Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį TV3 švaros akcijos „Darom’10” koncerto scenoje – per 100 atlikėjų!

Jurgis Didžiulis
TV3 nuotr. / Jurgis Didžiulis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau šį šeštadienį, balandžio 17 dieną, 21.00 val. Vilniuje, „Ozo“ prekybos ir pramogų centro aikštėje įvyks TV3 televizijos ir „Elitaz“ agentūros rengiamas ambicingas projektas – Žaliosios vienybės koncertas. Juo bus įspūdingai vainikuota nacionalinė švarinimosi akcija „Darom 2010“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dviejų valandų tiesioginės transliacijos metu pasirodys net 20 garsiausių šalies dainininkų, net 50 šokėjų, chorai „Urban voices” bei „Vilniaus choras”. Koncertą ves net 6 vedėjai. Tiesioginės transliacijos metu po didžiulę sceną važinės ne tik ekologinės transporto priemonės – dviračiai bei riedžiai – žiūrovai išgirs ir motociklų gausmą. Iš viso specialiai akcijos „Darom 2010“ pabaigtuvių koncertui scenoje susiburs per 100 atlikėjų!

„Žaliosios vienybės koncerto metu publikai, susirinkusiai prie „Ozo“ prekybos ir pramogų centro, bei TV3 televizijos žiūrovams atsivers akys, – kiek nedaug tereikia, kad gyventume švariau”, – sako viena renginio vedėjų Liepa Rimkevičienė. 

Ekologinio gyvenimo skatinimas atsispindės ne tik siužetuose, kuriuos rengia populiariausios TV3 laidos, bet ir muzikiniuose žvaigždžių pasirodymuose.

Programą kuriančios agentūros „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius sako siekiantis, kad kiekviena daina Žaliosios vienybės koncerte suskambėtų naujai, o atlikėjai nustebintų nauju amplua. 

„Aistė Pilvelytė atliks savo hitą ‚Melancholija‘, pasipuošusi suknele iš plastikinių butelių – tai simbolizuos užterštą jūrą, – intrigavo G. Jaunius. – Ireną Starošaitę su Žilvinu Žvaguliu scenoje sups kartoniniai gyvūnai ir paukščiai, aplink skraidys tūriniai aitvarai. Justas Lapatinskas į sceną įvažiuos motociklu ir su būriu šokėjų pademonstruos šaunią šlavimo choreografiją. O Atlanta į didžiąją koncerto sceną įsiverš net su 22 šokėjais, kurie įkūnys pliusų, minusų polius ir kibirkščiuos tarpusavyje.“

Programoje dalyvaus: Linas Adomaitis ir Monika Linkytė, Aistė Pilvelytė, Justinas Lapatinskas, Sasha Son(g), Lina Joy ir „Amberlife“, Žvaguliai, Simona, „Studentės“, „Olialia pupytės“, „Šokoledas“, Atlanta, „Kas jos tokios?“, „Urban Voices“, Donatas Montvydas  ir kt. 

Stebins viso koncerto choreografijos sprendimai. Gausiai šokėjų trupei vadovaujantis renginio choreografas Š. Kirdeikis atskleidė, kad kiekvienas numeris bus specialiai adaptuotas renginio temai ir stebins ne tik išskirtine choreografija, bet ir specialiai pasiūtais šokėjų kostiumais, kuriuos kuria jo sesers Kotrynos Kirdeikytės vadovaujama komanda. Scenoje išvysime, kokiu grožiu gali virsti tai, ką mes dažniausiai išmetame kaip nebereikalingus dalykus.

Viena išskirtinių koncerto akimirkų – Sashos Song ir Noros pasirodymas. Į dainos „Say YES to life“ atlikimą nuspręsta įtraukti visą susirinkusią minią. Koncerto dieną 20.00 val. žmones, laimėjusius kvietimus į VIP zoną, kuri bus arčiausiai scenos, bei visus, į aikštę susirinkusius anksčiau, Š. Kirdeikis mokys bendro „Say YES to life“ šokio. Choreografija bus nesudėtinga, tačiau uždeganti, ją nesunkiai galės išmokti visi norintys. Kvietimą į VIP aikštelę kasdien galima laimėti dalyvaujant konkursuose, kuriuos rengia TV3 bei „Ozo“ prekybos ir pramogų centras Konkursai kasdien vyksta internetinėje TV3 Facebook svetainėje.

Žaliosios vienybės koncertą vainikuos ekologinis himnas, kurį specialiai koncertui kuria D. Montvydas. Siekdamas aukščiausios kokybės, jis pasikvietė į pagalbą talentingąjį muzikos prodiuserį Mario Basanovą. Šis entuziastingai įsitraukė į projektą nepaisydamas net lūžusio rankos piršto.

Įspūdingas švaros akciją „Darom‘10“ vainikuosiantis tiesioginis koncertas – jau šį šeštadienį, balandžio 17 dieną, 21.00 val. per TV3.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką