TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ruslanas Kirilkinas: norėjau pabūti paprasčiausiu praeiviu (papildyta sausio 20 d.)

Ruslanas Kirilkinas
Teodoro Biliūno nuotrauka / Ruslanas Kirilkinas
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Ruslanas Kirilkinas (28) – iš tų scenos žmonių, kurie vieną dieną maudosi šlovės spinduliuose, kitą – neatsisveikinę išnyksta. Paskui staiga iššoka su nauja istorija, daina ar... skandalu. Tiesa, pastarųjų, žada, būti nebeturėtų: pusmetį keliavęs užsienyje, į Lietuvos pramogų pasaulį jis grįžo labiau subrendęs. Ir čia išsyk sulaukė netikėto įvertinimo – klausytojai išrinko jį į muzikos apdovanojimų M.A.M.A. mylimiausių atlikėjų nominacijos trejetą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Žiūrėjau M.A.M.A. ceremoniją per televizorių, gėriau žaliąją arbatą – gal keliolika puodelių. Kaip man buvo gera! Tokiems apdovanojimams buvau nominuotas pirmą kartą ir, liaudiškai sakant, iš lempos: juk tiek laiko nesirodžiau, naujo disko, dainų neišleidau... Širdį ypač paglostė, kad už mane balsavo ne kokia nors komisija, o žmonės. Man tai – tarsi ženklas, kad laiku grįžau, turiu eiti į priekį. Pasirodo, kad tave mylėtų, nereikia skandalų, pigių piarų. Pakanka būti savimi ir dainuoti tiems, kurie tave vertina, kurie nenusisuks, nors ir kas nutiktų“, – kalba interneto portalo skaitytojų į mylimiausių atlikėjų trejetuką su populiariuoju Egidijumi Dragūnu ir Marijonu Mikutavičiumi išrinktas Ruslanas.

Pernai baigėsi „Žvaigždžių duetai“, ir prapuolei kaip į vandenį. Kur ir kodėl?

Nebuvau Lietuvoje nuo birželio. Grįžau tik gruodį, prieš šventes. Išties pradingau... Lyg neturėjau išnykti taip ilgam, ketinau šokių projekte dalyvauti. Galbūt dėl to nemažai praradau, paslydau, gal be reikalo pabėgau, bet, manau, šokti galima ne tik scenoje prieš visą Lietuvą. Šoku ir namuose, ir draugų būryje.
To dingimo, atsiskyrimo man labai reikėjo, norėjau atitrūkti nuo kasdienybės – ilsėjausi ir labai daug keliavau, aplankiau kelias Europos šalis. Turėjau kada pravėdinti galvą, apmąstyti ateitį ir galų gale paklausti savęs, ką veiksiu kitais metais. Kaip gera kur nors pabūti nežinomu, paprasčiausiu praeiviu, eiliniu turistu!

Tam, kad pusmetį keliautum, reikia nemažai pinigų. Arba darbo tose šalyse, kur apsistoji.

Keliavau daugiausia iš santaupų. Leisdavau sau minimaliai, apeidavau prabangius viešbučius, daugiausia apsistodavau pas draugus. Juk gyventi, džiaugtis galima ir nesišvaistant, tvarkantis pagal poreikius ir kišenę.
Anksčiau lyg ir nemėgau keliauti, nepernešu skrydžių – lėktuvais, matyt, niekada neišmoksiu džiaugtis, bet dabar aiškiai pajutau: tereikia išvykti, ir žmogus tarsi išsineria iš senos nudėvėtos odos, pailsi nuo savęs ir supančių žmonių, įgauna šviežumo, atnaujina idėjas. Kad taip nutiktų, net nebūtina traukti į užsienį, kartais pakanka išvažiuoti į kaimą pas giminaičius be televizijos, interneto ir kitų ryšio priemonių.

Ir visus tuos mėnesius gyvenai be muzikos? Gal bent jau galvoje parsivežei naujų dainų, idėjų?

Keliaudamas dalyvavau nedidelės reikšmės dainų konkurse Norvegijoje ir jį laimėjau. Buvo smagu pasitikrinti jėgas, nes ten buvau nepažįstamas, niekas iš anksto nenusprendė, kas laimės. Gavau daug prizų, dėmesio. Neatmetu galimybės, kad vieną ar dvi norvegų kompozitoriaus parašytas dainas atvešiu Lietuvos publikai, kuriai rūpiu, kuri domėjosi, kur dingau.

Nebijojai, kad kol tiesiog bastaisi po užsienio šalis, Lietuvoje būsi pamirštas?

Pradingimai atgaivina, bet kartu atneša ir nemažų minusų. Juk kai sukiesi šou versle, rodymasis televizijoje, spaudoje yra geriausia reklama. Na, dar yra vadinamasis savęs paties piarinimas. Tą gali daryti kasdien ir, jei esi lakios vaizduotės, puikiai supranti, ko reikia tautai, gali prisimąstyti bet ko. Tuo jau senokai neužsiimu – gal jau išsisėmiau, o gal, pasakysiu banaliai, tiesiog atėjau į protą? Jei neturi kokio verto produkto greta piaro pasiūlyti – turiu galvoje naujas dainas, hitus ar kokį grandiozinį šou, neverta tuo ir užsiimti. Dėl to ramiai keliavau ir grįžau sulaukęs labai intriguojančio ir dėmesio verto pasiūlymo iš LNK televizijos, projekto „Žvaigždžių duetai 6. Lemiama kova“ rengėjų. Sutikau ilgai nesvarstęs.

Ir kuo gi šis pasiūlymas taip sudomino?

Dalyvavau „Žvaigždžių duetuose“ du kartus: sykį su Skaiva Jasevičiūte, o pernai iki finalo nuėjome su Jarmo (buvęs oficialus Ruslano partneris, suomių teatro režisierius Jarmo Skonas – red. past.), bet pasirodyti šiųmečiame – didžiulė garbė, nes jo scenoje dainuos geriausieji. O rinktis organizatoriai turėjo iš ko – per penkis sezonus projekte dalyvavo tiek puikių porų, žinomų, labai populiarių žmonių, tikrų tautos numylėtinių. Turėsime į ką lygiuotis ir konkurencija, manau, bus didžiulė.

Savo būsimą partnerę, žinoma, jau pažįsti? Kas ji?

Negaliu išduoti – nebeliks siurprizo. Paintriguosiu: apie šio žmogaus antrąją pusę, kartu – ir ją pačią Lietuvoje žmonės turi susidarę išankstinę nuomonę, kurią, neabejoju, teks pakeisti. Mano partnerė taip geba dainuoti, kad tikrai nustebins ne vieną. Kol kas atrodo, jog ji dar abejoja savimi ir neįvertina, kiek talentinga išties yra. Bet aš tą matau ir projekto laukiu kaip niekad ramus, užtikrintas. Dar pridursiu, kad ši dama – ne iš muzikos pasaulio.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką