Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 11d. 12:56

Rūta Ščiogolevaitė: „Esu girdėjusi, kad visi penki mano vaikai – nuo skirtingų vyrų“

Rūta Ščiogolevaitė
LNK nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė
Šį trečiadienio vakarą Vidas Bareikis pakvies žinomus žmones į diskusiją apie viešumo kainą ir internetinius komentarus. Laidoje dalyvaus dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Žilvinas Žvagulis, nuomonės formuotoja Simona Lipnė bei socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel.

Rūta Ščiogolevaitė laidoje teigė, kad ją stebina, jog žmonės iš nuogirdų ir antraščių susidaro įvaizdį apie jos gyvenimą ir tuo tiki. „O iš tikrųjų nepasakota ir neparašyta yra labai daug“, – sako Rūta.

Paklausta apie gyvenime ją lydėjusias didžiausias apkalbas, Rūta sako, kad labiausiai ją prajuokinęs gandas – kad visi jos penki vaikai yra nuo penkių skirtingų vyrų.

„Prisipažinsiu, kad skaitau komentarus, man įdomu. Bet tai nereiškia, kad jie neskaudina. Kas norėtų būtų nekenčiamas? Mane stebina, kad komentatoriai tiek pripratę prie savo purvo balos, kad galvoja, jog pati nusipelnei tų komentarų. „Nereikėjo lįsti į televizorių“, – jie sako. Bet mano profesija tokia, aš turiu būti televizoriuje, kad turėčiau darbo ir uždirbčiau pinigus. Žmonės galvoja, kad, jei esi ekrane, tu jau esi pervertintas, tau nepelnytai pasisekė, ką čia tu vaizduoji. O gal nieko nevaizduoji? Tiesiog dirbi“, – LNK televizjos laidoje „VIDO VIDeO“ klausė Rūta.

Dainininkę stebina, kad, jeigu esi žinomas, neva neturi turėti jokių ribų, privalai apie viską kalbėti, privalai patvirtinti ar paneigti žinią žurnalistui.

„Aš žinau, kad tokios yra žaidimo taisyklės, bet kas įpareigoja duoti ataskaitą, kas vyksta tavo gyvenime? Jei šneki apie viena, neva turi šnekėti ir apie kita.“

Vidui Bareikiui perkaičius keletą komentarų, Rūta neslėps, kad jie jos nenustebino – panašių dainininkė yra sulaukusi net iš savo giminių. „Kai pagimdžiau, net artimieji, vietoje, to, kad parašytų, jog sveikina, paklausė, ar man viskas gerai su psichika. „Gimdai ubagus“ – dar toks vienas buvo komentaras iš giminių. Nenoriu gilintis, tai didelė ir gili tema. Prisigimdžiau ir džiaugiuosi“, – kirto Rūta.

Beje, Rūta sako, kad, gimus vaikui, žinia spaudoje pasirodė anksčiau, nei ji spėjo apie tai parašyti savo draugėms.

Karšta diskusija apie viešumo kainą ir komentarus – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „VIDO VIDeO“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką