Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 22d. 13:40

Stasiulis: nemėgstu savo gimtadienio

Mindaugas Stasiulis nuo šiol atrodys rimtai.
„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Stasiulis

Gimimo diena – smagi šventė. Ypač jeigu ji ne tavo. Ir nors pats Mindaugas STASIULIS savo gimtadienio nemėgsta, kitų atšvęs su malonumu.

– Gimtadienių šventimas perkopė „Auksinės blykstės“ rėmus ir tapo atskiru LNK projektu. Kaltas lietuvių pomėgis švęsti?

– Galbūt, juk mes – linksma tauta. Kada dar, jei ne gimimo dieną, gali žmogui pasakyti daug gražių žodžių, nuoširdžių linkėjimų? Tiesa, dažniausiai daug pasakome padauginę vyno, bet ir tai – savotiškas nuoširdumas. Ar bent kartą metuose sunku pasakyti, kad tau artimas žmogus yra brangus, kad linki jam laimės, džiaugsmo, sėkmės?

– Nutarėte ištaisyti skriaudą ir sukaktuvininkus sveikinti prieš visą Lietuvą?

– Taip. Kas mėnesį dideliame šou sveikinsime populiariausius, mylimiausius ir svarbiausius šalies žmones. Juos pagerbs artimieji, giminės ir draugai, skambės muzikiniai sveikinimai, o svarbiausia – lauks netikėtos dovanos. Ir tai nebus nereikalingi buities rakandai – dovanų teiksime staigmenas.

– Kas bus pagerbti pirmieji?

– Žvaigždynų ciklą pradės po Skorpiono ženklu gimusios įžymybės. Pirmasis renginys „Kai švenčia Skorpionai“ bus rodomas lapkričio 22-ąją, simboliškai – paskutinę šio Zodiako ženklo dieną. Jei norite išgirsti pavardes, tai sveikinsime Prezidentą Valdą Adamkų, Veroniką Povilionienę, Rositą Čivilytę, Česlovą Gabalį, Jurgį Didžiulį, Deivydą Zvonkų, Nerijų Jušką, Petrą Gražulį, Agnę Petravičienę, Romą Dambrauską ir kitus žinomus bei mylimus Lietuvos žmones. Kai kurie iš jų atvyks į studiją, dalyvaus pokalbyje, asmeniškai priims sveikinimus. Kitiems atstovaus artimieji. Pavyzdžiui, broliai Lavrinovičiai nepasirodys – jie toli nuo Lietuvos, tad sveikinimus priims jų tėvai.

– Be sveikinimų ir muzikos, dovanosite ir astrologines prognozes?

– Taip. Nors pats tuo ne itin tikiu, bet kiti tiki. Tad kodėl gi ne? Visai smagu panarplioti asmenybę, jos gabumus, polinkius. Gal ir pats įtikėsiu astrologija?

– Švęsti kitų gimtadienius jums smagu. O savąjį – dar smagiau?

– Ne, savojo nemėgstu. Jaučiuosi keistai skolingas, kaltas ir turintis kažkam kažkaip atsilyginti. Juk nuo pat ankstyvo ryto kažkas tave sveikina, kažkas tavimi rūpinasi. Susikuklini ir nori, kad greičiau viskas baigtųsi. O kai baigiasi, prisimeni, kaip buvo gera.

– Renginį vesite kartu su Inga Jankauskaite. Telieka paklausti – studijoje būsite jūs ar jūsų personažas Saulėnas?

– Saulėno čia nebus nė kvapo. Šiame šou būsiu aš, ir toks, koks esu. Stengsiuosi niekam netrukdyti, neišsišokti – tik džiaugtis drauge su kitais.

– O kaipgi kandusis Saulėno humoras? Jo taip pat nebus?

– Jį pakeis sveika Mindaugo Stasiulio ironija.

„Savaitė“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką