Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 10:15

S.Albavičiūtė ir A.Židkovas: „Kad ir kiek laiko leistume kartu, atrodo per maža“

Išvydę Simoną Albavičiūtę (37), žmonės vis dar ištaria: „O, Bandita!“ Iš tiesų daugelį metų ji buvo Bandita – mergina, kurios pilna visur: radijo laidų vedėja, televizijos žurnalistė, prisiekusi keliautoja, stiliaus ikona... „Jau norėčiau šeimos, – atsidusdavo grįžusi iš dar vienos kelionės ir vos spėdama perkrauti daiktus iš vieno lagamino į kitą. – Pavargau gyventi šia diena.“ Šeimos jausmą į jos gyvenimą įnešė buvęs ledo ritulininkas Andrius Židkovas (31): su meile atėjo ir ramybė, o prieš metus juodu susilaukė dukrytės Majos Barboros.
Simona Albavičiūtė ir Andrius Židkovas su dukrele Maja Barbora
Simona Albavičiūtė ir Andrius Židkovas su dukrele Maja Barbora / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Simona neslepia, kad net tada, kai neturėjo antrosios pusės, jau svajojo apie vaikus: „Viską atiduočiau už kokybišką ir jaukų laiką su šeima“, – sakydavo.

Kai prieš penkerius metus sutiko Andrių, šios mintys ėmė panašėti į tikrovę. „Šeima Andriui labai svarbi – tai mane sužavėjo nuo pat pradžių. Žavėjo jo užsispyrimas, matymas toli į priekį: jis iš tų vyrų, kurie jaučia pareigą namo parnešti mamutą, ir kryptingai tai daro. Andriumi žaviuosi ir dėl to, kad jam pavyksta derinti darbą su naujomis tėčio pareigomis“, – vardija mylimojo savybes.

O kokia Simona mama?

„Tapusi mama, labai sujautrėjau. Su manimi nebeįmanoma žiūrėti net komedijų, apie jautresnius filmus net nekalbu – viskas man per stipru, visų gaila. Tačiau kasdienybėje į viską žiūriu ramiai. Esu be galo dėkinga, kad turiu dukrytę, tai labai vertinu, o pagrindinė mano misija – sukurti jai kuo ramesnę ir saugesnę aplinką. Nesureikšminu nemiegotų naktų ar mažų nesklandumų – džiaugiuosi, kad iššūkiai tik tokie. Mėgaujuosi galimybe daug laiko praleisti su dukra, ją stebėti ir juoktis drauge. Šeima yra laimė, todėl jaučiuosi apdovanota, kad ją turiu.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką