Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narių laisvalaikis: antenos, plokštelės ir paršiukai

Seime
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Seime
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką žinomi politikai veikia po posėdžių, kai išnyra iš solidžių kostiumų? LNK laida „Kaip gyveni?“ ketvirtadienį atskleidžia slaptą garsių vyrų laisvalaikį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su ausinėmis ir palinkęs prie kaži ką murmančių aparatų – tokį žurnalistai Šiauliuose aptiko Seimo narį, vienintelį išrinktą socialliberalų atstovą Valerijų Simuliką, praneša LNK.

Po šios laidos liks apstulbę turbūt net kolegos parlamentarai. Daugelis nė nenumano, kuo užsiima šiaulietis politikas. Jis – vadinamasis trumpabangininkas, radijo sporto entuziastas, vienas iš maždaug tūkstančio Lietuvoje turinčių radijo stotį ir nuosavą šaukinį. Kai politikas prisėda prie savo įrenginių ir pradeda kažką sunkiai suprantamo burbėti į mikrofoną, jo butas darosi panašus mažų mažiausiai į kosminę stotį.

„Net kai kuriems bičiuliams turiu aiškinti, kad ne su ateiviais bendrauju. Ką jau kalbėti apie kolegas Seimo narius“, – šypsosi V.Simulikas. „Kaimynai neseniai pareiškė dar gudriau: išsigandę naujos antenos kieme nusprendė, kad, matyt, atidariau taksi firmą.“

Gali būti, kad netrukus antenos iškils ir virš Seimo viešbučio Vilniuje. Jei Seimo kanceliarija leis, V.Simulikas žada viešbutyje įgyvendinti seną svajonę – radijo eteryje pagauti tokį pat trumpabangininką Ispanijos karalių Juaną Carslosą.

Tik kažin ar šis sumanymas pasirodys žavus kaimynui už sienos Petrui Gražuliui?..

Problemų su kaimynais gresia turėti ir jaunajam Seimo nariui Antanui Nedzinskui. Jį žurnalistai pagavo sendaikčių turguje. Parlamentaras nardė tarp prekystalių tarsi savo kieme. Kiekvieną mielą savaitgalį keistuolis politikas į turgų ateina „gydytis ligos-priklausomybės nuo senų plokštelių“. Apsipirkęs jis žurnalistus pakviečia į Seimo viešbutį ir didžiuodamasis aprodo savo ypatingąją kolekciją.

„Nusimanantys kolekcionieriai dėl jos stačiai varvina seilę. Ji verta dešimčių tūkstančių litų“, – tikina A.Nedzinskas. Seimo Etikos ir procedūrų komisija skelbia, kad šis parlamentaras praeitą ketvirtį už lėšas kanceliarinėms išlaidoms daugiausia iš visų pirko kompaktinių diskelių ir kitokių laikmenų. O kaip su plokštelėmis?..

O štai žemės ūkio ministrui Kazimierui Starkevičiui šiomis dienomis tikrai ne muzika galvoje. Įsispyręs į kaliošus ministras šoka į traktorių ir kelioms valandoms nurūksta kažkur tarp savo 200 hektarų.

„Kai tokie geri orai, neturiu laiko ekskursijoms“, – rėžia be ceremonijų. Vis dėlto žurnalistai, nutaikę progą, įkišo nosį ir į ministro sandėlius, ir į naujagimių paršiukų okupuotą tvartą. Krizė įtakingo politiko ūkį, panašu, bus aplenkusi...

Slaptas žinomų politikų laisvalaikis – ketvirtadienį, 19.40 LNK laidoje „Kaip gyveni?“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką