Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 13d. 15:51

Sekmadienį „Lietuvos balse“ – Ugnės Skonsmanaitės debiutas ir legendiniai „Fools Garden“ hitai

Ugnė Skonsmanaitė
LNK nuotr. / Ugnė Skonsmanaitė

Sekmadienį Atvelykio proga LNK eteryje ir gyvai Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyks ypač griausmingas ir muzikalus vakaras – čia nuo 19:30 prasidės antroji muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalinė kova. Joje ypatingus numerius jau kelias savaites rengia projekto mokytojai Egidijus Sipavičius ir neseniai iš atostogų Kolumbijoje grįžę Erica ir Jurgis Didžiuliai bei jų mokiniai.

Balandžio 15-ąją „Lietuvos balsas“ sulauks ir svečių iš Vokietijos: specialiai į LNK muzikinį projektą atvyksta kultinė grupė „Fools Garden“. Visame pasaulyje hitu „Lemon Tree“ išgarsėjęs duetas ne tik dainuos savo populiariausią kūrinį su šou dalyviu Mantvydu Sabaičiu, bet ir atliks kitas žinomas dainas. Arenoje susirinkusiems žiūrovams „Fools Garden“ muzikantai paruošė ypatingą staigmeną – į savo koncertą jie įtraukė dar niekur negirdėtą kūrinį, kurį pirmą kartą atliks „Lietuvos balso“ scenoje.

O štai E. Sipavičius bei Erica su Jurgiu šį sekmadienį nekantriai laukia pasirodymų su savo dalyviais. „Mano komandos narių nuotaikos labai kovingos. Visi dainininkai jaučiasi tarsi ilgai išbuvę aptvare žirgai. Sekmadienį jie bus paleisti iš aptvarų ir galės sužibėti scenoje. Nekantriai laukiu ir bendro mūsų pasirodymo. Galiu drąsiai pasakyti: tikrai driokstelėsime“, – sako Egidijus Sipavičius.

Visi dainininkai jaučiasi tarsi ilgai išbuvę aptvare žirgai, sako E.Sipavičius.

Televizijos pranešime spaudai teigiama, kad ypač šio sekmadienio turėtų laukti ne tik visi geros muzikos mėgėjai, bet ir žaviosios laidų vedėjos Ugnės Skonsmanaitės gerbėjai. Ši mergina prisidės prie kitų dviejų „Lietuvos balso“ vedėjų – Vytauto Rumšo jaunesniojo ir specialiai dalyviams pastatytame „Interaktyviajame kambaryje“ dirbančio Žygimanto Baryso.

„Labai laukiu šio sekmadienio. Nekantrauju iš arčiau susipažinti su projekto dalyviais, su jais pabendrauti. Prieš tiesioginę transliaciją nė kiek nesijaudinu. Priešingai – labai noriu kuo greičiau prisidėti prie „Lietuvos balso“ komandos“, – sako prieš pat eterį tiesiai iš viešnagės Latvijos sostinėje Rygoje į „Pramogų areną“ Vilniuje skubėsianti Ugnė.

„Finalinėse kovose“ itin svarbūs televizijos žiūrovai. Jie gali mobiliaisiais telefonais neribotai balsuoti už savo numylėtinius. Šį sekmadienį žiūrovų palaikymo lauks aštuoni dainininkai: Monika Juškevičiūtė, Linas Jakštys, Milda Martinkėnaitė, Eglė Petrošiūtė, Milda Rasilavičiūtė, Mantvydas Sabaitis, Gabrielė Griciūtė ir Berta Timinskaitė.

TV žiūrovai, balsuodami trumpuoju numeriu 1605, išsaugos po du Mokytojo komandos narius. Saugūs bus tie, kurie sulauks didžiausio auditorijos palaikymo. Iš likusių dviejų vieną komandos narį galės išsaugoti Mokytojas. Nei žiūrovų, nei Mokytojo apsaugos nesulaukęs dalyvis turės visam laikui palikti šou. 

Iki projekto superfinalo birželio 3 dieną projekte liks tik 4 dalyviai – po vieną iš kiekvieno Mokytojo komandos. Nugalėtojo laukia sutartis su „Universal Music“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką