Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šeimų dainų“ dalyvė įžeidė Povilaitį

Stasys Povilaitis
TV3 nuotr. / Stasys Povilaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą startavęs naujas muzikinis TV3 projektas „Šeimų dainos“ jau atsisveikino su mažiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukusia šeima. Iš Radviliškio atvykę grupės „Mecotronikai“ atstovai – broliai Šivickai ir jų pusbrolis – atliko legendinės roko grupės „Nirvana“ dainą. Iškritusius vaikinus šeimyniniame pramoginiame šou netrukus pakeis nauji dalyviai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Per tiesioginį balsavimą daugiausiai gerbėjų surinko Šeduikių šeima. O susumavus komisijos ir TV3 naujos laidos gerbėjų balsus, pirmosios laidos lyderiais tapo Legačinskai iš Junkilų kaimo. Įvairiais instrumentais grojanti šeima pasirodymu džiugino ne tik studijos svečius, bet ir laidos žiūrovus.

Na, o artėjančio šeštadienio vakarą, balandžio 10-ąją, pasirodys naujas šeimynų penketukas. Iš Kaišiadorių atvykusio kvarteto „Snowangel“ („Sniego angelas“) nariai nėra scenos naujokai. Įvairiuose muzikiniuose konkursuose dalyvaujantys tėtis, mama ir dvi jų dukros yra pasiryžę užkariauti ir TV3 šou žiūrovų simpatijas. „Chorų karų“ nugalėtojos, kauniečių choro dalyvės Natalija ir Neringa „Šeimų dainų“ laidoje taip pat subūrė atskiras grupes. Natalija į naująjį projektą prisiviliojo savo dvi seseris ir pasivadino „UAB Sesės“, o Neringa šeštadienio vakarą 19 val. prasidėsiančioje laidoje pasirodys su mama ir seserim.

„Gali būti, kad Neringos talentą užgoš jos jaunesnioji sesutė. O mama yra lankiusi fortepijono pamokas, tačiau šiuo metu ji turi verslą ir scenoje jaučiasi kiek nejaukiai. Kaip trims žavioms moterims seksis „Šeimų dainose“, sužinosite netrukus. Beje, Neringos mama Valdonė Šiaudikienė paprieštaraus komisijos nariui maestro Stasiui Povilaičiui ir pasakys, kad dukrai reikia rinktis ne dainininkės kelią, o reikėtų pagalvoti apie „normalesnę“ specialybę. Ji estrados gyvąją legendą nejuokais supykdys“, – sako TV3 projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Antroje „Šeimų dainų“ laidoje pasirodys ir internacionalinė šeimyna Solmaz. Turkas Bahri atliks savo šalies dainą su lietuvišku tekstu, kuriame nepamirš paminėti ir cepelinų.

Lukošiūnų šeimyna iš Utenos – mama Zita ir jos dukra su sūnumi – taip pat pasirodys antrajame dalyvių penketuke. Moteris ne tik vargonais groja – ji ir apskritai yra neįtikėtinai jaunatviška dviejų anūkų močiutė. „Šeimų dainose“ ji dainuos kartu su savo dukra Zelma Lukošiūnaite-Apauskiene, kuri šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o joms saksofonu pritars Zitos sūnus Adomas, kuris mokosi Vilniaus konservatorijoje.

Šeštadienio vakarą laidoje svečiuosis Anusauskai – žavioji Evelina su savo šeima. Kad Evelina moka dainuoti, tuo jau įsitikino ne vienas lietuviškos muzikos gerbėjas, o štai kokią staigmeną ruošia jos artimieji, paaiškės balandžio 10-ąją 19.00 val. per TV3.

Kas atsisveikins su projektu ir kaip Stasys Povilaitis įvertins Neringos mamos Valdonės Šiaudikienės pasisakymą apie dainininko specialybę „Šeimų dainose“, sužinosite jau šį šeštadienį, balandžio 10 dieną, 19.00 val. tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką