Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 9d. 15:31

Rūta Lukoševičiūtė pristatė viešumos vengiantį savo širdies draugą Alvidą Kavaliauską

Rūta Lukoševičiūtė, jos dukra Lėja ir vyras Alvidas Kavaliauskas
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Rūta Lukoševičiūtė, jos dukra Lėja ir vyras Alvidas Kavaliauskas

„Mūsų laida atsinaujino, prigalvojome visokių užduočių, jums teks padirbėti iš peties, iš kojos ir iš liemens“, – šmaikštaudamas šeimas į studiją kvietė į televizijos eterį sugrįžusios laidos „Šeima – jėga“ vedėjas Timūras Augucevičius.

Ne jis vienas bus šmaikštus: žodžių kišenėje neieškos ir TV laidų vedėja, žinomų dainų autorė, dainininkė Rūta Lukoševičiūtė.

Sunku patikėti, tačiau į viešumą Rūtai pavyko išsivilioti širdies draugą – muzikantą, dainų kūrėją ir aranžuotoją, dukrelės Lėjos tėtį Alvidą Kavaliauską. Kaip ji tai padarė, neišduoda.

Paprastai Alvidas viešumos vengia. Rūta šnipšteli: jeigu jam reikia duoti interviu, jaučiasi lyg į krantą ištraukta žuvis. Pasirodymas televizijos žaidime „Šeima – jėga“  Alvidui prilygsta žygdarbiui. Jei ne dukrytė Lėja, kuri yra žaidimo gerbėja, jis kojos į studiją nebūtų kėlęs. Muzikantui kaip ir daugeliui tėvų dukrelės norams atsispirti sunku.

„Mūsų tėtis nedrąsus, žodžių vėjais nelaido. Jei kalba, tai kalba, jei tyli, tai tyli. Tada, kai nori pasakyti ką nors ypač svarbaus, rašo SMS arba žinutę feisbuke“, – televizijos studijoje šmaikštavo Rūta, bet neišdavė, ar kaip tik tokiu būdu Alvidas jai prisipažino meilę.

Atrodo, kad liežuviu Rūta pliauškia už du, tačiau kasas Lėjai pina Alvidas. „Tikrai, tikrai jis, aš nemoku...“ – prisipažino.

Kuo tylenis Alvidas sužavėjo emocijomis trykštančią Rūtą? Kas vairuoja šeimos automobilį? Kada Alvidas pralinksmina mylimą moterį ir kokią stulbinančią naujieną televizijos studijoje išgirdo Rūta?

Išgirsite ir jūs, jei sekmadienį 17.30 val. įsijungsite „Lietuvos ryto“ televiziją ir pažiūrėsite vienintelį šeimų žaidimą „Šeima – jėga“. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką