Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 23d. 12:35

„Seksualiausia Amerikos lietuvaitė“ – įspūdingų formų aštuoniolikmetė

„Seksualiausia Amerikos lietuvaitė“ – įspūdingų formų aštuoniolikmetė (kairėje).
G.Stanaičio nuotr. / „Seksualiausia Amerikos lietuvaitė“ – įspūdingų formų aštuoniolikmetė (kairėje).

Pirmą kartą vykusio konkurso „Seksualiausia Amerikos lietuvaitė 2008“ nugalėtoja tapo įspūdingų formų aštuoniolikmetė Šaumburgo (Ilinojus) gyventoja – buvusi šiaulietė Judita Magelinskaitė.

Vėlų vasario 21 d. vakarą Willowbrook Ballroom paaiškėjo ne tik seksualiausia šiuo metu Amerikoje gyvenanti lietuvaitė, bet ir dar trys prizininkės.

Seksualiausios foto nominacijos nugalėtoja tapo 23 m. buvusi kaunietė Ieva Sasnauskaitė. Vakarai.us skaitytojai savo favorite išrinko 22 m. Austę Galbuogytę, kuri taip pat iki atvykdama į JAV gyveno Kaune. Ši mergina į Čikagą atvyko vos prieš penkis mėnesius.

Publikos numylėtinės titulą iškovojo 27 metų buvusi vilnietė Oksana Sosoniuk.

Seksualiausias lietuvaites Amerikos lietuviai rinko beveik metus – tiek laiko nemokamo lietuviško savaitraščio „Langas plius“ viršelį ir internetinio dienraščio www.vakarai.us puslapius puošė drąsiausių Jungtinėse Valstijose gyvenančių lietuvių nuotraukos.

Nusprendę rengti šį konkursą organizatoriai baiminosi, kad gali neatsirasti pakankamai pretendenčių. Vis dėlto nusivilti neteko. Pasak „Lango plius“ redaktorės Kamilės Nemeikaitės, pakelbus apie konkursą, norinčios fotografuotis merginos į redakciją ėmė skambinti ir rašyti elektroninius laiškus viena po kitos.

Į finalą redakcijos narių sprendimu pateko devynios merginos.

Komisijoje – žinomi JAV lietuviai

Vertimo komisiją sudarė JAV lietuviams gerai pažįstami tautiečiai. Stengtasi, kad tarp jų būtų įvairių profesijų atstovų. Komisijos pirmininkas – Los Andžele įsikūrusios klinikos „Desert Plastic Surgery Center“ vadovas, plastikos chirurgas Rimtautas Marcinkevičius. Nariai – Lietuvių fondo valdybos pirmininkas ir Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje administratorius Ramūnas Astrauskas, choreografė Sandra Čelkytė-Krumhorn, Čikagos lietuvių krepšinio lygos prezidentas Rimvydas Otruškevičius ir fotomenininkas Algis Žukas.

Koncertų agentūra „Show centras“ pasiūlė rinkimus pagyvinti koncertu – tokiu būdu JAV atsidūrė V. Tarasovo ir V. Riaubiškytės duetas.

Žiūrovus viliojo ir iškalba, ir šokiu

Žiūrovai ir vertinimo komisija pamatė tris merginų pasirodymus. Prisistatymo metu konkursantės vilkėjo trumpas kokteilių sukneles ir atsakinėjo į iš anksto paruoštus klausimus. Publikos juoko ir gausių plojimų sulaukė mergina, pareiškusi, kad šiuo metu augina „sūnų, šunį ir draugą“. Kita konkurso dalyvė, paklausta, kokio keisčiausio komplimento yra sulaukusi, tikino, kad vaikinas išsijuosęs gyrė, koks ilgas jos kaklas.

Antrasis pasirodymas – seksualus pasivaikščiojimas su kailiniais. Talkinant dviem profesionaliems šokėjams, į sceną įėjusios kailiniuotos merginos ją paliko tik su bikiniais.

Trečiasis pasirodymas – studijos ,,DanceDuo“ choreografių S.Čelkytės-Krumhorn ir Esteros Lisauskienės pastytas viliotinis, kurį pagal Madonnos hitą „Like a Virgin”,šoko visos merginos, pasipuošusios baltomis vestuvinėmis suknelėmis.

Kiekviena mergina turėjo po keliolika sekundžių pasirodyti pačiame podiumo priekyje. Iš publikos plojimų buvo aiškiai matyti, kurios merginos gundantys judesiai, aukščiau pakeltas sunkelės kraštas ar akies mirktelėjimas žiūrovams pasirodė seksualesnis.

Publikos numylėtine tapo vilkiko vairuotoja

Panašu, kad tautiečiams labiausiai imponavo visko po truputį parodžiusi 27 metų buvusi vilnietė Oksana Sosoniuk. Ji tapo publikos numylėtine. Pasikėlusi ilgą suknelę, mergina ryškių prožektorių šviesoje nusirišo ir publikos link gundomai švystelėjo keliaraištį. Už tai ji sulaukė griausmingo salės palaikymo.

Oksanai atiteko lietuviškus firmos „Litusco“ ir degtinės „Gera“ įsteigtas prizas – turistinė kelionė į Holivudą.

Beje, smulkaus sudėjimo angeliško veido gražuolė neseniai ėmėsi vyriškos profesijos – gavusi vilkiko vairuotojo pažymėjimą ieško tolimųjų reisų vairuotojos darbo. Būtent šiai merginai Čikagoje esanti didžiausia lietuviška krovinių pervežimo kompanija „HMD Trucking“ įsteigė specialųjį prizą – artimiausiu metu ji pradės vairuoti vieną šios kompanijos vilkikų.

Šokis padeda išlikti moteriškai

Konkurso nugalėtoja J.Magelinskaitė iš kitų išsiskyrė jau pirmose repeticijose. Tai, kad dukra labai stengėsi, pripažino ir ašarų negalėjusi sulaikyti Juditos mama Virginija Magelinskienė, vos tik paskelbus rezultatus atbėgusi pasveikinti savo atžalos į scenos užkulisius. „Aš tave myliu, mama“, – kartojo susijaudinusi Judita. „Kiekviena mama tokiu momentu būtų labai laiminga“, – savo ruožtu tvirtino seksualiausios Amerikos lietuvaitės gimdytoja.

Pasak  V. Magelinskienės, dukra nuo mažų dienų buvo smulkaus sudėjimo ir dailių veido bruožų. Ji sakė nuo mažens skatinusi dukrą šokti. „Aš norėjau, kad Judita šoktų, nes šokis padeda moteriai išlikti moteriškai“, – įsitikinusi mama, pati buvusi baleto šokėja.

Laisvalaikiu Judita Čikagos klubuose šoka go go, nors pastaruoju metu studijomis užsiėmusiai merginai tam lieka laiko vis mažiau laiko.

Nugalėtoja pasirodys Lietuvoje

J.Magelinskaitė laimėjo pagrindinį prizą – telefoninių pokalbių kompanijos „Eiktel“ įsteigtą kelionę į Lietuvą. Vilniuje seksualiausią Amerikos lietuvaitę pasitiks „Respublikos“ grupės atstovai. Jie pažadėjo Juditai surengti tokią pat fotosesiją, kokioje dalyvauja populiariosios „Olialia“ mergaitės.

Anot vertinimo komisijos pirmininko daktaro Rimtauto Marcinkevičiaus, šis konkursas yra neeilinis įvykis JAV lietuvių istorijoje. „JAV lietuviams reikėtų peržengti kai kuriuos barjerus, išsivaduoti iš konservatyvumo. Juk tai yra verslas, grožis ir smagumas. Turime organizuoti tokius renginius, kurie žmones vienija ir pritraukia. Svarbu, kad renginiai būtų lietuviški. Tai gali būti politinė, kultūrinė ar pramoginė veikla“, – kalbėjo žinomas plastikos chirurgas.

Palms Springse (Kalifornija) įsikūrusiai klinikai vadovaujantis medikas pripažino turintis profesinę ligą – net ir eidamas gatve pagalvoja, kaip būtų galima patobulinti moterų formas. ,,Į kiekvieną moterį pažiūriu ir iš karto galvoju: šitai reikia botokso, tai – implantų, o anai – nusiurbti  riebalus“, – kalbėjo R.Marcinkevičius.

Kad įrodytų, jog laužo stereotipus ne žodžiais, bet darbais, chirurgas įsteigė precedento neturintį prizą. Konkurso žiūrovai galėjo dalyvauti loterijoje, kurios laimėtojai atiteko unikalus prizas – nemokama krūtų didinimo operacija R.Marcinkevičiaus vadovaujamoje klinikoje.

Prizą laimėjęs pavardės nenorintis skelbti vyriškis tikino, kad operacija pasinaudos artima moteris.

Katinams laiku atskristi sutrukdė pūga

Konkursą profesionaliai ir žaismingai vedė dar ir dainuoti spėjusi Violeta Riaubiškytė. Beje, V.Riaubiškytei ir Viliui Tarasovui kelionė į Jungtines Valstijas nebuvo tokia sėkminga, kokios atlikėjai tikėjosi.

Dėl Čikagos apylinkes užklupusio žiemiško oro muzikantų pora kuriam laikui buvo užstrigusi Vašingtono oro uoste. Į Amerikos lietuvių sostine vadinamą Čikagą Katinais pravardžiuojami muzikantai turėjo atskristi vėlų penktadienio vakarą, tačiau pasiekti pūgos nusiaubtą kelionės tikslą pavyko tik ankstyvą šeštadienio rytą.

„Daugiau į Ameriką nevažiuosiu“, – pervargusi ir nemiegojusi tvirtino V.Riaubiškytė. Scenos užkulisiuose ji pasirodė vos kelios valandos prieš koncerto pradžią. Ten jau seniai šurmuliavo merginos, besivaržančios dėl seksualiausios Amerikos lietuvaitės titulo.

vakarai.us
Temos: 2 Seksualumas Seksas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

24sek

Šaras nusivylęs skubėjo palikti Miuncheną: „Visos rungtynės buvo blogos“

24sek

Buvęs NBA supertalentas palaužė „Žalgirį“ Miunchene

Aktualu

Kodėl tiek daug šalių keičia požiūrį į kanapes?

24sek

Rekordinį mačą sužaidęs L.Westermannas bedė pirštu į didžiausią „Žalgirio“ problemą

Aktualu

D.Trumpas paskelbė, kas taps J.Kelly įpėdiniu

Buvau geras Gyvenimas

200 jaunuolių Kaune aplankė 100 senolių: 82-ejų Irena svajoja atsikratyti lazdos

Aktualu

Skaitytojos informacija: moters pasivaikščiojimas vakariniu aplinkkeliu baigėsi greitojoje

Aktualu

„Brexit“ be susitarimo: ką prarastų Europos Sąjunga?

24sek

Lietuviškame Miunchene – rekordinės „Žalgirio“ sirgalių pajėgos ir pranešėjo siurprizas

Aktualu

Išrinkite fotokonkurso „Jogailaičių paveldas greta mūsų“ nugalėtoją

Verslas

ES paramos mažėjimas: kalti per maži mokesčiai ir atlyginimai

Vardai

„Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Berneen vieši Lietuvoje: vakarėlyje akį traukė ryškiu įvaizdžiu

Vardai

Vandalai nuplėšė Agnetos Kleizienės kalėdines dekoracijas: „Gaila, kad grinčai gyvena visose šalyse“

Pasaulis kišenėje

Nuošaliame Tenerifės paplūdimyje – hipių gyvenimas pagal savas taisykles

Gyvenimas

Daina, kuri padės užmigti per 8 minutes ir sumažins nerimą iki 65 proc.

Vardai

143 kg svėrusi Rima Antonovienė: „Pasakiau sau – geriau jau mirsiu sportuodama, nei lašinių kalėjime“

Vardai

Maltiečiams talkinęs M.Katleris prakalbo apie savo ateitį: „Galbūt 40-ies būsiu niekam nebeįdomus“

Gazas

Automobilis internetu: ar tai realu?

Sportas

Julija Jefimova plaukioja, bet ne čempionate

24sek

Lukas Lekavičius su „Panathinaikos“ aplenkė „Žalgirį“

Naujienos

24sek

Šaras nusivylęs skubėjo palikti Miuncheną: „Visos rungtynės buvo blogos“

24sek

Buvęs NBA supertalentas palaužė „Žalgirį“ Miunchene

Aktualu

Kodėl tiek daug šalių keičia požiūrį į kanapes?

24sek

Rekordinį mačą sužaidęs L.Westermannas bedė pirštu į didžiausią „Žalgirio“ problemą

Aktualu

D.Trumpas paskelbė, kas taps J.Kelly įpėdiniu

Buvau geras Gyvenimas

200 jaunuolių Kaune aplankė 100 senolių: 82-ejų Irena svajoja atsikratyti lazdos

Aktualu

Skaitytojos informacija: moters pasivaikščiojimas vakariniu aplinkkeliu baigėsi greitojoje

Aktualu

„Brexit“ be susitarimo: ką prarastų Europos Sąjunga?

24sek

Lietuviškame Miunchene – rekordinės „Žalgirio“ sirgalių pajėgos ir pranešėjo siurprizas

Aktualu

Išrinkite fotokonkurso „Jogailaičių paveldas greta mūsų“ nugalėtoją

Verslas

ES paramos mažėjimas: kalti per maži mokesčiai ir atlyginimai

Vardai

„Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Berneen vieši Lietuvoje: vakarėlyje akį traukė ryškiu įvaizdžiu

Vardai

Vandalai nuplėšė Agnetos Kleizienės kalėdines dekoracijas: „Gaila, kad grinčai gyvena visose šalyse“

Pasaulis kišenėje

Nuošaliame Tenerifės paplūdimyje – hipių gyvenimas pagal savas taisykles

Gyvenimas

Daina, kuri padės užmigti per 8 minutes ir sumažins nerimą iki 65 proc.

Vardai

143 kg svėrusi Rima Antonovienė: „Pasakiau sau – geriau jau mirsiu sportuodama, nei lašinių kalėjime“

Vardai

Maltiečiams talkinęs M.Katleris prakalbo apie savo ateitį: „Galbūt 40-ies būsiu niekam nebeįdomus“

Gazas

Automobilis internetu: ar tai realu?

Sportas

Julija Jefimova plaukioja, bet ne čempionate

24sek

Lukas Lekavičius su „Panathinaikos“ aplenkė „Žalgirį“

Vardai

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Dovanoju sveikatą

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką