Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Savaitė BE PATYČIŲ“ kviečia dalyvauti vaikus piešimo, filmų bei dainų kūrimo konkurse

Vaikai piešia
A.Kripaitės nuotr. / Vaikai piešia
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaikų darbų konkursas „PATYČIOS GALI LIAUTIS“ – akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ dalis, kuri skirta vaikų aktyviai veiklai ir galimybei jiems patiems, pasitelkus kūrybą, ieškoti būdų, kaip kurti saugesnę mokyklą. Konkursą inicijuoja VšĮ „Vaikų linija“ ir VšĮ „Paramos vaikams centras“. Konkurso organizatoriai darbų autoriams didelių reikalavimų nekelia.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Mums labai svarbu, ką apie patyčių problemą galvoja patys vaikai, todėl prašome, kad kūrinys atspindėtų temą „Patyčios gali liautis“. Mes vertinsime vaikų kūrybiškumą ir temos atskleidimą“ – sako VšĮ „Vaikų linija“ psichologė, iniciatyvos „Savaitė BE PATYČIŲ“ koordinatorė Marina Mažionienė.

Organizatoriai laukia ir kolektyvinių vaikų darbų. Dalyvių darbus vertins komisija, sudaryta iš akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ organizatorių, o konkurso laimėtojai bus apdovanoti. Apie konkurso sąlygas plačiau – www.bepatyciu.lt .

Visus norinčius sudalyvauti, organizatoriai kviečia siųsti arba pristatyti savo kūrinį į Vaikų liniją iki kovo 15 d. adresu: Oginskio g.3, Vilnius 10219. Video ir audio įrašai gali būti įdėti ir į youtube.com, nuorodą į kuriuos turi būti atsiųsta adresu info@bepatyciu.lt kartu su užpildyta registracijos forma.

Iniciatyvos „Savaitė BE PATYČIŲ“ organizatoriai ir partneriai: VšĮ Vaikų linija, VšĮ Paramos vaikams centras,  VšĮ „Vaiko labui“, LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, bendrovė TEO LT, AB, LR Ryšių reguliavimo tarnyba,  Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centras, Lietuvos mokinių parlamentas, projektas „Bibliotekos pažangai“, Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija, kino centras „Skalvija“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką