Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 20d. 15:39

Rytais LNK kvies atsibusti su Lolita, kuri yra be kompleksų

Rytais LNK kvies atsibusti su Lolita, kuri yra be kompleksų.
LNK nuotr. / Rytais LNK kvies atsibusti su Lolita, kuri yra be kompleksų.

Vasara LNK televizijoje prasidės su nauja pokalbių laida „Lolita. Be kompleksų“ , kurią ves viena ryškiausių Rusijos žvaigždžių, dainininkė Lolita Miliavskaja. Naująjį šou LNK žiūrovai matys kiekvieną rytą darbo dienomis vietoj skandalingųjų „Langų“ su Dmitrijum Nagijevu.

Lolitos pokalbių šou „Lolita. Be kompleksų“ tapo metų sensacija. Lolita Miliavskaja, kaip sakoma, „atėjo, pamatė ir nugalėjo“. Gyvenimiška patirtis, įgimtas patrauklumas ir paprastumas lėmė, kad milijonai žiūrovų ją pamilo ir kaip laidų vedėją.

Vienoje savo laidų Lolita pasirodė su rožiniu chalatu. „Mano antrosios skyrybos man asocijuojasi su šiuo chalatu“, – netikėtai pasakė šou „Lolita. Be kompleksų“ vedėja.

Keletą metų ji buvo ištekėjusi už muzikanto ir aktoriaus Aleksandro Cekalo, su kuriuo turėjo muzikinę programą „Akademija“.

Lolita studijoje nusirengė chalatą ir išplovė su juo studijos duris. „Štai taip mes atsikratome savo praeities. Į naują gyvenimą – su nauju chalatui“, – sakė pokalbių šou vedėja. Tai – mažas pavyzdys, kokis netikėtas ir nuoširdus šis Lolitos šou.

Autorinio pokalbių šou sėkmės paslaptis – temos, jaudinančios ne tik ją, bet ir bet kurį žiūrovą: įvairaus amžiaus ir abiejų lyčių. Tai – meilė ir neištikimybė, neapykanta ir seksas, šeimos problemos, vaikų ir tėvų santykiai, nepilnų šeimų problemos.

Didelį laidos „Lolita. Be kompleksų“ populiarumą lėmė pačios Lolitos asmenybė ir jos vedimo stilius. Ji savo šou – ne vedėja, o draugė, kolegė, artimas žmogus, kuris jautriai išklauso kiekvienos istorijos, stengiasi padėti ir į dienos šviesą išvilkti giliausias problemas ir išgyvenimus.

Pokalbių laidoje Lolita daug pasakoja apie save ir savo išgyvenimus, dažnai lygina laidos herojų ir savo gyvenimus. Jos juokeliai ir atvirumas laidos svečius stumia į akligatvį: jie būna priversti apnuoginti savo sielą, parodyti savo tikrąjį charakterį, savo išgyvenimus ir kompleksus.

 Pokalbių šou „Lolita. Be kompleksų“ – nuo birželio 1-osios, 7.50 val. per LNK.
 

Temos: 1 LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką