Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seriale „Gedimino 11“ vaidins Rytų kovos menų meistras

Serialo „Gedimino 11“ filmavimas
TV3 nuotr. / Serialo „Gedimino 11“ filmavimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau gegužės 31 dieną TV3 pradės rodyti naują, daugiaserijinį politinį trilerį „Gedimino 11“, kuriame vaidins garsiausi šalies aktoriai. Rytų kovos menų meistras, daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio bušido bei šidokan karatė čempionatų nugalėtojas Jordanas Poškaitis sulaukė savo svajonės išsipildymo valandos – jis taip pat gavo vaidmenį „Gedimino 11”.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

J. Poškaičio įsitikinimu, visos svajonės gali išsipildyti.

Aš pats vedu psichologinius seminarus, mokau žmones, kaip siekti tikslų. Juokaujame, kad jei Petriukas iš Balbieriškio svajoja permiegoti su Klaudija Šifer, bet tik guli lovoje ir svajoja – tai nieko nebus. Bet jei per tris dienas ta kryptimi žengs reikiamus žingsnius, svajonė gali ir išsipildyti. Yra toks tikimybės dėsnis, – teigia J. Poškaitis. – Aš turiu savo modelį. Mano visos svajonės pildosi. Aktoriaus karjera buvo viena iš svajonių. O jei labai nori, sugalvosi, kaip tai įgyvendinti. Visiems sakau – reikia atsikelti vienu kartu daugiau, nei nukristi.“

Kaskadininkas Tomas Ereminas buvo pasikvietęs Jordaną filmuotis užsieniečių Lietuvoje statytuose kino filmuose.

Vaidinau rusų mafiozą, popiežiaus apsaugininką, imperatorių. Vaidmenys buvo susiję su jėgos struktūromis – geromis ar blogomis. Bet tai buvo epizodiniai vaidmenys, be žodžių. O aš visada norėjau filmuotis ten, kur gaučiau tekstą, rūpėjo pasitikrinti – ar turiu aktorinių sugebėjimų“, – sako Jordanas.

Toliau viskas klojosi taip: J. Poškaitis kreipėsi į savo pažįstamą režisierių Liną Ryškų, pasipasakojo. Šis davė jam televizijos prodiuserio Rolando Skaisgirio telefono numerį. Jordanas drąsiai pasiskambino R. Skaisgiriui, susitiko, pasišnekėjo ir štai – filmuojasi „Gedimino 11“.

Tiesa, vaidmuo dar nedidelis. Jo personažas – stambaus verslininko Juozo Vizgirdos angelas sargas, apsaugininkas ir vairuotojas. Užtat verslininką vaidina pats Liubomiras Laucevičius. Kaip Jordanas jautėsi, atsidūręs greta vieno garsiausių šalies aktorių?

Liubomiras – labai fainas žmogus. Iš jo yra ko pasimokyti“, – teigia vyras.

Sugretinęs ankstesnę savo patirtį užsieniečių filmavimo aikštelėse ir dabartinę – lietuviškąją, jis sako, kad mūsiškiai – gerokai konkretesni laiko požiūriu.

Pasakyta, kad filmuosime 12-ą, tai ir bus 12-ą. O pas užsieniečius dešimt valandų lauksi, kad nusifilmuotum 3 minučių epizode. Ir dar pabandyk paklausti, kada prasidės filmavimas, sakys – gauni pinigus, sėdėk ir tylėk. Čia ilgai laukti nėra tekę. Aišku, filmavimas – ne traukinys. Kartais užgaišta, bet žmonių paisoma kur kas labiau nei užsieniečių aikštelėse“, – tikina aktoriaus duoną bandantis Rytų kovos menų meistras.

Savo darbo vaisius pamatyti ekrane jam bus smalsu.

Kalbos nėra – aišku, faina bus pasižiūrėti. Be to, nemažai mano draugų sportininkų nusifilmavo „Gedimino 11“, tad mūsų aplinka darys reitingus“, – juokiasi Jordanas.

Naujasis televizinis filmas „Gedimino 11“ – jau nuo gegužės 31-osios tik per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką