Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 13d. 16:34

Ščiogolevaitė apie Skaisgirį: jo nepažįstu ir pažint nenoriu

Rūta Ščiogolevaitė
TV3 nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė ir Mundis

Šį antradienį „Rožių kerų“ laida apsivers aukštyn kojomis – moterys ir vyrai susikeis vietomis. „Paversime tai keršto vakarėliu“, – su dideliu pasitenkinimu, trumpam dalyvės vietą iškeitusi į juodosios madam kėdę, pareikš Agnė Jagelavičiūtė.

Lapkričio 17-osios vakarą 20.10 val. intriguojančio projekto kūrėjai, raginami laidos dalyvių, pagaliau išdrįs išsiaiškinti, kuris iš minkštasuoliuose puikiai įsitaisiusių vyrų galėtų būti moterų svajonė – tikras draugas ir puikus meilužis.

Kalbos netils nuo pat pirmos „Rožių kerų“ laidos minutės. Vyrai, užimdami moterų kėdes skubės jas pašiepti ir parodijuoti, o merginos trins delnais iš pasitenkinimo, kad pagaliau po didinamuoju stiklu atsidūrė jų kritikai.

„Man Pareigytės vietą užimti ir būti tokiam kvailam?“ – klaus kėdės ieškodamas prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

„Taip. Štai tau ir kerštas“, – juoksis Nijolė Pareigytė.

Su panašiomis kandžiomis replikomis merginų vietas užims vyrų devynetukas – Kristupas Krivickas, Egmontas Bžeskas, Džiugas Siaurusaitis, Gediminas Jaunius, Saulius Skambinas, Marius Gelažnikas, Dovydas Šamrajus, Rolandas Skaisgirys, Edmundas Štengeris. O rožės iškart parodys tikrus spyglius.

Edmundui Štengeriui-Mundžiui išėjus pristatyti savo reitingų lentelės ir pasakius, kad Rolandas tikrai nėra vienas iš svajonių vyrų, o tik pensininkas krepšininkas, atimantis iš jaunų sportininkų duoną, sukels itin karštą diskusiją.

„Aš jo nepažįstu ir pažint nenoriu“, – savo antipatiją Rolandui skubės išreikšti baltosios madam kėdę užėmusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Kol studijos svečiai juoksis, žodžių karas tarp vyrų ir moterų toliau liepsnos. Vyrai negailės kolegoms nei kritikos, nei pagyrų.

„Aš baigiu tave įsimylėti, kaip čia gražiai kalba“, – sakys Leo, išklausydamas Mundžio pagyras Mariui Gelažnikui.

Tuo metu Saulius Skambinas skubės paprieštarauti, jog narcizai vyrai anaiptol negali būti moterų svajonė.

„Šalia tikro vyro moteris turi pražysti, o jo paties turi net nesimatyti. Kai būna atvirkščiai, vadinasi vyras iš jo menkas“, – savo nuomonę gins Saulius.

Merginos jam pritars, o kai kurie dalyviai išdrįs ir prieštarauti.

Kuris „Rožių kerų“ vyras taps moterų svajone, kodėl merginos džiaugsis iš pasitenkinimo, o vyrai muistysis kėdėse, kokių netikėtų prisipažinimų atskleis laidos dalyviai, sužinosite jau antradienį, lapkričio 17 dieną, 20.10 val. tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką