Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 29d. 19:11

Sandra Žutautienė stojo ginti „TV pagalbos“: „Jūsų išvadinti kaimiečiai ir alkoholikai – jūsų artimieji“

Sandra Žutautienė
TV3 nuotr. / Sandra Žutautienė

Laidos „TV pagalba“ žvaigždė Sandra Žutautienė pratrūko. Pirmadienį socialiniame tinkle ji pasidalino aštriomis mintimis apie šios laidos kritikus.

Pasak jos, dauguma televizijos žiūrovų be reikalo tyčiojasi iš laidos herojų. Esą visi čia parodyti žmonės yra kiekvieno iš mūsų kaimynai, draugai ir artimieji.

„Nėra konkrečios priežasties, kuri išprovokavo šį įrašą. Tiesiog senokai kaupiausi išreikšti mintį apie žmonių susireikšminimą“, – Žmonės.lt sakė S.Žutautienė.

Stojusi ginti „TV pagalbos“ S.Žutautienė feisbuke rašė:

„Pirmadienio pamąstymai, kuriuos norėtųsi pradėti patarimu „būkim paprastesni, ką...“.

TV3 nuotr./Sandra Žutautienė
TV3 nuotr./Sandra Žutautienė

Nesuvokiu ir, manau, nesuvoksiu, kodėl mūsuose tiek daug negatyvo, priešiškumo vienas kitam ir nemeilės savo šaliai, tautiečiams.

Dauguma viešojoje erdvėje GARSIAI reiškiasi nepažįstantys nei vieno Lietuvoje vienaip ar kitaip garsesnio žmogaus, nors netyčia komentuodami išsiduoda žinantys kiekvieną to „žvaigždūno“ pirstelėjimą. Kiekvienas jaučiasi TURINTIS TEISĘ išvadinti žmogų baisiu, tragedija, stora kiaule, atsilupėliu, debilu ir t.t., nors pats slepiasi po žibutės atvaizdu profilio nuotraukoje, o kas yra savikritika, susilaikymas, objektyvi nuomonė – neperskaitė nei vienoje knygoje ar straipsnyje, nes kam skaityti, kam save šviesti, gi savose sultyse geriau virti iki surūgimo.

Taip pat nė vienas gi nežiūri lietuviškos TV, juk jiems AKYS IŠDEGTI gali. Keista tik, kaip eilės pas okulistus nepadidėja ir akinių pardavimas neišauga. O tokias laidas kaip „TV pagalba“ gi išvis žiūrėti GĖDA, juk ten vieni kaimiečiai ir alkoholikai, tačiau kažkaip netyčiukais ima aiškėti, jog žinote kone kiekvieno siužeto niuansus, nes – būkim biedni, bet teisingi – visi tie jūsų išvadinti kaimiečiai ir alkoholikai yra jūsų kaimynai, draugai, tėvai ir artimieji. Arba būsimi gyvenimo pakeleiviai.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Rūta Filejeva, Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė
L.Balandžio nuotr./Rūta Filejeva, Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė

Neapsieinama ir be pavydo jausmo bei svetimų pinigų skaičiavimo, juk kone kiekvienam kito atliekamas darbas yra nieko vertas, per lengvas, bet NU KODĖL TAIP?! Geriau apmokamas.

Realybė tokia: dangus dar neprakiuro ir euriukais nei vienam nepalijo. Elementarią pagalbą suorganizuoti kitam žmogui kainuoja štai ką: daug darbo ir asmeninio laiko, nervų, prireikia ir logistinių žinių, mokėjimo organizuoti. Tačiau jums tai juokų dainelės, gi kam braidyt po šūdą ir dėl svetimo stengtis, kai galima pagulėt, papykt ant pasaulio ir pavemti komentuojant.

Kitaip tariant, mielieji, nenorėkite būti geresni už kitus, o tada ir gėda neaplankys, ir akys neišdegs. Kaip viena moteris neseniai pasakė (rusiakalbė): „atsimynkite, lazda turi du kotai!

Būkim paprastesni, ką?“

Ar jūs žiūrite „TV pagalbą“? Kaip vertinate šią laidą?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką