Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 26d. 18:44

Šefų patiekalus vertins nauja „Iki pergalės! Virėjų kovos“ komisijos pirmininkė A. Gečienė

Aldona Gečienė
TV3 nuotr. / Aldona Gečienė

Sekmadienį „Iki pergalės! Virėjų kovose“ laukia revanšinė „auksinio šefo“ Valiaus Čepanonio kova. Šįkart jam į pagalbą atskubės viena iš naujos TV3 laidos „Angelai“ vedėjų Eglė Jankutė. „Jei tik reikės, tai ir šoksiu, ir dainuosiu, jei tik nuo to visiems bus smagiau ir geriau“, – sako geros nuotaikos kūrėja Eglė.

O Valiui iššūkį mes Jūratė Banienė, kuri „auksinį šefą“ stengsis nurungti originaliais patiekalais. Ar tai jai pavyks, kai abu virėjai po „auksiniu gaubtu“ išvys visiems gerai pažįstamas bulves, – paaiškės jau kovo 1-ąją 17.40 val. per TV3.

Įdomiausia šios laidos intriga – ne tik virėjų dvikova, bet ir tai, kad rūstųjį komisijos pirmininką Darių Katiną nuo šiol keičia restorano „Medininkai“ šefė ir daugiausiai apdovanojimų šalies bei tarptautiniuose konkursuose pelniusi Aldona Gečienė.

„Sakyčiau, man pats aukščiausias yra paskutinis mūsų laimėjimas pasaulinėje „Erfurto“ olimpiadoje, kurioje gavome 4-os vietos diplomą, nes tai yra olimpiada, kuri vyksta kas ketverius metus ir joje dalyvauja visų pasaulio šalių atstovai“, – džiaugiasi naujoji komisijos pirmininkė.

Atidžiai „Iki pergalės! Virėjų kovas“ stebėjusi A. Gečienė pastebi, kad dažniausia visų dalyvių klaida būna ta, jog produktas, iš kurio gaminamas patiekalas, lieka antroje vietoje, praneša TV3.

„Prieš tai buvę komisijos pirmininkai yra restoranų savininkai, o man teks vertinti savo kolegų darbą, todėl didžiausią dėmesį kreipsiu ne į tai, kas gamino, o į tai, ką pagamino“, – sako Aldona.

Komisijoje jai talkinsianti Rasa Martens papasakos apie slaptą restoraną Italijoje, kuriame ji mėgsta lankytis. Tačiau ten patekti ne taip paprasta – nėra nei iškabų, nei reklamų, be to, reikia žinoti, kaip pasibelsti, kad būtum įleistas.

„Įdomiausia, kad jame nėra meniu, tau tiesiog neša vieną patiekalą po kito. Tai visiškai paprasti itališki patiekalai, kurie pagaminti iš nepaprastai šviežių produktų – tai virtuvėje vertinu labiausiai“, – aiškina restorano bendrasavininkė Rasa.

Kur yra slaptasis restoranas ir ar naujoji komisijos pirmininkė Aldona Gečienė bus griežtesnė už Darių Katiną – sužinosite šio sekmadienio „Iki pergalės! Virėjų kovose“ 17.40 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką