Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 17d. 16:39

Save megažvaigžde vadinantis J.Smoriginas į kultūros ministro kėdę nesėstų (nuotraukos)

Šioje laidoje savo patirtimi ir mintimis dalijosi patyrę scenos artistai ir išgarsėti siekiantys muzikos atlikėjai.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Iš kairės) N.Marčėnaitė, D.Tamošiūnaitė-Budrė, J.Smoriginas

Šį ketvirtadienį laidoje „Be grimo“ garsus choreorgafas Jurijus Smoriginas nepabijojo savęs pavadinti tikra žvaigžde. Išvardinęs visus savo diplomus ir pasiekimus jis teigė turintis teisę taip vadintis.

„Man svarbiausia, kad mane žinotų mano scenos broliai, man svarbu profesinis pagrindas“, – ne kartą laidoje kartojo choreografas, projekto „Šok su manimi“ komisijos narys.

Politika – man pats nešvariausias dalykas pasaulyje. Turiu stiprią nuomonę, apie menininkus, atsiradusius Seime. Jie dėl sėkmės gali padaryti daug amoralių dalykų. Menininkai politikoje – labai pavojingi individai.

Laidos vedėjai Daivai Tamošiūnaitei-Budrei pasiteiravus, ar choreografas kartais nesulaukia piktų komentarų, kad eidamas į televiziją jis išduoda savo principus, siekia lengvo populiarumo ir pinigų, J.Smoriginas pasipiktino.

„Kokių pinigų? Pirmuose šokių projektuose aš iš viso nieko negaudavau, tik dabar šiek tiek jaučiu pinigų kišenėje. Bet kiek įdirbio tam reikėjo?! – emocingai kalbėjo J.Smoriginas. – Investavau žinias, mokslus, karjerą Nacionaliniame operos ir baleto teatre, o dabar noriu tai pasiimti. Todėl ir sakau, kad esu megažvaigždė“.

J.Smoriginas teigė, kad jam jau nebereikia įrodinėti savo profesionalumo ir garsumo – tą jo vardas jau yra nusipelnęs. „Važinėju po mažus miestelius, visi žiūri į mane ir šypsosi, pasidariau toks tautos žmogus“, – kalbėjo Jurijus.

Tačiau ir būdamas „tautos žmogumi“ J.Smoriginas nenorėtų jai atstovauti.

„Politika – man pats nešvariausias dalykas pasaulyje. Turiu stiprią nuomonę, apie meninikus, atsiradusius Seime. Jie dėl sėkmės gali padaryti daug amoralių dalykų. Menininkai politikoje – labai pavojingi individai“, – teigė choreografas.

J.Smorigino teigimu, politikoje turi būti tie, kurie nusimano apie tai, ko reikia tautai. Choreografas pateisina tik vieną išimtį, kad menininkas vis dėl to galėtų dirbti kultūros ministru. Tačiau ir juo J.Smoriginas nesutiktų būti.

„Manyje tiek daug kūrybos, kad man nereikia šiurenti popieriukais ir vaidinti, kad dirbu“, – teigė šokių projekto komisijos narys.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

03:20
00:34
00:16

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką