjėjais. Šie komunikacijos būdai padeda nudirbti darbus. Be to, kalbant apie mus, turiu pripažinti: kai eini per gyvenimo griovius, kalnus, patiri be galo daug sunkumų ir tą sunkiai iškovotą rezultatą vertini kur kas labiau nei lengvas pergales. Ką gauni lengvai, tuščiai ir iššvaistai, prarandi, neįvertini. Sunkumai ir yra ėjimo į priekį grožis. Televizijos žiūrovai matys, kaip kovojame su kliūtimis, kaip savo troškimus atskleidžiame scenoje. Matys mūsų bandymus nešti žinią klausytojams, – kalba Ruslanas. – Jarmo – labai emocionalus, dvasiškai stiprus, profesionalas iš didžiosios raidės. Net ir dainavimu jam niekada neprilygsiu, nors jis neperėjo tokios mokyklos, kokią gyvenime gavau aš. Bet Jarmo – teatralas. Jis moka scenoje pasakoti, ką jaučia. O mes, atlikėjai, galime suraukti kaktą, kai dainuojame, jog liūdna ir skauda širdį. Mokame pamėtyti mikrofoną iš dešinės į kairę ir neva parodome žiūrovui, kaip sunkiai išgauname tam tikrą natą. Bet ne kiekvienas sugeba leisti žiūrovui pajusti, ką išgyvena.“

Ar ambicingam duetui kojos nepakiš Jarmo, kaip muziko, patirties stygius? „Dainuoju visą gyvenimą. Žinoma, ne kaip profesionalas. Vaikystėje lankiau chorą, paskui muzikavau mažytėse grupėse. Studijuodamas mokiausi klasikinio dainavimo ir dabar padainuoju su akompaniatoriumi. Kartais pasirodau klubuose, mažose kompanijose. Tai – tik hobis, ne daugiau. Negaliu sau leisti to daryti kasdien. Man patinka dainuoti. Muzika suteikia stiprybės. Tačiau dažniau nei pats stoviu scenoje, mokau vaidinti, kartu – ir dainuoti, muzikuoti kitus. Juk toks mano, kaip režisieriaus, darbas.“ Jarmo labiausiai patinka džiazas, svingas, kiti panašūs stiliai. Taip pat įdomus miuziklo menas.

Ar televizijos šou netaps siūbuojančių santykių gelbėjimosi ratu? Nesyk rašyta, kad Jarmo ir Ruslano porą krėtė krizės. Tačiau oficialiai Suomijoje įteisintos partnerystės jiedu nenutraukė.
„Šis šou – džiaugsmas, o kartu – galimybė paėjėti bendru keliu ir šį tą nuveikti profesinėje srityje. Galėsime sujungti profesinius gebėjimus ir ko nors siekti kaip kolegos, kolektyvas. Na, o visa kita?.. Juk niekada nežinai, kas gyvenime nutiks. Pavyzdžiui, pernai buvo laikas, kai nė už ką nebūčiau patikėjęs, kad kada nors atvažiuosiu į Lietuvą, dainuosiu konkurse... Bet gyvenimas pasikeitė. Ateities nenuspėsi. Svarbu būti pasirengusiam priimti pasiūlymus ir galimybes, bet dėl nieko nepamesti galvos. Moneta turi dvi puses – stengiuosi abi apžiūrėti ir įvertinti atsirandančias progas“, – dėsto Jarmo.

Ruslano nuomonė šiuo klausimu panaši: „Medija, be abejonės, nori įlįsti į mūsų apatinius, užduoti tam tikrų klausimų. Bet atsakymų šiandien nėra. Nežinome, kaip pakryps ir kuo baigsis dalyvavimas „Žvaigždžių duetuose“, kaip toli mes nueisime ir kaip pora projekte, ir kaip pora gyvenime. Piarai piarais, bet televizijos žiūrovai pamatys ir atsirinks tai, kas yra tikra. Tik laikas viską parodys...“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką