Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 14:02

Sąlyga „24 valandų“ žurnalistei gauti interviu – išsirengti iki pusės

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis
Sakytum, įprastas kaimo gyvenimo portretas: moterys gimdo vaikus, vyrai girtauja, o vaikai tampa jų pragyvenimo šaltiniu. Toks šeimos modelis jau seniai nieko nestebina. Tačiau LNK televizijos laida „24 valandos“ bent iš dalies paneigs šį stereotipą.

Auksė su Sauliumi buvo vedę dešimt metų, per tą laiką moteris pagimdė net šešis vaikus. Tačiau sutuoktiniai išsiskyrė. Auksė pasakoja, kad dar gyvenant santuokoje Saulius jų bendruose namuose nesigėdijo miegoti vienoje lovoje su savo meiluže, o Auksė, tuo metu dar jo oficiali žmona, miegodavo už sienos. Negalėdama kentėti tokios žeminančios situacijos, moteris išsiskyrė. Keturi vaikai apsigyveno pas tėvą, o dvynukai liko su Aukse.

Po skyrybų moteris su naujuoju savo draugu susilaukė dar vieno vaikelio, jos buvusio vyro Sauliaus draugė taip pat jau laukiasi. Beje, Auksei su Sauliumi – vos per trisdešimt. Taip ramiai gyveno buvę sutuoktiniai, gimdė vaikus, kol viename vietos laikraštyje pasirodė straipsnis, kuriame teigiama, kad Auksė girtauja ir neprižiūri vaikų. Dėl šios priežasties pas mamą gyvenusius dvynukus Saulius pasiėmė pas save. Dabar moteris teigia, kad buvęs vyras taip pasielgė ne iš meilės vaikams, o tik ieškodamas papildomo pragyvenimo šaltinio. Panašiais kaltinimais buvusios žmonos atžvilgiu svaidosi ir Saulius. Tik susodinus juos prie vieno stalo, po ašarų ir barnių, paaiškėjo tikrosios konflikto priežastys...

Kita laidos tema – kur kas linksmesnė. Ji apie tai, kaip stambaus masto miško vagyste įtariamas Valdas, pasak moterų, labai gražių mėlynų akių savininkas, sutiko duoti interviu tik su sąlyga, kad „24 valandų“ žurnalistė nusirengtų iki pusės. Pasak vyro, „kad jokių „pribumbasų“ ant jos nebūtų“. Suprask, kad nebūtų prisegto mikrofono. Matyt, Sauliaus Stomos istorija daugelį vyrų privertė įtariau žiūrėti į žavias moteris.

Žurnalistė Valdą visgi pakalbino, o ar jai teko išpildyti jo sąlygą, sužinosime pirmadienį laidoje „24 valandos“ 16.40 per LNK. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką