Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šešiolikmečio Stepono balsas pravirkdė „Lietuvos talentų“ teisėjus

Rūta Ščiogolevaitė sveikina talentą Steponą
TV3 nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė sveikina talentą Steponą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šio sekmadienio vakarą, 19.00 val., pasirodys TV3 populiarios „Lietuvos talentai“ laidos kūrėjų aukso grynuoliu pramintas šešiolikmetis Steponas Zonys. Nedrąsus, kuklus, kampe sėdintis ir į draugiją niekam nesiprašantis vaikinas iš pradžių niekam nekrito į akį, tačiau vos tik užlipo į sceną ir pradėjo savo pasirodymą, komisija ir salėje sėdintys žiūrovai neteko amo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Kai jis išsižiojo, aš galvojau: „Steponai, tu tik nepasimesk.“ Buvau pasiruošusi bet ką padaryti, kad tas vaikinas dainuotų kuo ilgiau. Aš ir dirigavau, ir netvėriau savo kailyje, ir verkiau, ir stebėjau savo kolegas. Marijus ir Adolfas sėdėjo netekę žado. Jų akys buvo tokios didelės ir jie vis susižvalgydavo vienas į kitą, negalėdami patikėti, ar scenoje vyksta tai, ką jie girdi“, – iškart po filmavimo susižavėjimo Steponu Zoniu neslėpė TV3 laidos „Lietuvos talentai“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

Šešiolikmečiui pagyrų negailėjo ir Marijus Mikutavičius: „Jo svaiginantis, užburiantis ir nuoširdus balsas galėtų pramušti skylę lėktuvnešio korpuse tarsi vandenilinė bomba. Už tokį talentą jam turėtų būti suteikta teisė iškelti Lietuvos vėliavą Mėnulyje. Jis tikrai rimtas konkurentas visiems dalyviams.“

Tiek komisija, tiek TV3 laidos kūrėjai neslepia, kad dainuoti mėgstantis vaikinas gali užkariauti ne tik Lietuvos didžiąją sceną.

„Mane, seną vilką, pravirkdyti labai sunku. Steponui pasisekė. Šešiolikmečio talentas, neabejoju, bus pastebėtas. Esu įsitikinęs, jo laukia didžiausi ir garsiausi pasaulio teatrai. „Lietuvos talentai“ atrado tikrą perlą. Aš tuo įsitikinęs, o sekmadienio vakarą, neabejoju, įsitikinsite ir jūs“, – prisipažino prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Įstabų Stepono pasirodymą „Lietuvos talentuose“ žiūrėkite sekmadienį rugpjūčio 29 dieną, 19.00 val., tik per TV3!

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką