Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 19d. 14:25

Seriale „Motina ir du sūnūs“ nauji aktoriai – Aušra Štukytė ir Andrius Žiurauskas

Aušra Štukytė
TV3 nuotr. / Aušra Štukytė

TV3 žiūrovų simpatijas jubiliejiniame sezone užkariavusi australų situacijų komedija, virtusi lietuvišku serialu „Motina ir sūnus“, sugrįžta praturtėjusi naujais serialo herojais ir pasipuošusi nauju pavadinimu – „Motina ir du sūnūs“.

Jau šį rudenį, naujajame TV3 sezone, lietuviška versija su puikiai visiems pažįstamais šalies aktoriais – Vaidotu Martinaičiu ir Aldona Janušauskaite – pažers dar daugiau valdingosios motušės ir viengungio sūnelio nuotykių. Kaip ir pernai, serialą režisuoti ėmėsi Sigitas Račkys. Vos grįžęs iš Latvijos, Sigitas metė visus darbus ir puolė į filmavimo aikštelę. Prie scenarijaus taip pat dirbo ,,Motinos ir sūnaus“ žinovas Aidas Puklevičius. Kaip ir pereitą sezoną, taip ir šiemet jis puikiai susitvarkė su užduotimi adaptuoti australų situacijas ir humorą lietuviškai auditorijai“, – antrąjį sezoną pristato serialo prodiuseris Darius Jankauskas.

Paklaustas, ar serialo žiūrovai sulauks esminių permainų, D. Jankauskas su šypsena linkčioja galvą, bet visų kortų atversti kol kas nenori. ,,Džiaugiamės, kad, be jau pamėgtų aktorių, šiemet mūsų komandą papildė puikiai Lietuvos auditorijai pažįstami Aušra Štukytė bei Andrius Žiurauskas. Jų sukurti personažai – Greta ir Julius – serialui suteiks naujų spalvų ir dar labiau pagyvins ir taip neliūdną pagrindinių veikėjų gyvenimą.

Naujajame TV3 sezone situacijų komedijos centre išliks nuotaikingi Andriaus ir Kristinos – motinos ir sūnaus dueto – gyvenimai, tačiau rudenį juos praturtins netikėti įvykiai. Andrius pagaliau ras bent šiek tiek labiau apčiuopiamą darbą – taps interneto portalo vyriausiuoju redaktoriumi, kas Kristiną ir džiugins, ir baugins: „Darbas yra gerai, tačiau internetas – blogai.“ Į herojų kaimynystėje esantį namą įsikels keistuolis Julius, kuris, iš pažiūros, atrodys sąmokslo teorijų vergas, vieną dieną besimeldžiantis jogai, kitądien – ufonautams, tačiau niekad nepraleidžiantis progos kuo lengviau ir kuo švariau uždirbti litą. Galiausiai, visiškai netikėtai, Andrius suras savo antrą sielos pusę – į desperaciją puolusią gėlių parduotuvės savininkę Gretą.

Kaip Andriui pavyks atlaikyti skirtingus frontus, nepametant nei sveiko proto, nei mylimų žmonių, situacijų komedijos „Motina ir du sūnūs“ kūrėjai kol kas neatskleidžia, tačiau žada intriguojančią atomazgą ir, žinoma, gerą humoro porciją, kurią ragauti žiūrovai galės jau šį rudenį per TV3. Dar daugiau gyvenimiškų situacijų bei jausmingų šeimyninių santykių – jau rugsėjį. 

TV3 nuotr./Vaidotas Martinaitis ir Andrius Žiurauskas seriale Motina ir du sūnūs
TV3 nuotr./Vaidotas Martinaitis ir Andrius Žiurauskas seriale „Motina ir du sūnūs“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką