Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 20:42

Sėkmės formulių konkurso komisijoje Astai Valentaitei talkins Vaidas Baumila ir Vytautas Rumšas

Vytautas Rumšas jaunesnysis, Asta Valentaitė, Leonardas Pobedonoscevas ir Vaidas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vytautas Rumšas jaunesnysis, Asta Valentaitė, Leonardas Pobedonoscevas ir Vaidas Baumila

Šiais metais visame pasaulyje Italijos kompanijos „Martini“ švenčia 150 metų jubiliejų. Vienam laimingam lietuviui ar lietuvei taip pat bus suteikta proga žengti raudonu kilimu ir rugsėjį prašmatnioje puotoje viloje ant Komo ežero kranto linksmintis su pasaulinio lygio žvaigždėmis. Kas atstovaus Lietuvai, spręs sėkmės formulių konkurso komisija, kurios nariai buvo atskleisti trečiadienį viename sostinės barų.

Komisijai vadovaus praėjusių metų tarptautinės „Martini Royale Casting“ atrankos dalyvė – stilistė Asta Valentaitė, o renginio metu paaiškėjo, kad prie jos šiame konkurse prisijungs Vaidas Baumila ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Mums yra didelė garbė, kad mus pasirinko tapti komisijos nariais šiame konkurse. Daugelis seniai jau perkando tą sėkmės formulę, bet jūs turbūt sutiksite, kad viena iš esminių dalių yra niekada nepasiduoti. Mes su Vaidu bandome nepasiduoti ir jie leisite, išgirsite tai netrukus“, – kreipėsi į susirinkusius Vytautas ir kartu su Vaidu atliko muzikinę improvizaciją. Dueto pasirodymas buvo sutiktas audringomis ovacijomis ir palaikymo šūksniais.

„Šių metų konkursas ir galimybė patekti į VIP renginį – puikus pavyzdys, kad sėkmė lydi tuos, kurie stengiasi. Dalyvauti ir laimėti gali kiekvienas, tad nėra nė vienos priežasties atsisakyti šios galimybės. Galbūt mums lietuviams ir trūksta pasitikėjimo savimi, tačiau tikiu, kad šis konkursas pritrauks pozityvius žmones – tuos, kurie geba dalintis gera energija ir įkvėpti kitus“, – pasakojo komisijos narė A.Valentaitė.

Renginio akimirka
Renginio akimirka

„Martini“ gimtadienio šventė šiais metais tęsis net penkis mėnesius, o ją vainikuos prašmatni puota viloje ant Komo ežero kranto rugsėjį. Galimybę atstovauti Lietuvai šiame renginyje turi bet kuri mergina ar vaikinas, kuris pasidalins savo sėkmės formule internetiniame konkurse, o vėliau įrodys savo vertę komisijai.

Vakaro linksmybės

Asta Valentaitė ir Žilvinas Grigaitis
Asta Valentaitė ir Žilvinas Grigaitis

Renginio metu svečiai lūkuriuodami komisijos narių paskelbimo mėgavosi kokteiliais, vasarišku vakaru ir šnekučiavosi. Išjudinti susirinkusius Leonardas Pobedonoscevas, kuriam teko vakaro vedėjo vaidmuo, ėmė ir surengė varžybas. Aktorius iš gausiai susirinkusių pramogų pasaulio atstovų subūrė dvi komandas, kurios oponentams galvojo pavadinimus ir šūkius.

Vienoje komandoje susibūrė Audronė Bunikienė, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Linas Karalius ir  Gintarė Gurevičiūtė, o kitoje – Ineta Stasiulytė,  Deividas Meškauskas, Skaiva Jasevičiūtė ir Aistė Paškevičiūtė. Išmonės galvojant pavadinimus ir šmaikščiai surimuoti konkurentų šūkius. Vėliau komandos susigrūmė kokteilio gaminimo rungtyje.

Taip pat iš susirinkusieji buvo kviečiami fotografuotis prie sienelės, mat buvo renkama „martiniškiausia“ pora, o laimingųjų laukė prizas.

Komisijos narių pristatymo vakarėlyje taip pat buvo galima sutikti Rasą Arlauskienę, Mantą Petruškevičių, Saugirdą Vaitulionį, Laimą ir Dalių Mertinus, Žilviną Grigaitį, Ingą ir Aivarą Stumbrus ir daug kitų žinomų veidų.

Asta Valentaitė atvyko be aukštakulnių

A.Valentaitė dėl patirtos padikaulio traumos privalėjo pamiršti aukštakulnius net mėnesiui, tačiau stilistei tai nesutrukdė žaviai pasirodyti trečiadienį vykusiame  renginyje renginyje, į kurį Asta atvyko su ramentais.

Praėjusią savaitę vienos fotosesijos metu traumą patyrusi A.Valentaitė kalbėdama su portalu Žmonės.lt nenoriai kalbėjo apie įvykį: „Mėnesį turėsiu vaikščioti su įtvaru ir pamiršti aukštakulnius.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką