Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 23:26

Ruslanas pasipiršo Skaivai, o Šorena... (nuotraukos)

Ruslanas peršasi Skaivai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ruslanas peršasi Skaivai.

Artėjant didžiajam „Žvaigždžių duetų“ finalui susikovė dar keturios poros. Jos scenoje išpažino jausmus savo arba... kitos poros partneriui. Vienareikšmiškai prastai šįkart komisija įvertino Jolantos Paulauskienės ir Merūno duetą, palygindami jų dainavimą su dainomis „antrą vestuvių dieną“.

Paskutiniame pusfinalyje prieš tiesiogiai filmuojamą didįjį finalą savo dainomis varžėsi Šorena ir Stano, Dalius Mertinas ir Aušra Cicėnaitė, J.Paulauskienė ir Merūnas bei Skaiva su Ruslanu. Deja, Merūno ir J. Paulauskienės duetas per vakarą tris kartus pasirodė įraše, nes Merūnas (beje, kaip ir komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis) buvo išvykęs. Galbūt tai, o gal tiesiog nesusidainavimas ir nepataikymas į natą lėmė pačius žemiausius visų komisijos narių vertinimus.

Stano ir Šorena žiūrovus bandė papirkti nuoširdžiu ir emocingu dainavimu. Kai po trečio jausmingo pasirodymo laidos vedėja Inga Jankauskaitė Šorenos paklausė, ar ji galėjo dar ką nors padaryti per šią dainą, mergina atsakė: „Jei šalia būtų kitas žmogus – taip.“ O vedėjai užsiminus apie aktorių Audrių Bružą, Šorena nejuokais išraudo. Visai neatsitiktinai LNK studijos kampe visa tai gyvai stebėjo pats herojus – aktorius A.Bružas, kuris „kažkodėl“ atėjo pasižiūrėti šio filmavimo. Jis šmaikštavo, kad tai neva ne jis, o dainininkas Lukas (mat buvo užsimaukšlinęs panašią kepurę).

Tokių meilės prisipažinimų per vakarą buvo tikrai ne vienas. Ruslanas ir Skaiva, jau išgarsėję savo bučiniu, šįkart ryžosi dar svarbesniam žingsniui. Baigiant skambėti pirmajai dueto dainai Ruslanas savo partnerei ant piršto užmovė žiedą.

„Tai mūsų susitaikymo simbolis“, – tikino vaikinas, tačiau iš kūno kalbos atrodė, kad Skaivai tai reiškia kur kas daugiau.

Vakaro favoritais, komisijos nuomone, tapo D.Mertinas ir A.Cicėnaitė. Galbūt porai sėkmę lėmė ir visą vakarą vyrą palaikiusi aktoriaus žmona Laima.

Ar su komisijos nuomone sutiks televizijos žiūrovai ir kurie du duetai turės palikti muzikos projektą, paaiškės gegužės 16 dieną, šeštadienį, per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką