Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 12d. 13:17

S.Skambinas apie sudėtingą mylimosios gimdymą: „Jei ne šių laikų medicina, nebūtų pavykę jos išgelbėti“

Saulius Skambinas ir Živilė Barzdaitytė
Loretos Kondratės nuotr. / Saulius Skambinas ir Živilė Barzdaitytė

Buvęs šokėjas, o dabar visuomenininkas Saulius Skambinas dešimt metų saugojo savo asmeninį gyvenimą. Nieko nuostabaus, kad ir po skyrybų su dainininke Karina Krysko vyras nepuolė viskuo dalintis su žiniasklaida. Tačiau gerbėjai netruko greta vyro pastebėti 13 metų jaunesnę besilaukiančią gražuolę – buvusio Seimo pirmininko padėjėją Živilę Barzdaitytę – ir iškart ėmė kaltinti dėl viešojoje erdvėje nepriekaištingai atrodžiusios šeimos iširimo.

„Negalima išskirti to, kas neišskiriama“, – atviravo Saulius Skambinas. Vyras prisipažino, kad juos su Živile keliai suvedė prieš aštuonerius metus, kai nusprendė išbandyti savo jėgas politikoje. Vėliau jie tapo geriausiais draugais. Tik galutinai iširus santuokai su Karina, platonišką draugystę pakeitė romantiški jausmai Živilei.

Buvusi Seimo pirmininko padėjėja pasižymi šaltu analitiniu protu ir tvirtu charakteriu. Živilė sako, tikrai nebuvo ta, kuri puolė guosti ir gailėti Sauliaus po skyrybų. Į naujus santykius taip pat nepuolė staiga. Moteris atviravo, kad žinojo, į kokius santykius eina, kad buvę gerbėjai viešumoje ją tikrai nuteis. Živilė klausė savęs, ar jai tikrai to reikia, tačiau likimas sprendimą priėmė už juos, kai moteris suprato, kad laukiasi.

„Labai gerai prisimenu tą momentą, tikrai sutrikau, buvau apimta panikos, o Saulius visai nenustebo. Sako, ko tu čia išgyveni? Taigi viskas gerai, auginsim vaikelį kartu. Jis yra mano ramybės uostas. Prisiglaudžia ir pasidaro gera bei ramu“, – LNK televizijos laidoje „Bus visko“ pasakojo Živilė, prisimindama, kaip jiedu priėmė žinią, kad laukiasi.

Tiek Saulius, tiek Živilė nusprendė slėpti savo santykius, kad nėštumas praeitų kuo sklandžiau. Živilė viena lankėsi pas gydytojus, kartu vengė rodytis viešumoje. Vyras atviras, sako norėjęs lydėti į kiekvieną vizitą pas gydytojus, palaikyti ir būti kartu nuolatos, tačiau puikiai supratęs, kad šioje situacijoje dalyvauja trys žmonės – jis, Živilė ir Mila. Mano asmeniniai norai turėjo nueiti į antrą planą, kad ateityje joms būtų geriau“, – prisipažino Saulius.

Viešumoje ne vieną dešimtmetį matomas vyras dar santykių pradžioje paprašė Živilės, kad ji neskaitytų komentarų po straipsniais, kurie pasirodė jai dar besilaukiant. Ir, nors moteris stengėsi vengti streso bei negatyvių emocijų, to padaryti buvo praktiškai neįmanoma. Komentarų kopijas siuntė šeima bei draugai. Jų asmeniškai nepažįstantys žmonės ir nežinantys nieko apie tikrąsias Sauliaus bei Karinos skyrybų priežastis, grasino moteriai apdeginti veidą sieros rūgštimi ir linkėjo pagimdyti negyvą vaiką.

„Man prasidėjo panikos atakos, bijojau išeiti iš namų“, – prisipažino Živilė, kurios nėštumas komplikavosi ir po didžiulių pastangų pagimdyti prireikė operacijos, kuri tik dėl stebuklo baigėsi sėkmingai. „Jei ne šių laikų medicina, nebūtų pavykę išgelbėti nei Živilės, nei Milos“, – atviravo Saulius.

Jau šį antradienio vakarą, 20 val,. LNK laidoje „Bus visko“ išvyskite Sauliaus ir Živilės dukrelės Milos vienerių metų gimtadienio bei krikštynų šventės akimirkas ir išgirskite, kodėl pora bent jau ateinančius metus neketina tuoktis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Skambinas su mylimąja Živile pakrikštijo dukrą Milą: atsigręžė į senovines tradicijas

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką