Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 balandžio 24d. 16:47

Šeštadienį netradicinėje Vilniaus vietoje savo automobiliuose šimtai tikinčiųjų melsis už medikus ir sergančiuosius

Algirdas Toliatas
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Algirdas Toliatas

Šį šeštadienį „ŽMONĖS Cinema drive-in“ kino teatre Vilniuje vyks renginys „Malda už tylius lyderius“, kurio metu Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, pastorius Saulius Karosas, kunigas Algirdas Toliatas kvies visus Lietuvos žmones susitelkti bendrai maldai už medikus bei kitus šių dienų kasdienybės lyderius, tyliai dirbančius priešakinėse linijose.

Pranešime spaudai teigiama, kad net trys šimtai žmonių, iš anksto užsiregistravusių į nemokamą renginį „Malda už tylius lyderius“, saugiai sėdėdami savo automobiliuose, taip pat turės galimybę išvysti išskirtinį keliautojo ir TV laidų vedėjo Bear Grylls pranešimą iš 2019 metų Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) bei muzikos grupės „Iš arčiau“ pasirodymą.

Planuojama, kad automobiliai į renginio vietą bus įleidžiami nuo 14 val., pats renginys truks iki 16 val.

Anot kunigo Algirdo Toliato, dažnai įsivaizduojame lyderius charizmatiškus, kūrybingus, nepalaužiamus, na beveik kaip super herojus, tačiau ne mažiau yra svarbu yra ir ta tylioji lyderystė.

„Pavyzdžiui, pakelti šiukšlę savo aplinkoje. Ar bent jau nenumesti jos pačiam. Susilaikyti nuo užgaulaus komentaro ar piktdžiugiško kaltų ieškojimo. Tokia buitinė lyderystė, kur kiekvienas gali imtis mini iniciatyvų ir drauge su kitais bendraminčiais labai konkrečiai keisti pasaulį, pradedant nuo savęs. Didžiausia lyderystė – tai atlikti iš visos širdies savo pareigą ar net truputį daugiau, nesitikint jokios padėkos“, – tylios lyderystės principus vardina A.Toliatas.

Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius, „Miesto bažnyčios“ pastorius Saulius Karosas priduria, kad tylus lyderis visada yra tarnaujantis lyderis.

„Kai žmogaus dvasia pakyla aukščiau savo interesų ir eina aukotis, tarnauti ir padėti, visi tai stebintys yra įkvėpiami. Šiandien esame gydytojų įkvėpti ir atpažįstame, koks brangus yra pasišventimas Hipokrato priesaikai – tarnauti žmonijai ir saugoti žmogaus gyvybę. Norime susirinkti ir malda užtarti gydytojus bei sergančiuosius“, – teigia pastorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką