Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sasha Song nenorėdamas per du mėnesius neteko 10 kilogramų

Sasha Song
Atlikėjai.com nuotr. / Sasha Song
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dainininką Dima Šavrovą, geriau pažįstamą kaip Sasha Song, netrukus turėtų užplūsti žmonių, norinčių sulieknėti, laiškai, mat muzikantui vos per kelis mėnesius pavyko gerokai sulysti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Pastaruoju metu man daug kas ėmė sakyti, kad pasikeičiau, atrodau kažkaip kitaip, kad galbūt sulieknėjau. Kadangi nepradedu dienos ant svarstyklių, ilgai ir pats nepastebėjau, kad sulieknėjau, tačiau vieną dieną pasisvėręs pamačiau, kad netekau 10 kilogramų“, – apie savo svorį kalba Sasha Song.

Pasirodo, tai atsitiko dėl to, jog visą laiką dainininkas ir muzikos prodiuseris skyrė savo vardo džiazo klubo Vilniuje įrengimui ir puoselėjimui.

„Tiesą pasakius, kai kartu su bičiuliais atidarėme klubą, kuris dienomis virsta skanių patiekalų kavine, daugiau niekam kitam laiko beveik nelieka. Pastaruosius kelis mėnesius itin daug dirbau, mažai miegojau, užmiršdavau pavalgyti. Rezultatas – sumažėjęs svoris“, – konstatuoja D.Šavrovas.

Ar sulieknėti buvo balsingojo dainininko svajonė?

„Tikrai ne. Niekada nenorėjau mažai sverti. Vienu metu net specialiai stengiausi sustambėti, lankiau sporto klubą, auginau raumenis. Tuomet pavyko priaugti svorio, tačiau dabar vėl viskas nuėjo perniek, – atsidūsta vaikinas, tačiau priduria, jog nesigaili atidaręs savo vardo džiazo klubą. – Viskas turi savo kainą. Norint pasiekti užsibrėžtų tikslų, reikia kažką aukoti. Ne veltui mano prodiuseris Martynas Tyla, ne vienerius metus vadovavęs naktiniams klubams, man yra sakęs, jog daugiau nebenori žiūrėti į šį verslą ir džiaugiasi iš jo pasitraukęs. Dabar suprantu, ką jis turėjo galvoje, sakydamas, kad manęs laukia juodas darbas.“

Komentarai
Temos Sasha Song
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką