Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 21d. 12:05

Šeštadienį „Chorų karuose“ skambės „Operos Fantomo“, „Evitos“, „Kačių“ ir kitų pasaulinių kūrinių melodijos

Raigardas Tautkus su savo choru
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Raigardas Tautkus su savo choru

„Chorų karų“ kova įsibėgėjo! Po pirmojo pasirodymo niekas nenori palikti scenos, todėl šio šeštadienio vakarą TV3 žiūrovų lauks dar įspūdingesni pasirodymai pagal žymiausius pasaulio kūrinius. Miuziklai, operos ir operetės – tokią temą gavę „Chorų karų“ dalyviai nepabūgs atlikti muzikos mėgėjams puikiai pažįstamų melodijų. Specialūs dainininkų pasirodymai skambės pagal „Opera Fantomas“, „Katės“, „Evita“, „Monmartro žibuoklė“, „Karambolina Karamboleta“ kūrinius.

Spalvingus choristų pasirodymus šį savaitgalį stebės ir vertins ne tik žiūrovai, bet ir garbingoji komisija. Žaviajai Rūtai Ščiogolevaitei ir maestro Gintarui Rinkevičiui kompaniją palaikys Lietuvos kariuomenės karininkų Ramovės vyrų choro „Aidas“ meno vadovas Tadas Šumskas bei prodiuseris Egmontas Bžeskas.

Pirmoje laidoje Klaipėdos chorą ir jo žvaigždę Deivį atvyko pasveikinti miesto meras Rimantas Taraškevičius. Šį savaitgalį visi dalyviai su atstovaujamo miesto merais pristatinės specialius siužetus siekiant pagrindinio projekto prizo.

„Laidos dalyviai kovoja ne tik už miesto garbę, bet ir dėl pagrindinio prizo, kurį skirs savo miesto labdaros tikslui įgyvendinti. Šioje laidoje žvaigždės parodys specialius siužetus ir papasakos apie jų pasirinktą objektą, kuriam sėkmės atveju skirs visus laimėtus pinigus“, – pasakoja TV3 projekto „Chorų karai“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Naujojo šou dalyviai žiūrovams ruošia dar vieną staigmeną. Norėdami kuo puikiau pasirodyti komisijai ir laidos gerbėjams, choristai skuba keisti ir įvaizdį!

„Per šimtą dalyvių ir tik viena savaitė. Toks sudėtingas uždavinys teko projekto stilistei Kristinai Mališauskienei. Kiekvienoje laidoje planavome keisti tik choristų drabužių aksesuarus, o dabar dalyviai yra pasiruošę kiekvienam pasirodymui keisti visą aprangą. Kadangi įvaizdis yra labai svarbu, projekto stilistė stengiasi kaip įmanoma, kad dalyviai scenoje jaustųsi patogiai ir atrodytų gražiai“, – pasakoja Neringa.

Kuo „Chorų karų“ dainininkai nustebins šį kartą, sužinosite jau visai netrukus.

Spalvingiausias TV3 projektas „Chorų karai“ ir per šimtą atlikėjų, nusiteikusių ypatingai muzikinei kovai – šį šeštadienį, sausio 23 dieną, 19.00 val. tiesiogiai per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką