Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 15:18

S.Dailidė nusipirko V.Bareikio namą: jaučia ypatingą aurą ir džiaugiasi dėl vaikų

Atlikėjui Vidui Bareikiui prieš kurį laiką paskelbus apie parduodamą namą šalia miško ir Neries, kuriame anksčiau gyveno, susidomėjimo netrūko – pasipylė komentarai, juos rašė susidomėję žmonės. Tačiau galiausiai namas buvo parduotas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentui Simonui Dailidei ir jo žmonai Aistei. Vyras neslepia džiaugsmo dėl šio laimikio, kadangi yra didelis gamtos mylėtojas, ką nori perduoti ir savo vaikams.
Simonas Dailidė su šeima, Vidas Bareikis
Simonas Dailidė su šeima, Vidas Bareikis / Stop kadras

Simonas Dailidė noriai pasidalijo įspūdžiais iš pirmųjų apsilankymų naujajame savo name su 15min portalu. Atskleidė, kad labiausiai jį sudomino vieta, tačiau vienu momentu jau atrodė, jog pirkinys išsprūdo iš rankų.

Stop kadras/Vidas Bareikis ir Simonas Dailidė
Stop kadras/Vidas Bareikis ir Simonas Dailidė

„Kai Vidas pasidalijo parduodamo namo skelbimu feisbuke, aš iš karto susižavėjau. Tas vaizdas, vieta... Visko neparodžiau, neatskleidžiau, bet mane ta vieta tiesiog užbūrė, – 15min pasakojo S.Dailidė. – Parašiau Vidui, jis atsakė, kad jau rezervuota. Galvoju, gaila, nespėjau. Bet po poros dienų Vidas parašė vėl ir pranešė, kad anie pirkėjai pirkti galiausiai atsisakė, tad namas vėl laisvas.“

Vos tik sulaukęs šios žinutės, Simonas susiruošė apžiūrėti namo. Ilgai nesvarstęs, priėmė sprendimą jį pirkti.

„Džiaugiamės, kad greitai pavyko priimti sprendimą ir kad namas atiteko mums. Daug žmonių juo domėjosi“, – suprasdamas, kaip jam pasisekė, šypsojosi vyras.

Už kiek namas buvo parduotas, pašnekovas atskleisti nenorėjo. Kaina, anot jo, normali. Juk jis yra prie pat Neries, o netoliese – ir miškas, skardis, nuo kurio galima žvelgti į upę: „Vietos įvertinti pinigais negalima, bet kažkaip įvertino.“

Stop kadras/Simonas Dailidė su šeima
Stop kadras/Simonas Dailidė su šeima

Anksčiau name gyvenę Vidas Bareikis ir jo buvusi žmona Jurga Šeduikytė pasakojo, kad į jų kiemą užklysdavo įvairūs žvėreliai. Simonas juokėsi, kad jau patį pirmą vakarą jie sutiko lapę, o antrą – stirną.

„Vaikščiojau po mišką ir mačiau daug urvų, urvelių, matosi, kad gyvūnijos čia tikrai daug. Esu čia vaikščiojęs ir žiemą, kai miške viskas dar geriau matosi, tai tada irgi sutikau lapę. Daug gamtos čia, o aš ją taip myliu“, – su portalu 15min dalijosi sveikuolis.

Simonas džiaugiasi dar ir dėl to, kad čia – puiki vieta jo ir žmonos Aistės vaikams. Jiems ir saugu, ir yra kur žaisti.

„Su vaikais čia taip gerai, galime paleisti juos lakstyti pievoje ir nesibaiminti, kad kažkur nubėgs. Toks geras jausmas, nes kiemas yra saugus vaikams, tai galima atsipalaiduoti“, – jau spėjo įsitikinti S.Dailidė.

Stop kadras/Simonas Dailidė su žmona Aiste
Stop kadras/Simonas Dailidė su žmona Aiste

Tačiau pats įsikūrimas, kaip teigė, vis dar vyksta. Simonas su žmona Aiste žada daug ką tvarkyti ir koreguoti, tačiau kol kas konkrečios strategijos neturi.

„Daug visko turime tvarkyti, keisti, apšildyti, pristatyti, nes vietos yra mažoka. Kol kas neturime konkretaus plano, ką darysime, tai gyvensime ir žiūrėsime, ką norisi keisti, ko trūksta ir panašiai. Būsime procese dar ilgą laiką“, – kalbėjo S.Dailidė.

Į situaciją jis žiūri laisvai: kažkiek darys pats, kažkiek – samdyti darbuotojai. Tiesa, kaip tikino, viską gali padaryti ir pats, bet dėl laiko stokos galvoja prašyti pagalbos profesionalų.

Netoli naujųjų S.Dailidės namų – ir Žalieji ežerai. Simonui jau pavyko ten išsimaudyti, o ateityje nori pasidaryti priėjimą prie Neries, kad galėtų įšokti ir į ją.

Pašnekovo teigimu, šeimai būnant ką tik įsigytuose namuose, ji jaučia kūrėjo aurą – juk tiek dainų buvo parašyta tarp tų sienų. Tai pastebi ir atvykę svečiai.

„Daug kas mus jau spėjo aplankyti, tai ir jie sakė, kad tvyro gera aura. Kiti įvardija tai kaip jaukumą. Sako –faina erdvė. Pirmą kartą atėję irgi pajutome, kad yra gera, jauku. Tikrai šiame name jaučiasi gera energija. Namukas nėra išvaizdus, viduje irgi viskas paprastai, jaukiai“, – pokalbį su portalu 15min baigė S.Dailidė.

VIDEO: IŠ VIDO BAREIKIO NUSIPIRKOM NAMĄ (NAUJAS PROJEKTAS)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką