Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 8d. 11:06

Rytis Žvagulis su žmona Laura taps tėvais: tai sužinojus, suspurdėjo širdis

Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė
Žvagulių šeima išgyvena nepaprastai gražų laikotarpį – verslininkas Rytis Žvagulis su žmona Laura laukiasi pirmagimio.

Apie vaikelį Rytis ir Laura svajojo jau senai, tačiau bandymas susilaukti vaikelio nebuvo toks paprastas.

„Norėjome anksčiau, bet Dievas davė tik dabar. Tokių dalykų nei paskubinsi, nei suplanuosi – vaikai ateina tuomet, kada turi ateiti“, – žurnalui „Žmonės“ pasakoja Laura.

Nenuostabu, kad tik sužinojusi, jo laukiasi, Laura negalėjo nusėdėti vietoje, o tuo pačiu ir patikėti, jog tai tiesa.

„Širdis suspurdėjo, tačiau nepatikėjau! Iš laimės kone pašokau ir čiupusi telefoną tą pačią akimirką paskambinau Ryčiui. Toji diena buvo paženklinta džiaugsmo ašarų“, – naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje emocijomis dalijasi jau netrukus gimdysianti Laura Žvagulienė.

15min primena, kad 2014-ųjų rudenį į draugų vakarėlį užsukę Rytis ir Laura čia pirmą kartą netikėtai susipažino. Tiesa, iš pradžių į akį vienas kitam nekrito – tapo tiesiog draugais, tačiau po poros mėnesių viskas apsivertė. Įsiplieskė stipri meilė, kuri, žiūrint iš šalies, atrodo dar nė akimirkai nebuvo prigesusi.

2016-ųjų rugpjūtį Rytis Žvagulis nusprendė žengti itin svarbų žingsnį jųdviejų santykiuose – romantiškai pajūryje pasipiršo.

„Sužadėtuvių diena – tikriausiai viena įsimintiniausių mano gyvenime, jos tikrai niekada nepamiršiu, – šypsojosi Laura. – Su Ryčiu atostogavome Klaipėdoje. Vieną saulėtą dieną, jis man pasiūlė nuvažiuoti į Nidą. Nuėjome prie saulės laikrodžio, fotografavomės...“

Virginijaus Vapsvos nuotr./Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė
Virginijaus Vapsvos nuotr./Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė

Galiausiai 2018 metų vasarą Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje Rytis ir Laura apsikeitė vestuviniais žiedais.

Į šventę atvyko jaunikio mama Regvita MacDonald ir tėtis Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite, brolis Ąžuolas Žvagulis su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene, šeimos bičiuliai Algirdas ir Milisandra Radzevičiai, nuotakos bičiulė Kristina Ivanova bei daugelis kitų.

Prieš ceremoniją 15min pakalbintas Žilvinas Žvagulis šmaikštavo, kad jau laukia naujos šeimos anūkų: „Turi peršokti Ąžuolą – iš Ryčio tikiuosi trijų! Aš jau pasiruošęs, apsipratinau kaip senelis su dviem (Ąžuolo vaikais – red.), tad tikiuosi, kad Rytis manęs nepaves.“

„Ir linkiu, kad gyventų laimingai“, – 15min pridūrė laimingas jaunikio Ryčio Žvagulio tėvas.

Regvita Macdonald irgi labai džiaugėsi sūnaus laime. „Vestuvės man, kaip mamai, viena didžiausių švenčių, todėl emocijos – pačios geriausios. Jauniesiems linku ir laimės, ir meilės, ir namų, ir vaikučių, ir visko visko“, – šypsojosi Regvita.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką