Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 10d. 19:12

Scenoje netikėtai susmukusi Šorena išgąsdino žiūrovus

„Auksinio balso“ filmavimo akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Šorena Džaniašvili

Kiekvieną kartą „Auksinio balso“ filmavime galima laukti netikėtumų – atlikėjai scenoje surengia teatrališkus pasirodymus, stebina išskirtiniu balso diapazonu ir spalvingais kostiumais. Štai antradienio vakarą komisijos narius ir LRT studijos žiūrovus ne juokais išgąsdino atlikėja Šorena Džaniašvili.

Antradienį „Auksinio balso“ filmavime duoklė buvo atiduota roko stiliaus muzikai, o Šorena pasirinko grupės „Cranberries“ dainą „Zombie“, siejamą su karu ir politiniu pasipriešinimu.

Š.Džaniašvili scenoje pasirodė vilkėdama kūno spalvos suknele ir virpino susirinkusių širdies stygas jausmingu pasirodymu. Tačiau netikėtai dainos pabaigoje pasigirdo į šūvį panašus garsas. Daugelis net nesureagavo ir nesuprato, kas įvyko. Bet staiga, įkandin garso, Šorena susmuko scenoje ir liko gulėti skambant paskutiniams dainos akordams.

Šorenai nukritus, publika nuščiuvo. Prie scenos sėdėję žiūrovai iš išgąsčio aiktelėjo, o tolėliau įsitaisę pakilo iš savo vietų, kad pamatytų, kas įvyko scenoje.

Atlikėja, norėdama atkreipti dėmesį į aktualią šiuo metu politinę situaciją Sirijoje, imitavo mirtį scenoje. Po pasirodymo Šorena atviravo tikinti, kad ši daina sulauks palaikymo ir jai neteks palikti projekto. Įspūdžiui sustiprinti, po pokštelėjimo ant atlikėjos suknelės atsirado raudona dėmė, imituojanti kraują po šūvio.

Mini spektaklis nepaliko abejingų komisijos narių. Po dainos Z.Kelmickaitė kalbėjo: „Manau, kad ši daina kiekviename mūsų sujudins kažką, privers susimąstyti ir pagalvoti apie svarbius dalykus.“

`orena Džaniaavili
Šorena Džaniašvili

Ketvirtame projekto filmavime kaip ir įprasta dalyvius vertino laidų vedėja Zita Kelmickaitė, operos solistė Nomeda Kazlaus ir smuikininkas Zbignevas Levickis. Balus skyrė ir prie fortepijono įsitaisęs Vytautas Lukočius.  

Scenoje pasirodžiusi Girmantė Vaitkutė sudainavo britų grupės „Queen“ baladę „Who Wants To Live Forever“. „Nereikia kažkokių propelerių, užteko galvoje įkaltų keturių rožių. Džiaugiuosi, kad šį daina tiko Girmantės balsui ir dar kartą įrodyta, kad nereikia kratytis ant scenos ir kitaip darkytis, norint pademonstruoti idealų pasirodymą“, – tarė Z.Kelmickaitė. Komisijos nariai Girmantės pasirodymą įvertino aukščiausiais balais – atlikėja iš visų sulaukė dešimtukų.

Legendinius „Queen“ taip pat pasirinko Erica Jennings-Didžiulis. Atlikėja komisiją ir žiūrovus siekė pavergti daina „Bohemian Rhapsody“, ar jai pavyko?

„Jūs man panaši į Freddie, tik jūs ūsų neturite. Jis taip pat vilkėdavo tokius atvirus marškinėlius ir paskui išsirengdavo, nes labai suprakaituodavo, bet matau, kad jums tai negrėsė. O kalbant apie dainavimą, man užkliuvo jūsų nebylių choras, tačiau jūs pati buvote nuostabi, todėl dešimt“, – porino Z.Levickis.

Dar viena balade komisijos ir susirinkusių širdis virpino Evelina Sašenko, atlikusi lėtą dainą „Hard Alone“. „Zbignevas jau visą grietinėlę nugriebė, ją sumaišė, perkošė ir daug ką kito padarė, todėl neturiu daug ko pridurti, dešimt jums nuo manęs“, – juokavo Z.Kelmickaitė. Likusieji komisijos nariai taip pat skyrė aukščiausius balus.  

Evelina Saaenko
Evelina Sašenko

Po trijų atlikėjų pasirodymų pagaliau atėjo laikas vyriškiui sudrebinti sceną. Jeronimas Milius kaip Erica ir Girmantė liko ištikimas grupei „Queen“. Atlikėjas pasirinko lyrišką baladę „Too Much Love Will Kill You“. „Man patinka jūsų artistinė asmenybė, jūs žinote kiekvieną žodžio prasmę ir visada nustebinate mane – dešimt“, – apie Jeronimą kalbėjo N.Kazlaus. Zita pritarė kolegei ir gyrė, kad atlikėjas – tikras roko muzikos atstovas.

Po lyrinių dainų sceną sudrebino energingas Jokūbo Bareikio pasirodymas. Jokūbas pasirinko grupės „White Snake“ dainą „Here I Go Again“. Nors publika šėlo su Jokūbu, tačiau komisijos ši daina nepakerėjo. „Man patiko tai, ką sakė Jokūbo kūnas, tačiau nelikau sužavėta tai, ką sakė jo lūpos, todėl devyni“, – po pasirodymo kritikos pažėrė Z.Kelmickaitė. Jai pritarė N.Kazlaus, kuri taip pat pasigedo balso.

Jokūbas Bareikis
Jokūbas Bareikis

Germanas Skoris surizikavo ir scenoje atliko savo grupės „Perfect Pill“ dainą „Tomorrow“. Ar pasiteisino toks Germano pasirinkimas? „Man trūko posmelių, nes vien tik priedainis man skambėjo. Labai džiugu, kad pasirinkote „Auksiniame balse“ dainuoti savo grupės dainą, viskas buvo puiku. Dainavote iš visos širdies, todėl dešimt“, – gyrė V.Lukočius.

Liudas Mikalauskas liko ištikimas klasikiniam dainavimui, todėl nepaisė vakaro temos. Liudas pasirinko dainą „Sunkus ruduo“, kuriai žodžius parašė poetas Viktoras Kuprevičius. Nors N.Kazlaus pasirodymą pavadino intelektualiu roku, tačiau Z.Kelmickaitė skyrė vos septynis balus, nes jos nesužavėjo L.Mikalausko pasirodymas, esą Liudas eilinį kartą pasirinko savo mėgstamą stilių ir nepabandė savęs atskleisti.

Liudas Mikalauskas
Liudas Mikalauskas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką