Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sambos šeštadieniui besiruošiantį dviratininką R.Rumšą kamuoja šeimos ilgesys

R.Rumšas su partnere R.Ramanauskaite ir laidos vedėjais
TV3 nuotr. / R.Rumšas su partnere R.Ramanauskaite ir laidos vedėjais
Šaltinis: 15min
0
A A

Editos ir Raimondo Rumšų šeimai didelis atstumas sukelia vis daugiau keblumų. Puikiai TV3 projekte „Šok su manimi“ pasirodantis dviratininkas į šokių konkursą ėjo raginamas žmonos. Edita vyrą lydėjo į fotosesijas, filmavimus, vakarėlius ir repeticijas. Tai jos galutiniu verdiktu buvo nuspręsta sportininkui skirti atletišką ir žavią partnerę. Kol visa Rumšų šeimyna buvo Lietuvoje, šokiai atrodė linksma pramoga, o dabar Editai su vaikais Italijoje ne tik ilgu, bet ir žymiai sudėtingiau tvarkytis buityje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prasidėjus mokslo metams TV3 šokių projekte dalyvaujančio Raimondo žmona su vaikais išvyko į Italiją. Ant jos pečių šiuo metu gula visas šeimos ūkis ir keturių vaikų auklėjimas bei priežiūra. Juos moteris lydi ne tik į mokyklą, bet ir į treniruotes bei laisvalaikio užsiėmimus. Neseniai šokių skonį išbandžiusiam sportininkui ilgu be šeimos, todėl jo mintys vis labiau krypsta į Italiją, žmoną ir vaikus.

„Su Edita kalbamės kiekvieną vakarą. Aš matau, ką ji jaučia. Mes iki šiol visada būdavome kartu, o dabar aš Lietuvoje, o ji toli nuo manęs. Man labai patinka šis projektas ir labai smagu jame dalyvauti, bet pradedu galvoti, kas bus toliau. Kartais mūsų pokalbiai baigiasi labai spontaniškais sprendimais – jau šį šeštadienį Edita buvo pasiryžusi atvykti į Lietuvą ir išsivežti mane. Aš ją suprantu, taip pat jaučiuosi vienišas. Kita vertus, atsakomybė mūsų tapo kita – aš čia šoku, linksminuosi, o ji rūpinasi šeima. Laikas parodys, kaip viskas bus“, – su liūdesiu apie šokius prabyla Raimondas.

Negana to, jau kurį laiką vyras jaučia kelio skausmus, apie kuriuos nutylėjo.

„Blogai, kad Raimondas kantriai ir tyliai kentė patirtą traumą. Kadangi mūsų projekto dalyviais rūpinasi Vilniaus kineziterapijos centro specialistai, mes iškart traumuotą šokėją nusiuntėme pas juos. Ši bėda tikrai įveikiama, o kaip Raimondas susitvarkys su jausmais ir šeimos ilgesiu, dar nėra aišku“, – sako TV3 projekto „Šok su manimi“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Kartais mūsų pokalbiai baigiasi labai spontaniškais sprendimais – jau šį šeštadienį Edita buvo pasiryžusi atvykti į Lietuvą ir išsivežti mane.

Visi šokėjai, R.Rumšas su partnere Rūta Ramanauskaite – taip pat, ruošiasi sambos karnavalui, į kurį pakvies visus TV3 šokio mėgėjus. Specialiai šiam šeštadienio vakarui klubo „Šokiai.lt“ profesionalai ruošia ypač temperamentingą atidarymo šokį, jam siuvami efektingi kostiumai.

„Kiekviena šokėjų pora komisijos ir žiūrovų teismui pateiks netikėtą sambos improvizaciją. Onos Kolobovaitės ir Andriaus Butkaus šokis bus paskanintas indišku prieskoniu, parolimpietis Tomas Kairys vaidins Tarzaną, Viktorija Kunauskaitė taps moterimi-gyvate, o Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas šį kartą pasirinko militaristinį stilių“, – apie tiesioginius šeštadieninius 19 val. prasidėsiančius šokėjų pasirodymus pasakoja N.Kavaliauskienė.

Dalyvių pastangas spalio 2-osios vakarą vertins Jurijus Smoriginas, Jūratė Norvaišienė, Edmundas Seilius ir Džiugas Siaurusaitis.

Nuotaikingas šeštadienis sambos ritmu žiūrovus pasitiks laidoje „Šok su manimi“ spalio 2 dieną 19 val. tiesiogiai per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką