Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienį – pirmoji serialo „Giminės po 20 metų“ serija (nuotraukos)

Kūrybinė komanda susitiko pasidžiaugti legendinio serialo „Giminės“ tęsiniu.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kūrybinė komanda susitiko pasidžiaugti legendinio serialo „Giminės“ tęsiniu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadieniais Lietuvos televizijos eteryje rinksis „Giminės“. Bus parodyta 12 naujų legendinio daugiaserijinio lietuviško televizijos filmo serijų. Kas pasikeitė „Giminių“ padangėje praėjus dvidešimčiai metų?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kovo 6 d., sekmadienį, 21.15 val. bus parodyta pirmoji serialo tęsinio „Giminės po 20 metų“ serija. Atrodo, dar taip neseniai švęstas giminės patriarcho, dieduko Liongino Šepučio aštuoniasdešimtmetis, o jau pralėkė dvidešimt metų. Ir vyriausiam jo sūnui Antanui (akt. Antanas Šurna) jau septyniasdešimt. Ar gali būti prasmingesnė ir gražesnė proga susieiti visai giminei? Ir suvažiuos, žinoma.

Sesuo Milda (Elvyra Piškinaitė) su vyru daktaru Arvydu Baltinu (Vytautas Rumšas), jų duktė Emilija (Edita Zizaitė) su vyru turtingu verslininku Liaudansku (Robertas Aleksaitis) , brolis Juozas (Petras Dimša) su žmona Birute (Lilija Žadeikytė), dėdė Vytautas (Vytautas Paukštė), pusbrolis Saulius (Saulius Mertinas) su žmona Angele (Ilona Balsytė) , kunigas Darius (Giedrius Arbačiauskas)... Jau nekalbant apie Šepučių giminės būrį jaunimo.

Bet ne tik giminės suvažiuos, o ir draugai bendražygiai – geležinkelietis Jogaila (Gediminas Girvainis) ir cirko artistas Marijanas Zigizmundas (Rimgaudas Karvelis).

Bus dainų, šokių ir fejerverkų. Tačiau liks skaudus krislas širdyse – jubiliato Antano Šepučio paviešinta skriauda ir neteisybė. O šalia – jaunų žmonių išgyvenimai dėl nepasverto lengvabūdiško poelgio.

Kino ir teatro aktorių žvaigždynas jau klasika tapusio lietuviško serialo tęsinyje „Giminės po 20 metų“ – kiekvieną sekmadienio vakarą per Lietuvos televiziją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką