Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 birželio 24d. 13:33

Rūta Mazurevičiūtė gimtadienį švenčia karinėse pratybose: „Tortą atstos nebent košė su žvakute“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
TV3 nuotr. / Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė jau kelis metus yra Krašto apsaugos savanorė
„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė birželio 24-ąją, per Jonines, švenčia 24-ąjį gimtadienį. Tiesa, vadinti tai šventimu turbūt būtų kiek keistoka, mat mergina nuo pat ankstaus ryto dalyvauja karinėse pratybose Rukloje.

„Šventimas gana neįprastas – šiandien esu karinėse pratybose, todėl gimtadienio tortas man bus nebent košė su joje įsmeigta žvakute“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta Rūta.

R.Mazurevičiūtė kartu su kitomis atrinktomis moterimis filmuojasi naujam LRT televizijos projektui, kuriame bus rodoma, kaip merginoms sekasi praeiti karinus bazinius mokymus. Praėjusį sezoną projektas startavo su vyrų komanda ir vadinosi „Tikri vyrai“.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė šaudymo pratybose, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė šaudymo pratybose, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Mergina jau antrus metus yra Krašto apsaugos savanorė, todėl braidymas po pelkes, ginklas rankose ar karinė uniforma jau tapę jos gyvenimo dalimi.

„Įgūdžius tobulinti galima iki begalybės, nors savanoriauju jau dvejus metus, kasdien galima atrasti kažką naujo. Be to, kiekvienas instruktorius informaciją pateikia savaip. Trumpai tariant, žmogus mokosi visą gyvenimą“, – paaiškina.

TV3 nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
TV3 nuotr./ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė jau antrus metus yra Krašto apsaugos savanorė

Vos netapo Janyte

R.Mazurevičiūtės gimtadienio data sutampa su lietuvių mėgiama švente – Joninėmis. Tituluota gražuolė svarstė, ar tai – didesnis pliusas, ar minusas.

„Šias dvi datas dažniausiai stengiuosi atsieti vieną nuo kitos, nes draugai nori pašvęsti ir Jonines, ir gimtadienį, todėl dažnai tenka jį daryti prieš arba po šitos šventės. Žinoma, yra tekę švęsti viską kartu – leisti fejerverkus, linksmintis prie ežerų“, – teigė pašnekovė.

Mergina įžvelgė vieną neabejotiną pliusą. „Gal kitiems tiesiog paprasčiau prisiminti? Bent jau tėvams tai tikrai lengviau – žino, kad jeigu Joninės, tai dukros gimtadienis (juokiasi). Mama juokauja, kad mane rado po paparčiu ir kad aš esu jos Joninių stebuklas“, – šypteli Rūta.

Teodoro Biliūno nuotr./„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ketvirtadienį atsiėmė Vytauto Didžiojo universiteto teisės magistro diplomą. Diplomų įteikimo šventėje Kaune Rūtą sveikino artimieji ir mylimasis Mantas Pitkauskas.
Teodoro Biliūno nuotr./„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė praėjusią savaitę atsiėmė Vytauto Didžiojo universiteto teisės magistro diplomą. 

Pašnekovė prisiminė, kad tėvai ją Joninių proga ketino pavadinti Janina, tačiau galiausiai nutarė duoti kitokį vardą. „Galvojo mane pavadinti Janyte, todėl aš be galo džiaugiuosi, kad nusprendė pavadinti Rūta Elžbieta, o ne Janina ar Jane. Dabartinis mano vardas man kur kas labiau patinka, o Janytė kažkodėl kelia šypseną“, – kikeno mergina.

Ko Rūta sau palinkėtų ateinantiems metams?

„Kadangi gimtadienis ne jubiliejinis, jo labai nesureikšminu – štai 25-ąjį, manau, tikrai jau švęsiu. Savo metų skaičiuoti nemėgstu, nors iš kitos pusės – juk svarbiausia, kaip jautiesi širdyje, o ne kokie skaičiai pase. Svarbu, kad tie bėgantys metai atneštų išminties, – šypsosi R.Mazurevičiūtė. – Todėl linkiu sau išminties ir naujų veiklų – jos niekada nepamaišys. Kuo daugiau judėjimo, tuo esu laimingesnė.“

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką