Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 4d. 14:21

Ruslanas Kirilkinas. „Gerbėjos“ grasinimai: „Su tavimi susidorosiu arba iškastruosiu!“ (papildyta birželio 4 d.)

Ruslanas Kirilkinas
Ž. Baryso nuotr. / Ruslanas Kirilkinas

Dainininko ir projekto „Žvaigždžių duetai“ finalininko R. Kirilkino (27) gyvenime neramios dienos. Jis žurnalui „Privatu! + TV gidas“ prisipažino, kad jau kurį laiką yra persekiojamas, kaip įtaria, išprotėjusios gerbėjos. Po paskutinių grasinimų muzikanto kantrybės taurė buvo perpildyta.

Ruslanai, kas Tau neleidžia ramiai gyventi?

Tiesiog jau kurį laiką į mano mobilųjį telefoną plaukia įžeidžiančio ir grasinančio pobūdžio trumposios žinutės. Jos nuolatos rašomos iš to paties numerio. Įžeidinėjimai patys įvairiausi – seksualinės orientacijos tematika arba apie tai, kad mane esą reikėtų kastruoti. Keisčiausia tai, jog kartais tas žmogus rašo itin gražias žinutes, pagiria, tačiau pamatęs, kad į pranešimus nereaguoju, tuoj pat ima pilti purvą.

Ar įtari, kas galėtų Tau grasinti?

Taip, turiu vieną įtariamąją. Nežinau, ar esu teisus, bet greičiausiai neklystu. Mano įtariamoji – 30 ar 40 metų moteris, su kuria atsitiktinai susitikau Palangoje, kai stotyje laukiau mikroautobuso į Klaipėdą. Puikiai pamenu, kad ta moteris pradėjo kalbinti, nuskubėjo į parduotuvę ir nupirko man kažkokią statulėlę. Jau tada pagalvojau, kad ji keistoka. Tąkart puikiai įsidėmėjau jos specifinį balsą. Kai prieš porą dienų man paskambino iš to numerio, iš kurio eina grasinančios žinutės, išgirdau balsą, kuris buvo neįtikėtinai panašus į moters, sutiktos Palangos autobusų stotyje.

Jei teisingai įtari Tau grasinančią moterį, kaip manai, kodėl ji galėtų taip elgtis?

Neturiu žalio supratimo. Turbūt jai kažkas su proteliu negerai. Ji tai liaupsina mane, tai siunčia grasinančias žinutes. Pastarosios mane galutinai išmušė iš vėžių. Grasinantis asmuo man parašė, kad turi pasidaręs lėlę – mano kopiją, kurią bado adatėlėmis ir taip neva gadina man gyvenimą. Arba kitame pranešime rašo, kad po koncerto esą būsiu pagrobtas ir kad manęs daugiau niekas gyvenime nepamatys. Tai mane verčia jaustis labai nejaukiai.

Kada prasidėjo grasinimai?

Nepatikėsi, bet viskas prasidėjo dar prieš dvejus metus identiškomis aplinkybėmis, kai su Skaiva Jasevičiūte dalyvavau „Žvaigždžių duetuose“. Tačiau tuomet į panašius trumpuosius pranešimus žiūrėjau pro pirštus, jų nesureikšminau. Juolab kad ilgainiui viskas baigėsi.
Nemalonumai atsinaujino šįmet, kai su Jarmo pradėjome dainuoti „Žvaigždžių duetuose“. Supratau, kad nebegaliu ignoruoti šių įvykių. Baisiausia, kad tas grasintojas puikiai žino, su kuo ir kur gyvenu, kur kokiu metu būnu, kaip apsirengęs išeinu iš namų. Jaučiuosi sekamas!

Kokių priemonių ketini imtis, kad užkirstum šiems nemaloniems įvykiams kelią?

Kadangi visas grasinančio pobūdžio žinutes esu išsaugojęs telefone, ketinu jau šią savaitę kreiptis į policiją ir parašyti prašymą ištirti šiuos įvykius. Jei pareigūnai ryžtingai to imsis, manau, grasintojas netrukus bus pričiuptas.
Tiesą pasakius, nenoriu, kad tas keistuolis nukentėtų. Galiu su juo ir nusifotografuoti, ir padainuoti, jei tik to jis siekia, bet svarbiausia, kad atsikabintų nuo manęs, neberašytų man nei dienomis, nei naktimis ir nustotų bauginti!

Galbūt lengviausias būdas išspręsti šią problemą būtų pasikeisti telefono numerį?

Svarsčiau apie tokį variantą, bet jis man labai neparankus. Dabartinį savo numerį naudoju jau ne vienus metus, daugelis jį žino – tiek bičiuliai, tiek koncertų užsakovai. Jei jį pasikeisčiau, strigtų mano muzikinė veikla. Kita vertus, nežinau, ar tai tikrai padėtų. Gal tas žmogus, nebegalėdamas su manimi susisiekti telefonu, imtųsi terorizuoti realybėje?.. Nusispjaunu tris kartus ir tikiuosi, kad policijos pareigūnai man padės.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką