Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūta Ščiogolevaitė apie dalyvavimą televizijos projekte: „Neketinu rodyti žvaigždiškumo“

Rūta Ščiogolevaitė
„Muzikinės kaukės“ nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Įspūdingo balso savininkė, viena profesionaliausių atlikėjų Lietuvoje Rūta Ščiogolevaitė rudens sezoną pradeda naujienomis – dainininkė pasirodys naujajame „Muzikinė kaukė“ sezone. Ir nors Rūtą esame įpratę matyti komisijos kėdėje, šį kartą atlikėja atsidurs kitoje pusėje – dalyvių sąraše.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dainininkė atskleidė prieš prasidedantį muzikinį šou jaučianti nerimą ir atsakomybę: „Žinau, kad man yra keliami aukšti reikalavimai, natūraliai jaudinuosi, bet kompleksuoti dėl to neketinu.“

Penktajame muzikinio šou sezone žiūrovų laukia dešimt naujų dalyvių bei dar įspūdingesni įsikūnijimai. „Aš stebėjau visus projekto sezonus, esu didelė šou „Muzikinė kaukė“ gerbėja. Labiausiai man patiko Lina Rastokaitė ir Martynas Kavaliauskas. Labai džiaugiausi, kad mano nuomonė sutapo su žiūrovų ir laimėtojais išrinkti būtent jie“, – atskleidė R.Ščiogolevaitė.

Paklausta, kokį atlikėją norėtų įkūnyti, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė atskleidė norinti išeiti iš komforto zonos. „Jei tai būtų mano pasirinkimo teisė, labai norėčiau kokio nors linksmo pasirodymo. Kur galėčiau „perlipti per save“, kai atrodytų įkūnyti tokį atlikėją neįmanoma“, – sakė Rūta.

„Muzikinės kaukės“ nuotr./Rūta Ščiogolevaitė
„Muzikinės kaukės“ nuotr./Rūta Ščiogolevaitė

Moteris prisipažino, kad jau seniai laukė, kol prodiuseriai ją pakvies užimti dalyvės, o ne komisijos narės vietą ir, nors nerimauja, labai laukia naujos patirties: „Nesunku pamatyti, kad aš sunkiai nustygstu būdama komisijos kėdėje. Man yra smagiau būti dalyvio pozicijoje, kadangi iš prigimties aš esu labai aktyvus žmogus. Mėgstu iššūkius, bandymus, nebijau klysti. Dalyvio pozicija man yra priimtinesnė, bet aišku, darbas yra darbas.“

Rūta Ščiogolevaitė atskleidė, kad visiškai nebijo kritikos: „Jeigu aš bijočiau kritikos, nebūčiau ir pusės tiek padarius, ką gyvenime padariau. Manęs kritika nestabdo. Apskritai, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro“. Atlikėja tikina į projektą neinanti su tikslu užimti tam tikrą vietą ar tiesiog pasirodyti: „Neketinu rodyti žvaigždiškumo ar demonstruoti profesionalumo. Einu gerai praleisti laiko. Esu koncertuojanti atlikėja, mėgstu dainuoti ir vaidinti, dievinu iššūkius ir žaidimus, visa tai turi šis projektas.“

Žmonės dainininkę Rūtą Ščiogolevaitę linkę matyti stiprios moters amplua, tačiau ji tikina esanti labai jautri ir jau nebesistengia pakeisti visuomenės nuomonės šiuo klausimu: „Mane apskritai labai lengva pravirkdyti, aš esu iš tų žmonių, kurie būtent taip „nuleidžia garą“, išreiškia emocijas ir jausmus. Esu labai emocionali ir scenoje ir gyvenime. Anksčiau aš bandydavau pakeisti žmonių nuomonę, esą esu šalta moteris, bet dabar jau supratau, kad neverta. Tą, ką žmonės nori matyti, tą jie ir mato, nepriklausomai nuo to, kiek apie save ir ką apie save deklaruoji jiems. Bet tai ne taisyklė, yra žmonių, kurie mato daugiau spalvų, bet čia priklauso nuo paties žmogaus. Žmonių nuomonės apie mane nepakeisiu ir, tiesą sakant, neturiu noro jos keisti.“

Naujajame „Muzikinės kaukės“ sezone dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės kolega ir konkurentu taps profesionalus aktorius Valentinas Krulikovskis, kuris gerbėjams atpažįstamas iš filmų „Laiškai Sofijai“, „Ekskursantė“ ir „Tarp mūsų berniukų“. Valentinas taip pat suvaidino seriale „Gyvenimo receptai“, o rudens sezone jį bus galima pamatyti ir visiškai naujame LNK seriale „Juodosios našlės“.

Valentinas Krulikovskis – antrasis BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvis ir vienintelis aktorius iš dešimties dalyvių sąrašo, kurį projekto gerbėjai sužinos jau visai greitai. Projekte, kuriame vien muzikinių gabumų negana, o norint įsikūnyti prireikia panaudoti ir aktorinius sugebėjimus, būti vieninteliu profesionaliu aktoriumi – didžiulis privalumas. Tiesa, Valentinui Krulikovskiui dalyvavimas tokiame šou yra visiškai nauja patirtis. „Pirmą kartą dalyvausiu televizijos projekte ir tai yra labai įdomus ir jaudinantis debiutas“, – prisipažino aktorius.

„Ruošdamasis projektui „Muzikinė kaukė“ suprantu, kad įsikūnijant neužteks vien būti vizualiai panašiu į atlikėją, teks suprasti jo vidų ir perteikti tai televizijos žiūrovui. Praeitų metų nugalėtojas Martynas Kavaliauskas puikiai su tuo susidorojo – jis pasirodė labai profesionaliai“, – savo įžvalgomis dalinosi V.Krulikovskis.

Aktorius daugiau nei dešimt metų vaidina Lietuvos rusų dramos teatre, dar kelis metus aktorius vaidina lietuviškuose serialuose ir filmuose. „Darbas kine, seriale ar teatre be abejo skiriasi. Visi šie darbai turi visiškai kitokią specifiką ir taisykles, bet manau tiek televizijoje, tiek teatre visada yra galimybė sukurti kažką nuoširdaus ir vertingo“, – įsitikinęs Valentinas Krulikovskis.

„Muzikinės kaukės“ nuotr./Valentinas Krulikovskis
„Muzikinės kaukės“ nuotr./Valentinas Krulikovskis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką