Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šeimų dainų“ dalyviai keisdami grupių sudėti ir pasirodymus stengiasi įtikti komisijai

„Šeimų dainų“ svečiai Kučinskai ir laidos vedėja A.Grudytė-Guobienė
TV3 nuotr. / „Šeimų dainų“ svečiai Kučinskai ir laidos vedėja A.Grudytė-Guobienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį 19.00 val. TV3 muzikiniame šou „Šeimų dainos“ pirmasis penketukas muzikos gerbėjams bus paruošęs naujus pasirodymus. Dalyvių repeticijos vyksta atsakingai, kruopščiai, siekiant pateisinti visus komisijos lūkesčius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
TV3 nuotr./Valių-Kizelių šeima
Valių-Kizelių šeima

„Kai kurios šeimynos stiprina pajėgas ir kviečiasi šeimos narius net iš užsienio, dar kiti atsiveža savo muzikinę grupę. Visi pasirodymams skiria daug dėmesio, šlifuoja kiekvieną numerį prisimindami komisijos pastabas ne tik dėl dainavimo, bet ir dėl pačios dainos pasirinkimo“, – pasakoja TV3 projekto „Šeimų dainos“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Ateinančio šeštadienio vakarą pasirodysianti Valių-Kizelių šeimyna yra išsibarsčiusi po visą Lietuvą – nuo Vilniaus iki Nidos. Šeimyna nusprendė žūtbūt prisišaukti Zalcburge dirigavimo meną studijuojantį giminaitį. Pavyko, todėl TV3 žiūrovai galės mėgautis T. Cotugno daina „La mia musica“. Atkakliai šeimynai akompanuos ne tik laidos grupė, bet ir styginis kvartetas.

TV3 nuotr./„Sare Roma“ kolektyvas
„Sare Roma“ kolektyvas
Šauni kapela iš Kelmės rajono, Junkilų kaimo, pasirinko V. Kernagio „Kaliforniją“. Kapela stengiasi atsižvelgti į praeitos laidos komisijos išsakytas pastabas ir patarimus. Kaip seksis, sužinosite jau visai netrukus.

„Sare Roma“, šeimyninis romų kolektyvas praeitą kartą ne mažai sulaukė maestro Stasio Povilaičio kritikos. Gyvoji scenos legenda pasigedo romams būdingos aistros, temperamento. Šį kartą „Sare Roma“ kolektyvas nersis iš kailio, jų skleidžiančią ugnį šį savaitgalį turėtų pajusti ir TV3 žiūrovai.

TV3 nuotr./Šeduikių šeima
Šeduikių šeima

Pirmoje „Šeimų dainų“ laidoje Šeduikių šeima, sulaukusi daugiausia žiūrovų balsų, ir šį kartą stengsis laidos mėgėjus ir komisiją sužavėti nuoširdumu. Ji atliks dainą „Pirmosios žibuoklės“. Antrą kartą pasirodydami TV3 „Šeimų dainų“ scenoje Šeiduikiai gros gitara ir saksofonu bei ant scenos specialiam pasirodymui pakvies Stasį Povilaitį.

Vaikinų grupė „Mecotronikai“ atsisveikinimui su projektu pasirinko V. Kernagio dainą „Kancaras“. Iškritusį „Mecotronikų“ kolektyvą balandžio 17-osios vakarą pakeis Žlabių šeimyna.

Nauji „Šeimų dainų“ pasirodymai ir kova dėl išlikimo – šį šeštadienį, balandžio 17-ąją, 19.00 val. tik per TV3.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką