Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 09:19

Sesės Belickaitės apie azartą, krepšinį ir meilę: „Visiškai nemokame pralaimėti“

Visos keturios Belickaitės – Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva yra ne tik sesės, bet ir geriausios draugės. Savaip skirtingos, bet kartu ir panašios merginos tvirtina, kad jų šeima yra stipri kaip kumštis. Nors būta pykčių, dramų, tačiau kiekviena iš jų viena dėl kitos padarytų viską.
Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva Belickaitės
Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva Belickaitės / Instagram nuotr.

Pasiaukoti ir saugoti vieną kitą jos išmoko dar vaikystėje, ypač tada, kai šeima susirinkdavo ir žaisdavo įvairius sportinius žaidimus.

„Mes esame tokios azartiškos, visiškai nemokame pralaimėti. Mūsų vaikinai net nemėgsta žaisti su mumis žaidimų, nes kažkuri apsiverks, supyks, galiausiai išeis.

Todėl geriausiai yra mus laikyti vienoje komandoje. Jeigu esame keturios komandoje – visada laimime“, – laidoje pasakos Dalia Belickaitė.

LNK nuotr./Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva Belickaitės
LNK nuotr./Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva Belickaitės

Pasirodo, meilę sportui sesėms įskiepijo jų tėtis dar tada, kai jos buvo visai mažos. Visos sesės ne tik mėgsta krepšinį, bet ir puikiai jį žaidžia, tačiau vienintelė, vyriausia sesuo Sigita niekados taip ir nepamėgo šio sporto. Ji visada jautė aistrą šokiams.

„Tėtis visas kalbino žaisti krepšinį, ir visos iš tiesų puikiai žaidžia, bet manęs nesudomino. Aš visada labai mėgau šokti. Nė karto nenuėjau į krepšinio treniruotę.

Bet dešimt metų šokau kaip krepšinio šokėja. O dabar, kai susirenka visa šeima, visada žiūrime sporto varžybas. Mes visur dalyvaujame“, – dalysis vyriausioji sesuo Sigita.

Sesės ne tik didžiąją gyvenimo dalį gyveno kartu, bet ir patyrė nuotykius, keliavo, susipažino su bendromis draugų kompanijomis, vieną kitą mokė ir gynė. Ir nors visos jau yra užaugusios bei pradėjusios kurti savo gyvenimus, jos neslėpė, kad siaubingai viena kitos pasiilgsta.

LNK nuotr./Dalia Belickaitė
LNK nuotr./Dalia Belickaitė

„Dalia dažnai ateina ir pakviečia į kiną. Dabar, kai Dalios nebus ar kitų sesių, bus labai liūdna“, – atviraus jauniausioji sesuo Ieva.

„Šitas dalykas yra tai, ko pasiilgstu. Kai augau ir gyvenau su sesėmis, jos tave ištempdavo iš lovos. Čia yra didelis pliusas. Visi, kas planuoja turėti antrą ar trečią vaiką, tai sakau – turėkite!” – pritars Sigita.

Laida „Šeškinės 20“ – 20val., per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką