Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 23d. 15:58

Šaltytė-Belousovienė jau pasiilgo televizijos

B.Šaltenytė-Belousovienė su sūnumi.
„Scanpix“ nuotr. / B.Šaltytė-Belousovienė su sūnumi

Buvusi „Misis Lietuva“, ilgametė TV3 televizijos orų pranešėja bei „Tango TV“ laidos „Supermama“ vedėja Birutė Šaltytė-Belousovienė iki šiol dvejus metus gyveno ramiai, be darbo prieš TV kameras. Moteris prisipažino, jog būna dienų, kai vėl norisi grįžti į televiziją.

Birute, Jūsų paskutinis darbas televizijoje buvo prieš dvejus metus: „Tango TV“ vedėte laidą „Supermama“. Ar per šiuos metus nepasiilgote ekrano?

Gal vaikai labiau pasiilgo mane matyti per televizorių. Na taip, ir aš pati pasiilgau. Juk daug metų dirbau šį darbą, man jis buvo mielas, pripratau prie televizijos specifikos. Kartais pagalvoju, kad smagu būtų grįžti.

Neseniai pradėjote reklamuoti margariną. Žmonės, pamatę įžymybę reklamoje, mano, jog ji pritrūko pinigų. Koks jūsų požiūris į žinomus žmones reklamose?

Nematau nieko smerktino. Tai įdomus darbas, o jei produktas priimtinas, kodėl gi ne?Kažkurią dieną ant neklausančių vaikų supykau ir pasakiau: „Viskas, einu dirbti!“ Tai kitą dieną trys vaikai susirgo. Pamaniau, gal tai ženklas, kad į darbą man eiti dar ne laikas, – pasakojo B.Šaltenytė-Belousovienė.

Su Jumis fotografavosi ir sūnus Oskaras – ar jam patiko modelio darbas?

Jis pavargo. Nes su visais grimavimais, drabužių parinkimu fotosesija užtruko ilgai. O vaikui penkiolika minučių staipytis prieš kamerą jau atsibosta. Tai pradėjo ožiuotis, nedaryti to, ko prašo režisierius. Komanda ir šypsojosi, ir ko tik nedarė, kad vaikui būtų linksma ir gera. Tada man teko gudrauti – padarėme pertrauką ir aš su juo nuėjau į artimiausią prekybos centrą pirkti žaislo, kurio jis labai norėjo – spaidermeno. Grįžtant pasakiau, kad išvynioti galės tik tada, kai padarys savo darbą. Tai sūnus sutiko, greitai nubėgo prieš kamerą, papozavo, kaip reikia, ir tada jau bėgo prie savo žaislo. Jjuokiasi).

Atrodytų, visa Jūsų veikla – rūpintis šeima ir namais. Daugelis karjerą darančių moterų dažnai kalba, kad užsidaryti namie ir auginti vaikus yra neįdomu, nėra jokio iššūkio. Kokia Jūsų nuomonė?

Aš manau, kad matyti, kaip auga vaikai, yra nuostabus dalykas. Kai gimė trečiasis vaikas, Vilius, aš jau po dviejų mėnesių grįžau į darbą, nes taip buvau sutarusi. Ir galiu pasakyti, kad šitaip nuskriaudžiau ne tik vaiką, bet ir save. Kai grįžusi namo po darbų iš auklės išgirsdavau apie pirmuosius Viliaus žingsnius ar pirmuosius skiemenis, apnikdavo jausmas, kad praleidau svarbias savo sūnaus gyvenimo akimirkas, kurios niekada nepasikartos. Taigi siekti karjeros ar likti namie su vaikais yra kiekvienos moters pasirinkimas – ir vienu, ir kitu atveju reikia šį tą aukoti.

Jūsų karjera televizijoje prasidėjo laimėjus grožio konkursą „Misis Lietuva 1998“.

Taip. Galima sakyti, kad tai buvo lemtingiausias įvykis, pakeitęs mano profesinį gyvenimą.

Ką veikėte iki to laiko?

Dirbau vienoje alkoholiu prekiaujančioje įmonėje vadybininke. Patiko šis darbas. Vėliau ir reklamos vadybininke televizijoje dirbau.

Apie kokią profesiją svajojote paauglystėje?

Turėjau keletą vizijų. Iškart po mokyklos stojau į anglų kalbą, nes norėjau būti vertėja. Bet viskas įvyko kiek kitaip. Vėliau norėjau Vilniuje į stomatologiją stoti, bet tuomet pritrūko laiko. Per daug man metų buvo, kad galėčiau visas mokyklines knygas ir vadovėlius per kelias naktis sugraužti ir egzaminams pasiruošti. Šiaip esu baigusi aukštesniąją prekybos mokyklą ir Vilniaus universitete verslo vadybą.

Ar šiuo metu nekyla noras grįžti į televiziją ar imtis kokio kito darbo?

Kažkurią dieną ant neklausančių vaikų supykau ir pasakiau: „Viskas, einu dirbti!“ Tai kitą dieną trys vaikai susirgo. Pamaniau, gal tai ženklas, kad į darbą man eiti dar ne laikas. Geriau pabūsiu namie su vaikais. Pati darbo kol kas neieškau. Nors, jei atsirastų koks pasiūlymas, tada svarstyčiau.

Temos: 1 Televìzija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką