Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2009 balandžio 24d. 19:20

Seksualinis horoskopas 12 Zodiako ženklų (I dalis)

Jausminga porelė
Photos.com nuotr. / Jausminga porelė

Bendrą seksualinį horoskopą 12 Zodiako ženklų vyrams ir moterims pradedame spausdinti ne sekos tvarka. Ženklai, kurių nerasite dabar, bus tęsinyje…

15min.lt rubrika SANTYKIAI

15min.lt HOROSKOPAI

AVINAS
Vyrai
Norėdamas pasiekti savo, Avinas pasiruošęs viskam: pradedant ištaigingomis gėlių puokštėmis, baigiant gudriomis ir niekšingomis apgavystėmis. Be to, pasiekęs norimo artumo, jis dažniausiai nusivilia, nes daug jėgų ir energijos išeikvojęs „uždrausto“ vaisiaus siekimui, paskui praranda apetitą. Todėl, kaip seksualinis partneris jis gana dažnai būna grubus, kartais net linkęs į sadizmą. Tačiau net nemėginkite jam užuominomis užsiminti apie tai, kad jis šiandien lovoje buvo ne itin geros formos. Nes po to jo reakcija gali būti nenuspėjama! Jus tiesiog gali perplėšti per pusę ar net sunaikinti. Suprantama, psichologine prasme. Be to, jo „dėka“ prisirinksite visą puokštę nepilnavertiškumo kompleksų dėl savo seksualumo. Ilgainiui Avinas pavirsta įkyriu bambekliu, su kuriuo bendrauti tiesiog neįmanoma bet kuriai normaliai moteriai. Sėkminga santuoka - įmanoma tik tokiu atveju, jei moteris aklai pataikaus Avinui ir vykdys visus jo kaprizus. Nors Avinas gali būti geras šeimos vyras ir rūpestingas tėvas. Vardan šeimos jis net gali kažkiek pasikeisti į gerąją pusę ir lovoje. Elgesiu, o ne potencijos prasme, nes Avinui potencialumo pakanka.

Moterys
Ji – vyriškai užsispyrusi ir linkusi pati išsirinkti sau partnerį. Nors lovoje ji - tikra artistė. Todėl nevertėtų aklai tikėti jos pasakytiems švelniems žodžiams, kuriuos ji šnabžda vyriškiui į ausį. Ji - baisi egoistė ir pasirengusi išsunkti iš vyro visas sultis, kad tik galėtų patirti visišką pasitenkinimą. Tačiau nė kiek nesuka galvos apie savo partnerio pojūčius. Todėl net nemėginkite būti lyderiais sekse, nes ji to niekada neleis. Nors idealius partneris jai – tik stiprus ir valdingas vyras. Todėl dažnai nori, kad būtų paimta jėga, savotiškai prievartaujama, nors niekada to ir neprisipažintų. Tačiau, iš tikrųjų, mėgindami paimti ją grubumu, sulauksite priešingos reakcijos. Moteris Avinas ypatingai mėgsta erotiškus apatinius, nenusakomų aromatų kvepalus ir visada stengiasi sukurti savo sekso partneriui romantišką, intymią ir sentimentalią aplinką. Nors visiško pasitenkinimo, suartėjusi su partneriu, ji nepatiria. Greičiausiai dėl savo sąmoningo nenoro atsiduoti moteriškiems instinktams.

JAUTIS
Vyrai
Jis - ne itin geras meilužis. Tačiau, nepaisant to, įsitikinęs, kad jo vyriškas pasididžiavimas – tikra laimė moterims, kurias patikina, kad jam lytiškai susijaudinti nereikia jokio stimuliavimo. Jis taip pat linkęs mylėtis „grynu pavidalu“. Gaila, bet labai sunku užkariauti jo širdį ir patirti tikrą meilę. Tačiau tai nė kiek netrukdo jaustis Jaučio draugijoje visada jauna, laiminga ir geidžiama. Jautis moka išsiskirti su moterimis neįskaudindamas jų. Įžvalgumas ir gyvenimo patirtis leidžia jam lengvai išvengti gudrių ir klastingų moterų pinklių. Jūs niekada neįsitempsite Jaučio į lovą, jei jis pats to nepanorės. Jautis iki pats senatvės sugeba palaikyti gerą seksualinę formą ir pagal galimybes stengiasi būti ištikimas žmonai.

Moterys
Grubus ir primityvus seksas – ne jai, nes moteris Jautis pernelyg jausminga ir sentimentali. Ji labai dažnai turi ne vieną gerbėją. Mėgsta, kad intymi aplinka būtų apstatyta elegantiškai, alsuotų jaukumu ir nepakartojama erotika. Vyrus renkasi savarankiškai, nes neklauso jokių patarimų ir pamokymų. Užtat jos išrinktąjį laukia nežemiškos palaimos akimirkos. Tačiau ji gana dažnai būna kaprizinga ir reikli. Atitikti jos idealiam partneriui keliamiems reikalavimams - nepaprastai sunku. Tačiau pasiekę savo, jūs galite neužilgo savo dievinamą būtybę pamatyti kito vyro glėbyje. Seksualinės ištikimybės suvokimas moteriai Jaučiui tiesiog neegzistuoja. Nes ji labai myli save, savo kūną ir tuos malonumus, kuriuos patiria. Mėgsta mylėtis ilgai, su atsidavimu ir didžiuliu pasitenkinimu. Tačiau būkite atsargūs: ji gali nė kiek nedvejodama išspirti vyrą lauk ir tuojau pat mėgautis kito, ant materialinių pamatų tvirčiau stovinčio vyro glėbyje.

VĖŽYS
Vyrai
Vėžiai – baisūs egoistai. Jiems neegzistuoja sąvoka santuokinė ištikimybė ar meilė be išskaičiavimo. Didybės manija, kuri būdinga vyrams Vėžiams, trukdo priimti moterį, kaip lygią sau. Partnerė jam – vien tiktai pasitenkinimų objektas, kurios pagalba siekia gauti kuo daugiau malonumų. Ir visiškai nesuka galvos, o kokius jausmus jam jaučia ar turėtų patirti moteris. Lovoje jis šiek tiek agresyvus, atkaklus ir niekada nepavargstantis, nors kaip partneris patenkina tik tą moterį, kuri linkusi į mazochizmą. Nelaimė moteriai, kuri panorės ištekėti už vyro Vėžio. Nors jei ir pavyktų nuvesti jį prie altoriaus, ji bus tik viena iš nedaugelio Vėžio „nelegaliame hareme.“ Beje, Vėžys gali jausti savo žmonai ir meilę ar gerbti ją, ypač jei ji stovi su juo ant vieno ir to paties socialinio laiptelio. Tačiau tai nė kiek nesutrukdys jam susižavėti netikėtai atsiradusia jauna ir patrauklia moterimi, kurią jis gali sutikti gyvenimo kelyje. Vyrai – Vėžiai – daugiausiai sudužusių moteriškų širdžių kolekcijos savininkai. Jie linkę iš karto ir staigiai nutraukti artimus ryšius su moterimi, kai tik partnerė pradeda jam atsibosti.

Moterys
Moterys-Vėžiai – labai seksualios ir tiesiog dievina kūniškus malonumus. Tačiau įgimtas polinkis ir noras turėti ne vieną partnerį bei viską laikyti savo rankose, trukdo joms iš visos širdies atsiduoti tik tam vieninteliui. Išoriškai jos stengiasi atrodyti šaltos ir neprieinamos, bet iš tikrųjų net atsitiktinis patinkančio vyro rankos prisilietimas, gali jas stipriai sujaudinti. Tačiau nepasiekusios geidžiamo vyro, moteris Vėžys jaučiasi įžeista ar net pažeminta ir stengiasi daugiau nebesusitikti su tuo partneriu. Išoriškai tampa griežta, oficiali, net grubi. Tokiais atvejais moteris – Vėžys „nustumia“ savo seksualumą į šešėlį ir atsiduoda profesinei veiklai. Bet jei jos išrinktasis pasižymi angeliška kantrybe, jų artimi ryšiai gali būti pakankamai tvirti ir ilgalaikiai, kol moteris – Vėžys nesutiks kito, labiau įdomesnio seksualinio partnerio. Nors lovoje ji – ne tik seksuali, bet ir altruistė, nes pirmiau rūpinasi, kaip patenkinti partnerį. Įsimyli retai, bet stipriai ir audringai. Tiesa, jei aistra įsižiebia staiga, taip pat greitai ji ir užgęsta, tačiau palikdama gilų pėdsaką partnerio širdyje.

SVARSTYKLĖS
Vyrai
Jie – nepaprastai seksualūs. Jei būtų jų valia, išvis nekeltų kojos iš lovos, pamiršdami darbą, šeimą, visuomeninę padėtį, statusą ir apskritai viską pasaulyje. Į moteris pirmiausiai žiūri kaip į galimas seksualines partneres ir beveik kiekvieną norėtų turėti, todėl mėgina suvilioti jau po pirmosios pažinties. Tačiau gyvenimo patirtis ir protas vis dėlto verčia nepamiršti, kad toli gražu ne kiekviena linkusi tokiam ekstravagantiškam nuotykiui. Nuolatinis seksualinis noras ir siekis kuo greičiau įsitempti moterį į lovą, Svarstyklės nebesugeba jų atsirinkti. Nors jie - puikūs sekso partneriai ir duoda daugiau, nei gauna. Tiesa, jie kiek senamadiški ir primityvūs lovoje, tačiau jų kiekybinės galimybės pakeri bet kokios moters vaizduotę! Vyrai – Svarstyklės sugeba privesti moteris iki visiškos palaimos. Tačiau ramus šeimos gyvenimas su jais praktiškai neįmanomas. Nebent jam pavyktų rasti tokią pat nepasotinamą moterį. Išoriškai vyrai – Svarstyklės atrodo visada elegantiški, stropiai prižiūri save ir turi pasisekimą ne tik moterų tarpe, bet ir meilėje.

Moterys
Moterys – Svarstyklės nuolatos blaškosi. Iš vienos pusės, seksas neužima jų gyvenime svarbiausios vietos, iš kitos – jos tiek temperamentingos, kad suvilioti jas gali bet kuris, net neturintis seksualinės patirties vyras. Ji tiesiog nepajėgia atsispirti prieš vyro valią ir savo slaptiems norams. Suartėdama su eiliniu, net ne itin patraukliu partneriu, moteris – Svarstykles paprastai apima graužatis, nes laiko save pasileidėlėmis ir silpnavalėmis. Todėl, kad fizinis pasitenkinimas, kurį ji neišvengiamai patiria lovoje, galų gale jai ne taip ir svarbus. Todėl, kad jai svarbiau jaustis ne tik geidžiama, bet ir mylima. Užtat ji bet kokia kaina siekia santuokos su vyru, kuris pamils ją, nors pati jam nieko panašaus ir nejaustų. Kito žmogaus meilė padaro ją ištikima ir labiau seksualesne. Nes moters – Svarstyklių vidinė aistra nukreipiama tik į vieną objektą, o jai tai yra visų norų išsipildymas.

ŠAULYS
Vyrai
Vyras-šaulys iš esmės nėra sutvertas šeimai. Tačiau tai nė kiek netrukdo jam mylėti moteris, kurios, deja, dažnai nevertos jo, nes gana dažnai pasitaiko neįdomios ir nepasižymi seksualumu. Šaulys – geraširdis, mylintis gyvenimą optimistas, todėl dažniausiai gyvena šia diena ir nesuka galvos dėl ateities. Be galo mėgstantis seksą ir moteris, tačiau neretai jis žiūri į savo parneres su mielu, neįžeidžiančiu įtarumu. Moterys jam – ne daugiau, nei…moterys. Jis gimęs būti klajokliu, todėl noriai ir gana dažnai keičia ne tik gyvenamąją vietą, bet ir partneres. Kitaip tariant, stengiasi neprisirišti prie jų. Nors kiekvieną kartą nuoširdžiai tiki, kad dabar ta moteris skirta jam visam gyvenimui. Jis – puikus sekso partneris, sugebantis dovanoti moterims džiaugsmą, o įsimylėjęs būna ypatingai dosnus ir kilnus. Paprastai santykiuose su moterimis jis būna melancholiškai švelnus, tačiau, kai išsiskiria su partnere, vyras-šaulys su liūdesiu ir nostalgija perkrato sau malonius širdžiai prisiminimus. Retas ir atsitiktines nesėkmes lovoje žvelgia su filosofiška ramybe ir net nemėgina apkaltinti dėl savo trumpalaikio silpnumo partnerės.

Moterys
Moterys-šaulės išsiskiria iš kitų retu sugebėjimu džiaugtis gyvenimu net ir tada, kai iš tikrųjų nesiseka meilės fronte. Tas jų begalinis švytėjimas, persipinantis su jausmingumu ir moterišku patrauklumu, ir sužavi vyrus. Seksas moterims- šaulėms - viena nuostabiausių gyvenimo pusių, todėl jam skiria didelį dėmesį. Jos beveik tokios pat temperamentingos ir seksualios, kaip ir moterys-skorpionės. Taip pat dievina savo kūną ir žino, ką su juo reikia daryti. Moterys-šaulės – lakios vaizduotės. Todėl jos nesivaržo dalintis savo erotinėmis fantazijomis su partneriu. Dėl ko jų tarpusavio santykiai tik sustiprėja. Vyrai paprastai aistringai įsimyli moteris-šaules, tačiau, deja, nevisados sulaukia iš jų to paties. Šaulės pernelyg brangina savo nepriklausomybę. Prieš ištekėdamos jos labai gerai apgalvoja, ar žengti tą žingsnį. Todėl pirmiau įsitikina, ar būsimasis vyras tinka joms visais atžvilgiais. Žinoma, pirmiausiai seksualinėje sferoje. Beje, tai neapdraudžia moters šaulės vyro nuo galimos jos neištikimybės. Tačiau jis gali būti ramus, nes norėdama pati būti viduje visados laisva, ji pro pirštus pažvelgs ir į jo atsitiktinius paklydimus.

OŽIARAGIS
Vyrai
Išorinis Ožiaragio uždarumas ir šaltumas yra tik sėkminga maskuotė. Iš tikrųjų, Ožiaragis - labai švelnus ir išradingas meilužis, sugebantis padovanoti laimę pačiai išrankiausiai moteriai. Atstumti jo švelnių glamonių būtų pernelyg sunku, tačiau vyras - Ožiaragis nepriklauso lengvabūdžių lovelasų „veislei“. Priešingai, jis visados atidžiai ir ilgai renkasi tikėtiną partnerę, tuo pačiu siekdamas ne tiek fizinio pasitenkinimo troškulio, kiek jausmais ir sentimentaliomis emocijomis. Ožiaragiai beveik niekada neprasideda su moterimis, kurios traukia jį tik sekso prasme. Jie – tikri estetai ir reikalauja iš moterų taip pat daug. Išrinktoji turi būti ne tik patraukli, bet ir intelektuali. Tačiau mainais Ožiaragis atsilygins pačiais gražiausiais jausmais ir nuoširdžiu prisirišimu, be jokio atpildo atiduos visą save lovoje Tačiau nemėginkite priversti Ožiaragį vesti jus iki to laiko, kol jis pats nepriims tokio sprendimo. Tačiau vedęs, jis bus ištikimas savo žmonai ir geru šeimos tėvu.

Moterys
Moteris - Ožiaragė dažnai jaučiasi nelaiminga ir tampa savo pačios asmenybės auka. Joje vienu ir tuo pačiu metu gali kunkuliuoti slaptos aistros ir noras išsaugoti išorinį padorumą. Vyrai iš tolo jaučia jos vidinį seksualumą, tačiau pasiekti savo jiems būna pakankamai sunku, nes moteris Ožiaragė iš visų jėgų tramdo savo jausmus. Be to, ji neskiria tokias sąvokas kaip seksas ir meilė, todėl visados nuoširdžiai įsimyli bet kurį partnerį, net ir tada, jei jų pažintis tęsiasi ne daugiau dešimties minučių. Vyrus tai truputėlį nervina, o moteris Ožiaragė skausmingai kankinasi dėl netikėtai įsiplieskusio vienpusio jausmo.Santuokoje dažniausiai tokios moterys būna nelaimingos, todėl kad vedybos įvyksta labai greitai ir gana anksti. Tada moteris Ožiaragė tarsi priverstinai atsiduria geradarės motinos ir žmonos vaidmenyje, kai kitos jos draugės tik pradeda susitikinėti su vyrukais. Kankinamas troškimas atsiduoti seksualinei palaimai persipina su atsakomybės jausmu prieš vyrą, dėl to atsiranda daugybė kompleksų ir neurozės. Dažnai moteris Ožiaragė neatlaiko to prieštaravimo ir negalvodama metasi į malonumų liūną, mėgindama pamiršti vyrą ir vaikus. Tačiau po fizinio malonumo, kurį ji patiria lovoje, gana ilgai jaučia kaltės jausmą.

VANDENIS
Vуrai.
Nevertėtų iš vyrų vandenių laukti ypatingų žygdarbių lovoje. Moteris, trokštanti sueities su juo, greičiausiai nusivils, nes liks nepasitenkinusi. Tačiau ji net nejaučia, kad vandeniui seksas – tai ne vien sėklos išsiliejimas. Vyras vandenis mėgsta ir pirmiausiai vertina grožį, nors labiau estetine, o ne seksualine prasme. Pats faktas, kad kartu su juo lovoje yra graži, daili moteris, tiesiog „apakina“, kad jis net gali pamiršti praktinę šio reikalo pusę. Vandenis moka gėrėtis moterimi. Todėl lytinio suartėjimo metu teikia pirmenybę pasyviam vaidmeniui, nuolankiai užleisdamas šią poziciją moteria. Taip pat noriai pildo seksualinius moters norus, jei tokie atsiranda… Apskritai, moka džiaugtis menkais dalykais, kad tik nereikėtų gaišti per daug brangaus laiko ir energijos, kurių jis negaili svarbesniems už seksą darbams. Pavyzdžiui, pinigų uždirbimui. Todėl geriau vandeniui vesti moterį, kuri abejinga seksui, antraip jo žmona bus nuolat nepatenkinta seksualiniu gyvenimu ir pati nelaimingiausia būtybė žemėje. Užtat žmonos neištikimybė greičiau sukeltų vandeniui nuostabą, nei pyktį. Tiesiog jam neateina į galvą mintis, kad seksualine prasme vandeniams gamta davė daugiau nei reikia, tačiau jis nemoka to išnaudoti.

Moterys
Vandenių moterų idealas – tvarkingas, gerai atrodantis vyras, jaukūs namai, linksmi svečiai ir triukšmingos vaišės. Ji - ne itin seksuali, kas nelabai patinka vyrams, tačiau su ja jums negresia neištikimybė, nes vandeniai moterys niekada neleis sau taip žemai pulti. Nors jai to ir nereikia, nes ją visiškai patenkina ir pats šalčiausias partneris, kad tik jis būtų malonus pašnekovas ir geras draugas. Karts nuo karto pasireiškiantis seksualinis šaltumas netrukdo moteriai vandeniui išoriškai būti patrauklia ir pikantiška. Jai labiau patinka estetinė seksualinių santykių pusė: švarūs, gražūs rankšluosčiai, žvakės, šampanas, gražios gėlės ir visokie malonūs aromatai… Visa tai sukuria jai sentimentalią atmosferą, tačiau moters vandenio partneriai dažniausiai lieka nepatenkinti lytiniais santykiais su ja. Todėl, meilužė ji būtų neįdomi ir nuobodi. Vieną kartą išsirinkusi sau mėgstamą pozą ar elgesio manieras lovoje, jo nekeis iki gyvenimo pabaigos ir bet koks partnerio mėginimas išmokyti ją kažko naujo, priims tai, kaip įžeidimą ar net iškrypimą.

Bus daugiau!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

JAV pasitraukimas iš branduolinio susitarimo parodė, kad Europa pagaliau turi pasirūpinti savimi

Gyvenimas

Tėtis ryžosi misijai dėl Dauno sindromą turinčios dukrytės: iš Didžiosios Britanijos dviračiu atmynė į Lietuvą

24sek

Robertas Petrauskas apie „Žalgirio“ žygį Europoje: su šiuo sezonu niekas nesibaigia

Aktualu

15min paaiškina: mirtinai pavojingas Ebolos virusas grįžo, bet ar verta bijoti?

24sek

Į Kauną sugrįžęs P.Motiejūnas – apie Šaro ateitį: „Dėl jo vieną dieną esu ramus, kitą – jau ne“

Verslas

„The Guardian“: absurdas – ne Italijos populistų programa, o euro zonos taisyklės

Pasaulis kišenėje

Mažoji Lietuva: kur stovi gatvės menu išmarginta bažnyčia ir kur laukia pasieniečiai

Aktualu

Rima Urbonaitė: Liberalų sąjūdžiui varpai skambina vis garsiau

Ugnies apimti Havajai ugnikalnio išsiveržimo vietoje

Vardai

Oksana Pikul – itin atvirai apie 5 metus vaidintą santuokos pasaką, slėpusią ašaras ir išdavystes

Aktualu

Trijų automobilių avarija Trakų rajone: 1,84 promilės girtumas ir du žmonės ligoninėje

Jordanija – kuo gundo dykumų apsuptas istorijos lobynas?

Vardai

Jazzu po ją pakeitusių kelionių maratono grįžo į sceną su garsiaisiais švedais KOO

Kultūra

Knygos recenzija. Juokas, socialumas ir žanro problemos G.Radvilavičiūtės „Tekstų persekiojime“

Gazas

„Augina“ automatines pavarų dėžes: „Peugeot“ 6 laipsnių meta į „šiukšliadėžę“, turi 8 laipsnių

Aktualu

Dėl Sirijos „kovotojų“ Vilniaus oro uoste išsigandusią moterį nuramino pasieniečiai – tai tik jūreiviai

Vardai

Paviešintos oficialios princo Harry ir Meghan Markle karališkų vestuvių nuotraukos: grožis atima žadą

24sek

Jaunųjų Eurolygos užkariautojų sutikime – nemalonus „Lietuvos ryto“ fanų akibrokštas

Aktualu

Skurdi reabilitacijos centro neįgaliesiems egzistencija: investavo europines lėšas ir paliko merdėti?

Aktualu

Bernardas Gailius: Europos federacija bus. Bet mes galėtume padaryti ją geresnę

Naujienos

Aktualu

JAV pasitraukimas iš branduolinio susitarimo parodė, kad Europa pagaliau turi pasirūpinti savimi

Gyvenimas

Tėtis ryžosi misijai dėl Dauno sindromą turinčios dukrytės: iš Didžiosios Britanijos dviračiu atmynė į Lietuvą

24sek

Robertas Petrauskas apie „Žalgirio“ žygį Europoje: su šiuo sezonu niekas nesibaigia

Aktualu

15min paaiškina: mirtinai pavojingas Ebolos virusas grįžo, bet ar verta bijoti?

24sek

Į Kauną sugrįžęs P.Motiejūnas – apie Šaro ateitį: „Dėl jo vieną dieną esu ramus, kitą – jau ne“

Verslas

„The Guardian“: absurdas – ne Italijos populistų programa, o euro zonos taisyklės

Pasaulis kišenėje

Mažoji Lietuva: kur stovi gatvės menu išmarginta bažnyčia ir kur laukia pasieniečiai

Aktualu

Rima Urbonaitė: Liberalų sąjūdžiui varpai skambina vis garsiau

Ugnies apimti Havajai ugnikalnio išsiveržimo vietoje

Vardai

Oksana Pikul – itin atvirai apie 5 metus vaidintą santuokos pasaką, slėpusią ašaras ir išdavystes

Aktualu

Trijų automobilių avarija Trakų rajone: 1,84 promilės girtumas ir du žmonės ligoninėje

Jordanija – kuo gundo dykumų apsuptas istorijos lobynas?

Vardai

Jazzu po ją pakeitusių kelionių maratono grįžo į sceną su garsiaisiais švedais KOO

Kultūra

Knygos recenzija. Juokas, socialumas ir žanro problemos G.Radvilavičiūtės „Tekstų persekiojime“

Gazas

„Augina“ automatines pavarų dėžes: „Peugeot“ 6 laipsnių meta į „šiukšliadėžę“, turi 8 laipsnių

Aktualu

Dėl Sirijos „kovotojų“ Vilniaus oro uoste išsigandusią moterį nuramino pasieniečiai – tai tik jūreiviai

Vardai

Paviešintos oficialios princo Harry ir Meghan Markle karališkų vestuvių nuotraukos: grožis atima žadą

24sek

Jaunųjų Eurolygos užkariautojų sutikime – nemalonus „Lietuvos ryto“ fanų akibrokštas

Aktualu

Skurdi reabilitacijos centro neįgaliesiems egzistencija: investavo europines lėšas ir paliko merdėti?

Aktualu

Bernardas Gailius: Europos federacija bus. Bet mes galėtume padaryti ją geresnę

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Daugiau skonio

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką