Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūta Mikelkevičiūtė: „Radžis sakė taip – gyvūnų globėjai mane apgavo ir dabar nori iš manęs padaryti atpirkimo ožį“

R.Mikelkevičiūtė su augintiniu
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė su augintiniu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tikra gyvūnų mylėtoja, laidų „Valanda su Rūta“ ir „Nuo... Iki...“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, iš 15min.lt žurnalistų išgirdusi apie tai, kad dainininkas Radžis Aleksandrovičius paėmęs iš gyvūnų globėjų šarpėjų veislės šunį ir atidavęs jį į „Grindą“, iš kur retas gyvūnas išeina gyvas, atlikėjo teisti neskubėjo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Aš nežinau priešistorės. Paskambinsiu Radžiui, nes mes esame draugai ir aš jo paklausiu, kodėl jis taip padarė. Pasmerkti žmogų mes labai greiti, tačiau net būdama gyvūnų mylėtoja iki kaulų smegenų, turiu išsiaiškinti priežastį“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. Ji kaip mat pažadą išpildė ir pasikalbėjusi su Radžiu perpasakojo jųdviejų dialogą.

Radžis jaučiasi apgautas

„Radžis man pasakė, kad jį tiesiog apgavo tie žmonės, kurie davė šunį. Jo pozicija yra ta, kad jam nepasakė, jog šarpėjus turi rimtų problemų su akim. Jis apie tai sužinojo iš interneto ir, Radžio teigimu, tai tiesiog nesąžininga, – pokalbio detales vardijo R.Mikelkevičiūtė. – Jo pozicija ta, kad jam nereikėjo reklamos, o jis buvo paliktas prieš kelionę su šunimi, kurį reikia operuoti.“ Laidų vedėja darsyk ragino nesmerkti Radžio nežinant situacijos.

„Jam reikėjo išvykti, gal ir galima suprasti. Kita vertus, juk gyvūnų globos namai skirti tam, kad gyvūnui rastų naujus namus, tik bėda ta, kad dauguma jų neturi pinigų ar dirba taip, kaip neturėtų. Radžis sakė taip – jie mane apgavo ir dabar nori iš manęs padaryti atpirkimo ožį“, – pridūrė R.Mikelkevičiūtė.

„SOS gyvūnai“ direktorė Ilona Reklaitytė-Mezenceva 15min.lt žurnalistus patikino, kad Radžis prieš pasiimdamas prastai matantį šarpėjų buvo įspėtas apie šuns būklę ir galimas išlaidas.

Reklamuotis gyvūnų sąskaita smerktina

R.Mikelkevičiūtė griežtesnio žodžio negailėjo tik dėl fotografavimosi su šunimis ir tokios „gerų darbų reklamos“.

„Man nepatinka tas fotografavimasis su augintiniu, kai žmogus nepadaro realaus darbo. Nusifotografuoti su šunimi ir užsidėti pliusą yra vienas dalykas, bet pasiimti šunį ir prisiimti už jį atsakomybę – visai kas kita. Todėl ir sakau, žinomų žmonių vardas gali pasitarnauti, atkreipti dėmesį į problemą, bet klausimas – kas yra gyvūnas, ar jis – tik atvirukas? Kokia tų fotografavimosi su šunimis akcijų tikroji vertė?“, – retoriškai klausė laidų vedėja.

Pati R.Mikelkevičiūtė augina keturis šunis ir visuomet turi apie porą priglaustų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką